Курси водіїв

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем La esposa, 28 Січень 2010.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Навіть якщо Ви вже б гарно навчились їздити на стоянці де нікого нема, все-одно в місті буде страшно перші рази. Як на мене - найголовніше це знати правила, вміти читати знаки, зрозуміти як правильно заїжджати в кільце. Дуже часто інші порушуючи правила, підрізають, і Вам може здаватись що Ви щось не так робите. А коли правила добре знаєте, і впевнені у своїй правоті, то страх пропадає.
    Старайтесь побільше дивитись відео-пояснень як їхати на перехресті, коли пропускати, а коли у Вас головна і т.д.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я це якби і знаю, бо нам на начитках добре пояснювали, я жодої лекції не пропускаю (хоч би там що)) і дома вчусь...
    Зараз вся річ в автомобілі і здатністю ним керувати. Я навіть боюсь підняти голову і пошукати знак, бо боюсь, що втрачу котроль над авто, а попереду машина і позаду чуть не на бампері інша і перестану перемикати передачі, випущу кермо і т.д.

    Тому і говорю, навчитись би управляти машиноою хоч на 30 відсотків, хоч основні навики, якісь відчуття, мязи підтренувати, а тоді вже можна і складними вулицями з знаками, поворотами, корками...
    --- дописи об"єднано, 14 Березень 2017 ---
    Я також над цим думала :), але коли учень трохи вже вміє керувати і має хоч якесь відчуття машини, все таки це страшно не таке вже аж страшно, ніж коли отак, а ти навіть керма толком не вмієш тримати...

    Ну, загалом, то так, поговорити, мусим виходити з того, що є. Раз не практикують тепер інструктора їзди на майданчиках, не вчать отих поворотів, всяких маневрів- то тут вже і не зміниш нічого...

    То просто враження такі перші, надіюсь далі буде краще, легше...:)
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  3. Siania

    Siania Love Life

    Чесно, Вам так здається, я вчилась на автоматі, але мені здавалось що то не я машиною керую, а вона сама їде)))
    А потім коли я вже орієнтувалась добре в правилах, в дорозі, вміла передбачити інших водіїв, і вчилась в чоловіка на механіці, то не було так важко, бо я вже розуміла що треба робити на дорозі) раз на самому кільці заглохла, погано щеплення вижала))
    Головне не панікувати, ну і у Вашого інструктора є педалі, тому не бійтесь, краще вчіться дивитись на знаки :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Я можу сказати за себе :) я от якраз зараз теж вчусь їздити. Перший приватний інструктор мене тримав більшість часу на майданчику з тими конусами. Це не дало мені майже нічого. Ну об"їжджала я їх, ну ок. Але побачивши реальні машини я не могла в"їхати як мені ті конуси до машин співставити :). Потім я інструктора поміняла. І оце новий мене після кількох занять з попереднім зразу в центр вальнув і на Зелену в корки. Я в шоці, руки трусяться, ледь їду, бо там міліметри. Але на наступне заняття вже було легше. На 3 ще легше. А коли я собі взяла зранку і сама поїхала на заправку то відчула себе на просто шикарно. Після тих вузьких вулиць на ширших страху майже не було, розслаблена така :) Тому я плюсуюсь за те, щоб виїздити зразу в самі найважчі місця. І то нічого що ти нічого не запам"ятовуєш, то нормально. Я теж коли їду то ніфіга не розумію. Але потім вдома я сідаю за комп, відкриваю Яндекс карти бо там є фотки вулиць зі знаками хоч і старі і покроково так "їду", розбираю як і чому так робити/робили. І на занятті потім вже доволі спокійно реагую на дороги бо вже вивчила маршрути, знаки на картах роздивилась.
    Стосовно того що ти габарити не відчуваєш. Тут найкраще в вузькі місця їхати і просити інструктора щоб він виходив і показував яка там відстань до стіни/машини/бордюру. Я так свого прошу. Він показує, я звикаю до того як воно мені "виглядає" і потім просто прошу знов вийти і сказати чи я добре набила глаз :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Yroslava

    Yroslava Active Member

    Ну, загалом, то так, поговорити, мусим виходити з того, що є. Раз не практикують тепер інструктора їзди на майданчиках, не вчать отих поворотів, всяких маневрів- то тут вже і не зміниш нічого...

    Чому не практикують? Багато хто їздить перших 2-3 уроки на майданчику а потім поступово ускладнюють маршрут. Так і по Закону України потрібно - спочатку вивчити елементарне на майданчику, а тільки після того виїзд на дорогу. Якщо Ваш інструктор не хоче - пожалійтеся на нього, він не має права примушувати Вас без підготовки виїзжати на дорогу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    А в когось було таке, щоб інструктор вибрав маршрут-- по своїх справах, забрав іншу ученицю, а потім показав де їздять маршрутки і кудою я маю вибратись з тих нетрів до зупинки (якийсь двір іншого району міста куди ми заїхали )і я своїм ходом поїхада додому.
    Якось такого я навть собі не могла передбачити, що так може бути. Я навмисне обирала автошколу не далеко від дому... Чи це нормально?
     
    Останнє редагування: 16 Березень 2017
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ви приватно займаєтесь? Бо таке тоді можливо, залежить від людськості того чоловіка-інструктора.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ну, як, цього інструктора мені надали), чи як би то правильно мовити, в автошколі.
     
  9. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Кажуть в автошколах так роблять всі інструктори. Ну більшість точно. По справах і все таке їх возять учні. Я не знаю як в автошколі бо не ходила, але приватники так не роблять. Вони забирають і відвозять назад.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Та то ще б нічого, мені всерівно яким маршрутом ми будемо кататись, хоче "вбити двох зайців"- най!:) Але відвезти мене туди, звідки взяв, тобто в автошколу, було б напвено правильно.
    Тоді виходить треба мати на увазі, що урок може закінчитися в іншому кінці міста і тоді мені ще потрібно буде своїм ходом добиратися назад.:sad: жах якийсь!
    Бо я вже навіть думала директору автоколи жалітись, так мені сьогодні то було не приємно і непередбачувано... або тоді треба знати наперід, що я можу впинитись казна де і бажано ще знати де).
     
    Останнє редагування: 16 Березень 2017
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Якісь практикують, якісь ні. Мій інструктор з автошколи теж з першого заняття скерував мене одразу в центр в корки. З інструктажу було лише: "дивись, це кермо, це коробка передач, ручне гальмо, там газ, щеплення, гальмо. Все зрозуміло? Поїхали":girl_crazy:І я перелякана попхнула в центр на старій роздовбаній копійці, яка тряслась жахливо по бруківці, а ще слизько, бо кінець зими і лисі колеса на машині. Як згадаю, мороз по шкірі. Але зате в корку напрактикувалась плавно рушати. От тільки здавати задом не навчилась, бо там така роздовбана коробка була, що я сама просто не могла включити задню передачу:girl_haha:А на майданчику я вже з приватним інструктором вчилась паркуватись, відчувати габарити машини.
    --- дописи об"єднано, 16 Березень 2017 ---
    Ну так, ми завжди до автошколи вертались, якщо треба було мені чи йому десь в іншому місці закінчити урок, то ми це наперед узгоджували, щоб обом підходило. Я б на твоєму місці цей нюанс з інструктором проговорила, якщо він не погодиться, то тоді йти жалітись начальству.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Це його робочий час і такого не може бути. Всі 10 занять чоловіка починались і закінчувались в одній і тій самій точці. Ніякої їзди "по справах інструктора". На наступний раз попередьте цього інструктора, що для Вас це неприпустимо і Ви будете звертатись до директора автошколи. Якщо не подіє - відстоюйте свої права.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Olyvka

    Olyvka Member

    Мій інструктор в автошколі теж по справах їздив, правда повертались завжди в автошколу. Жодного заняття на майданчику. А як кричав коли я на трамвайній колії заглохла, ще й на старому москвічі, який він сам заводив з третього разу. Найгірше, що після мого інструктора я була переконана, що за руль ніколи не сяду. Ясне діло нічого з тих занять не вийшло, коли купили другу машину, пішла в Регу. Там прийшлось повертати не тільки навики водіння але і віру в себе.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Мене вчив водити чоловік. Без другого набору педалей, чи чого там. І спочатку ми їздили по сільських дорогах де нікого не було і я САМА могла вийти і перевірити відстань до найближчого стовпа. І коли я гальмувала, то я знала, що це роблю я, а не може інструктор дотискає.

    Про їзду по власних справах інструктора навіть не буду починати. Це просто обурливо.

    Чоловік вчився на курсах, то мусив потім ще приватні уроки брати.

    Це я до того, що нормальні інструктори в державних автошколах - це велика рідкість. А підхід треба шукати до людини, кого зразу в місто пхати, а кого потихеньку на тренувальному майданчику вчити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Читаю як про себе. На мене теж інструктор з автошколи кричав коли я педалі переплутала - при виїзді на головну дорогу з другорядної. Ситація була дійсно аварійно, в нас ледь фура не в'їхала. Мені тоді здавалось що ніколи за кермо не сяду. Аж до того моменту поки чоловік - тоді хлопець - до Реги записав. Вже потім зрозуміла що це не тільки в мені проблема, хоч звісно і моя вина є. Але я ще тоді наполягала щоб спочатку на майданчику позайматися, але інструктор не захотів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. SALIDA

    SALIDA Member

    На які моменти потрібно звертати увагу при виборі курсів? Вибираю автошколу і не знаю в яку піти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Yroslava

    Yroslava Active Member

    Я зараз моніторю ринок, потрібно отримати посвідчення водія до кінця літа. Зробила висновок, що +- всі однакові, буду вибирати ту школу яка біля мого дому, живу на Пасічній - тому це, мабуть, буде Автоград, хоч про них відгуки неоднозначні. Єдине, зверніть увагу, з'явилися школи, які орієнтовані не на нормальне навчання, а на те, що Ви заплатите їм за іспит, розказують, що самим здати зараз не реально, тільки платити. В них в курс входить по 10-15 годин водіння, коли по закону має бути 40 годин. Самі розумієте, що навчального процесу тут ніякого. Я вже мовчу про те що це не законно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А яка зараз вартість в Автограді і коли набір? Можливо і розклад занять приблизний знаєте?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. SALIDA

    SALIDA Member

    Зателефонувала в Автоград. Щось мені не дуже сподобалось. Сказали що теорія у них коштує - 3500 грн. Добре те, що оплата по частинам. Перший внесок - 500 грн. Оплатити 3500 потрібно на протязі 1,5 місяці. Практика то 1 заняття - 100 грн (бензин купувати). І заняття триває не більше 1 години. Тобто воно може бути і хвилин 45. Мені цікаво скільки я буду їхати за кермом із цієї години???? А взагалі орієнтовано 20 занять, але то не є обов'язково. Може бути і менше, а може бути і більше. Останнє слово за інструктором, як сказала мені адміністратор. Тобто після 20 занять він мені може сказати що потрібно добирати. Я так зрозуміла, що за водіння я викладу не менше чим 2000 грн. Далі на моє питання про додаткові витрати мені повідомили, цитую: "ШОСЬ ТАМ за медичну довідку потрібно заплатити, і ШОСЬ ТАМ в мрео за права". ШОСЬ ТАМ!!! ШОСЬ ТАМ - це скільки??? Навчання триває - 3,5 місяці. І до речі дати початку старту групп у них немає. Просто дописуєтеся в группу яка навчається. Така система мені теж не подобається. Я незнаю взагалі дорожніх знаків, а прийду на тему як проїжджати перехрестя....і що я зрозумію??? І лекції у них з 18:00 - 20:00. А я до 18:00 на роботі. Для мене Автоград відпадає однозначно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Я закінчувала Автоград майже 6 років тому, теорія більш-менш, але переважно сама вчила по книжечці пдр і по тестах в неті, практику взагалі не навчили, мені попався інструктор Андріан на Шевроле авео, хто там буде вчитись, до нього не йдіть..
    Пішла в цю школу лише тому, що вони виклалали в мене на роботі, поблизу дому. Чула набагато кращі відгук и про інші школи.
    До речі, теорію здала сама в мрев, за водіння прийшлось заплатити, викладачі були м'яко кажучи, не дуже раді що я вирішила здавати сама.
     
    • Подобається Подобається x 2