Курси водіїв

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем La esposa, 28 Січень 2010.

  1. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Якщо кільце головне, і немає інших знаків на кільці що регулюють рух (так як на кільці Чорновола - Липинського) то Вас повинні всі пропустити, а Ви маєте право їздити в правій смузі скільки завгодно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Згідна на 100% :), але в нас багато водіїв забувають, що на кільці зовнішнє кільце має перевагу перед внутрішнім. :girl_devil::girl_devil:. Знаю, що у Львові є якісь нюанс із кільцем в р-ні Чорновола - там щось з розміткою було - але й знаки відповідні є.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Трохи не про курси, але ж спитаю. Вкрали мені гаманець, там було водійське посвідчення. Щоб їх відновити я маю ще дійсний медогляд. Питання хто пероробляв/поновлював, скільки це по грошам і часу займає.?
     
  4. Sych Natali

    Sych Natali Sss Kylie

    Привіт.Скажіть будь ласка хтось проходив курси водіїв на Марка Вовчка 21?
    3500 грн (3,5 міс) + 5 л бензину на кожне практичне..десь 20 практичних.
    Дуже потрібна порада хто там вчився)
     
  5. Dara Star

    Dara Star Member

    Дівча
    Дівчата, порадьте будь-ласка, приватно інструктора на практичні заняття в районі Привокзальної. Можна в приват. Дякую!
     
  6. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Дякую, дівчата, що пишете тут відгуки про Регу! Дуже хочу туди піти, але от всі три їхні тренувальні майданчики досить далеко від нас. Чи є там така опція, щоб зустрітись з інструктором десь в інакшій локації, скажімо в центрі і, відповідно, попрощатись теж десь недалеко?
     
  7. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    В них є така опція, як інструктор приїжджає за вами і на вашій машині їдите на майданчик, також біля майданчика є стоянка, яка охороняється.
     
    Останнє редагування: 14 Жовтень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Дійсно, якщо Ви займаєтесь на своїй машині, вам допоможуть з її транспортуванням на майданчик - бо в тому суть їх методики, що поки ви не маєте достатньо практики, у місто не виїзжаєте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Дякую! Може Ви ще знаєти, чи ця послуга щось коштує додатково?
     
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Додатково оплачується вартість використаного бензину інструктором, який їде до Вас своєю машиною.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. і скільки виходить загальна вартість одного заняття з усим?
     
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я вчилась рік тому, цін вже не пам'ятаю. Подзвоніть до них, там дівчата все розкажуть і на сайті є ціни. А стосовно доїзду інструктора - це індивідуально. Інструктор рахує свій розхід бензину і множить на кілометраж до і від вас.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Здається, доїзд інструктора був в залежності від вартості пального, 1 км - 1 літр бензину. Ми з чоловіком рахували що в три рази дешевше, ніж на таксі виходить:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    То щось трохи забагато Ви нарахували. Від мене до Арени 6 км. То 150 грн. виходить. Я вроді туди-назад платила 30 грн.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Я з вул. Стуса теж якісь копійки платила, - чи 20-ть, чи 30-ть гривень
     
  16. Позвонила до Реги. Так гарно її розписують всі. Я в шоці! 513 грн - одне заняття, яке триває 2 години - і це на майданчику. А якщо виїзд у місто то потрібно іще заплатити 150 грн на страховку. Ну і ціни.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата, усьо. Все поздавала, йду за тиждень-два вже на заняття. Довго з вибором школи не парилась. Йду в найближчу автошколу. Ще правда не дзвонили щоб сказати точний день першого уроку. Переживаю, то гайки. Але надіюся група буде весела і страх я подолаю.
    На Новий Рік видно здаватиму на права. То видно доля... В мене цього року усе під закінчення року.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. phobika

    phobika Well-Known Member

    О, а підкажіть, куди ходитимете (мені теж Сихів би підходив, бачила ви за цей район питали) і яка процедура запису.

    Надіслано від мого IQ452 Quad, використовуючи Tapatalk
     
  19. Ой я всім рекомендую ту в якій навчалася - "Нова автошкола". У них є філіал на Сихові. на вул. Хуторівка. Не знаю що у них по цінам там зараз. Але викладачі і інструктора - ульот. :)
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Якщо в них замовляти курс, а не заняття - виходить набагато дешевше. Дороще, якщо брати по заняттях. Але я теж, поки до них не потрапила, думала що дорого і пробувала з інструкторами з державних шкіл вчитися. Але в результаті в Реги мені вийшло дешевше ніж з двома інструкторами- приватниками. Пояснюю, чому - в них заняття тривало 2 академічні години - тобто півтора години. Крім того, це не чистий час заняття, то інструктор запізниться, то закінчить заняття раніше. В Реги навпаки - мене тренер зустрічав біля автобусного, привозив на майданчик, а потім відвозив до Ашану. Тобто, час чистого заняття завжди був чистих 2 години + десь 30 хв. на доїзди. Але навіть не в тому річ, змінивши 2-х інструкторів я вже мала з чим порівнювати - інтенсивність занятть така, що я після 2-х занять вже їхала в центр, а з попередніми інструкторами, з якими, до речі, в сукупності мала десь 7-8 занять, я навіть не навчилась нормально переключати передачі, глохла постійно і в мене весь час тряслись руки.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2