Курси водіїв

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем La esposa, 28 Січень 2010.

  1. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Я брала уроки в приватного інструктора, але на машині з автоматичною коробкою передач. Спокійний і врівноважений, може навіть занадто :)
     
    Останнє редагування модератором: 17 Березень 2011
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Дякую, але мене цікавить механіка, бо наразі вона і є моєю основною проблемою )))
     
  3. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Може суну носа не туда куда треба, але мені здається якщо добре навчитись на автоматі, то потім легше і ту механіку осягати :) Бо як згадаю свою автошколу і ту механіку на "копійці", аж недобре стає. А так йдеш від легшого (автомата) до тяжчого (механіки). Але з іншої сторони, можливо дійсно важко пересідати з автомата на механіку...
     
  4. Kordanna

    Kordanna New Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Я пам'ятаю інструктора з яким я вчилась їздити 3,5 роки назад. Справа в тому, що він мені таки дав впевненості, що я зможу їздити. До того була автошкола (на Личаківськівській) де інструктор просто тупо "від"їжджав" біля мене свої години.
    На рахунок машини-знаю, що в нього тоді була Таврія -звичайно, не найкращий варіант.
    Вчилась я з ним десь тиждень-два і ось уже 3,5 роки день у день у будь яку погоду їжджу і щаслива!!!
     
    Останнє редагування модератором: 17 Березень 2011
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    А у дзеркало заднього виду не перевіряли, чи щасливі обличчя позаду? [​IMG]

    Як я їх (всіх) розумію...
    Забанять...
    Почніть з простого: вправи на уважність (для любого віку)
     
  6. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Курси водіїв

    взагалі-то навпаки, спочатку треба навчитись на механіці, бо все -таки коробка передач - одна з важливих складових успішного водіння автомобілем.


    зате, в Таврії не найгірша коробка з усіх машин такого рангу

    але, після Таврії як кажуть " і Рим і Крим і мідні труби"

    Я вчилась в 16 років на Запорше, пізніше була Таврія і т. далі - от власне для мене досвід від дешевих авто набагато корисніший .
     
  7. RainyGirl

    RainyGirl New Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Доброго дня!
    І я брала уроки в спокійного і врівноваженого приватного інструктора з автоматичною коробкою передач. Дуже ним задоволена.

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 17 Березень 2011
  8. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Давайте я Вас навчу! маю стаж водіння 9 років:girl_cool:
     
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    а при чому тут стаж? :)
    в мого чоловіка 16 років стаж, причому їздить машиною щодня, і машина он стоїть, бери і їдь. Але я все одно хочу вчитись в інструктора на навчальній машині, бо інструктор вже має досвід не тільки їзди, але ї навчання інших.
     
  10. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    ну незнаю.... я навчила декількох своїх подруг! тепер ганяють без проблем :girl_crazy: А з чоловіками дууже тяжко вчитись! Зразу починаються нерви-сльози і по навчанню...
     
  11. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Ну не зі всіма, я зараз ходжу на водіння до інструктора-мужчини. Жодних нервів, а навпаки напрочуд спокійна людина .. інколи я взагалі думаю звідки в нього стільки терпіння до тих учнів береться :)
     
  12. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Я маю на увазі своїх рідних чоловіків!:girl_crazy: а не всіх мужчин взагалі!
     
  13. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

     
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    ну а ви вчили своїх подруг на їх авто? чи на свому? Бо на їх авто - це вони ризикували своїм авто, що є не дуже розважливо, якщо вчитись можна сказати з нуля. А ви своїм я так розумію ризикувати теж не збираєтесь :)
    От власне тому я не хочу щоб мене вчив мій чоловік.
    А інструктор за те щоб мене навчити отримає гроші, то ж не в його інтересах мене до сліз доводити і нервувати.
    мені ганяти і не треба, я не прихильник ганянь, але мушу навчитись впевнено їздити, щоб не страшно було за себе і за дитину в авто.
     
  15. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Ви такі категоричні, я ж просто по доброму запропонувала, і не навязуюсь зовсім! кожне слово мое усугубляете! Вчила я на свому, "ганяють " я образно написала, нормально впевнено їздять, всі дорослі люди і у всіх діти і в мене двое.
     
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

     
  17. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Якщо можна, поділіться контактами інструктора, шукаю для себе (можна в ПП). Наперед вдячна!
     
  18. RainyGirl

    RainyGirl New Member

    Відповідь: Курси водіїв

    А ви будете їздити на машині з механічною коробкою передач?
     
  19. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Хочу вчитись на машині з механічною коробкою, бо на автоматі, можна сказати, що вміла і раніше.
     
  20. Nuson

    Nuson New Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Може хтось знає відгуки про школу Авто-2000 ЧП, яка знаходиться по вул. Шевченка, 313?