Курси водіїв

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем La esposa, 28 Січень 2010.

  1. MisPolly

    MisPolly Active Member

    Dolce Primavera ви на цьому форумі так настирливо рекомендуєте цю школу, про яку я, навпаки чула не дуже хороші відгуки, що я переглянула Ваш профіль і роблю висновок що Ви працівник цієї школи :) У Вас на цьому форумі всі дописи з рекомендацією прекрасної автошколи на Сихові. До Вашого відома - реклама на форумі платна:girl_crazy:.
    Я чула не дуже хороші відгуки, моя співробітниця недавно закінчила цю школу, хотіла сама після їх курсів на права здавати, а вони її страшили всім колективом, щоб навіть не думала сама здавати, не позорилась бо і так не здасть. Каже, інструктор на першому чи другому занятті запропонував їй "купити" права. Крім того, там у них в курс входить 20 годин водіння, якщо ви хочете більше - а по закону для того щоб здавати іспит потрібно відїздити 40 годин - потрібно доплачувати за кожне заняття додатково. Табто, каже що ті курси насправді вийшли їй десь на 1000 грн. дорожче, ніж їй говорили на сайті, і все одно інструктор з нею 40 годин не віїздив, казав що не має коли, якщо є якісь претензії - до керівництва.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. Тю :) Такі висновки робите.... Не пишіть різної дурні. І що тут взагалі дивного, що я саме її рекомендую, якщо я навчалася там:) Не буду ж я писати про іншу школу, якщо я не знаю які там умови і так далі.... Коли я навчалася, а це було у 2015 році, то з усією відповідальністю за свої слова, говорю що там не було нічого подібного про що говорила ваша співробітниця. Не знаю як там на даний час...шкода, звичайно якщо спаскудилися... проте мої знайомі не жаліли що пішли.... не знаю. Я рекомендую, а прислухатися до моїх слів, чи ні це справа форумчан.
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    такі аж супер-пупер "ульот", що Вам ще Рега потрібна?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  4. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Йду у Світловор на Антоненка - Давидовича. До них треба йти записуватися вже з пройденим медоглядом. Мати копії паспорта і вроді ідентифікаційного. Запис на початку місяця.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Katee

    Katee Active Member

    То саме хотіла спитати - дівчина путається в показаннях. Я на права здавала в автошколі на Личаківській, в групі був хлопець, який теж спочатку записувався в цю Нову автошколу, але вирішив вчитись на Личаківській, власне, через те що на Личаківській 40 годин, а на Сихові 20. І він на лекції питав лектора, чому в них 20 годин, хоч по правилах має бути обов'язково 40. Лектор сказав, що це шахрайство і вони в МРЕВ подають відомості, що ви відїздили 40 годин, без цього не допускають до іспиту.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  6. Так всі рекомендують і хвалять що гріх не попробувати. Що правда чекати потрібно 2,5 місяці. Ну нічого відкатаю і також відпишусь. Попросилася на певний автомобіль, так як ми поміняли машину, і буду брати виїзди лише по місту. Хочу також відточити паркування.
    --- дописи об"єднано, 21 Жовтень 2016 ---
    Вибачте, але у яких це показаннях я путаюсь?
     
  7. Katee

    Katee Active Member

    Почитала Ваші дописи:girl_wink: - дійсно, ви так настирливо цю школу рекомендуєте, що закрадаються підозри, адже я не чула про них хороші відгуки, принаймні про інструкторів - за теорію не скажу. Цікавилась, оскільки живу на Сихові і мені було б зручно там вчитись. Крім того, ви пишете, що інструктори там найкращі, а тепер вирішили у Регу записатись. Якщо вони такі хороші, то навіщо Вам в когось іншого вчитись - продовжуйте навчання в них:girl_crazy:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  8. Відповідаю Вам іще раз...Регу всі дуже хвалять. І чому б не попробувати? Тим паче авто яке у нас у тій школі немає...
     
  9. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Щось мені здається, що я здогадуюсь, що саме Ви напишете. Слід чекати допису про те, що Рега не виправдала Вашого очікування і школа на Хуторовці як Ви писали "супер-пупер "ульот"?
    --- дописи об"єднано, 21 Жовтень 2016 ---
    Так, дійсно 40 годин - це зараз обов'язково. Але зараз готується ряд реформ, є проект закону після прийняття якого вже не буде обов'язку навчатися теорії в курсовому комбінаті, можна буде вчити її самостійно і після того як здасте - ви маєте право вчитись водінню, а скільки це буде занять - залежить від вас. Така система в Нідерландах, приблизно. Там кожен їздить з інструктором скільки йому потрібно. Але, переважно, це завжди коло 60-ти годин. І там рідко хто з першого разу іспит здає - переважно за другим-третім разом.
     
    Останнє редагування: 21 Жовтень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

  11. phobika

    phobika Well-Known Member

    Дівчата, а школа Реги - це повноцінна автошкола, де можна отримати теоретичний курс+практичний? Бо я щось так зрозуміла, що там лише практика власне водіння. Чи я помиляюсь?
     
  12. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Так, Рега це не класична автошкола, це школа практичного водіння, без теорії. Колись вони вчили тільки тих, в кого вже є права, а зараз і тих, хто без прав, але тільки практичного водіння.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Ну що ж, трожки поплачуся, розкажу трошки вражень. Ходжу на курси. Теорія як теорія, а от практика.. На першому уроці вже їздила до площі Петрушевича, на другому - по Личаківській, через площу Митну і по князя Романа. Побувала в корках. Інструктор "звір". Нє, ну він класний, не верещить, але подає богато попутнього матеріалу, ще й відразу запитує про знаки, скільки діють і тд. Навчання - жесть.
    В мене з того всього така каша в голові, капєц. Стресу в тих корках трохи натерпілася. Ану розкажіть мені як то правельно рушати. Ну от до прикладу. Прийшла я на екзамин. От сіла в авто, прищіпнулася, поправила крісло і дзеркало. А далі, як то правельно, в якій послідовності, ручник, заводити? Бо я з переляку все забула.
     
  14. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Це тому у Вас стрес, бо ви відразу в місто виїхали, в мене те саме було, ледь в фуру не в'їхала - педалі переплутала. Думала після цього вже водити не буду... Щодо послідовності - спочатку заводите авто, а потім з ручника знімаєте.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. vjvik

    vjvik New Member

    НЕ ви їздили а інструктор ви візьміть щоб з вами сів інструктор який за вас не буде натискати педалі тоді вічуєте різницю. Можу порадити хорошого інструктора але вчить тільки на вашому авто маю йього ном тел. реклама
     
    Останнє редагування модератором: 22 Листопад 2016
  16. iriwa

    iriwa Особлива мама

    то я сама натискаю, інструктор хіба інколи допомагає як я гублюся в купі машин, ну і дрючить мене бо різко щеплення кидаю
     
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Плавно відпускати щеплення і натискати газ добре в корку натренуватись можна. Моя перша поїздка з інструктором була одразу в центр, перед яким був великий затор. Там я навчилась рушати плавно.
     
  18. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Я відходила 5 практичних занять водіння - їздили зразу по місту по вулицях.без майданчика.
    Інструктор, в більшості, сам натискає педалі, мені не дає нормально на гальмо натиснути, щей часто зщеплення паралельно тисне зі мною, руль він сам крутить теж. Хіба газ я можу сама натискати і коробку передач переключати. І кричить на мене до того ж.
    Я хочу відчути авто, сама навчитись.Якщо не можна самій на вулиці, то ж на майданчику можна, а не хоче мій інструктор їхати на майданчик.
    Чи то у всіх інструкторів такий метод? Чи є такі що дають змогу самостійно вчитись керувати?
    Може і негарно, якщо я попрошу іншого інструктора, треба певно сказати, але платити за заняття поза сто грн і нічого не навчитись теж не діло...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @галичанка а хіба гарно кричати на клієнтів? що це за мода така??? Просіть іншого і зразу уточніть, щоб спокійного, бо від того дуже залежить як швидко і наскільки добре ви навчитесь. Як він не вміє тримати себе в руках, то хай повчиться або іншу роботу шукає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    в мене теж так було на початках, змінила кількох інструкторів і викинула купу грошей, поки чоловік (тоді хлопець) не відвів до Реги. Бо до того я думала що це зі мною щось не так - стільки відїздила уроків, а толку ноль. Потім вже зрозуміла, що це проблема в так-званих "інструкторах" - замість того щоб навчити основам водіння на площадці - зразу на загальну дорогу. А я, між іншим, в школу на Личаківській ходила - виїзд відразу в центр. А потім я ще й педалі перепутала і в нас на перехресті ледь фура не вїхала.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1