Курси водіїв

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем La esposa, 28 Січень 2010.

  1. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    дійшла в мене потреба і до цієї теми :)
    передісторія: водити не вмію (кілька раз сідала коло чоловіка за кермо - давно, епізодично і не рахується). Маю страх перед лівими поворотами, то щось ірраціональне... Тато був професійним водієм, то у відпустці ми з ним розважалися, розв’язуючи задачі про дорожній рух :). Знаки також знаю непогано. Звісно, то все треба систематизувати і довчити, бо це все також давня історія, крім того, що я штурманом у чоловіка, коли їдемо кудись далі чи в незнайому місцину.
    Чи можливо взяти приватні уроки водіння, щоб добре освоїти практику, самотужки вивчити теорію і чи є змога приєднатися до групи з курсів якихось, щоб здати іспит?
    Чи можете зорієнтувати, скільки коштує цикл приватних уроків / курси з водінням / описаний варіант, якщо він можливий?
    Чи тих 10 уроків (читаючи тему, зрозуміла, що в курси входить їх 10) вистачить, щоб уміти їздити по Львову? бо щось мені здається, що ні...
    Якщо курси - локально пасує Личаківська (2 трамвайні зупинки додому) або гірше Зубрівська 30 Арт-драйв (далеко йти від ТЦ Іскра? від роботи не найгірше і недовго добиратися). Які відгуки про ці школи - фінансово, якість знань-навичок, викладачі-інструктори?
    і ще один критерій - на яку зазвичай початок занять: 18 чи 19 год? І зараз літо, активно набирають чи навпаки не беруть?
    п.с. так, гугль має телефони і можу сама спитати прямо там, але цікавлять відгуки.
    ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ ЧАЙНИК ;-)
     
  2. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    А до кого Ви зараз пішли? Яка машина? Автомат? Мені актуально, бо взяла лиш заняття з Романом, дооовгооо відходила, мала дикий страх. Нащастя, обов'язково 10 занять не треба брати. Чоловік і їзда на своєму авто потрохи допомагає. Ми живемо за містом, тому маю де вчитись. Але в місті хочу з інструктором поїздити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Moza

    Moza Member

    . Я отримала посвідчення водія на Личаківській. Теж пішла туди бо місце розташування підходило. Потім ще трохи їздила з чоловіком, але то нам обом дуже важко було. Реально мене навчив їздити Дмитро з автошколи Рега. Вони мають майданчик на Арені. Дуже добре продумана симтема навчання - і не нудно уроки проходять і результативно. І інструктор мені попався - вище всяких похвал. Коли я чогось не розуміла малював схеми, виходив з машини і пояснював наскільки куди підїзжати щоб відразу правильно запаркуватися.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    а як Вам заняття там? і по грошах порівняно з іншими школами?
    дякую завчасу
     
  5. SALIDA

    SALIDA Member

    А що у вас трапилося? мені дивно трохи читати, так як у мене ось уже 5 заняття буде з ним.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    Звати інструктора Іван. Авто - форд фокус, але на механіці, на жаль. Знайома в нього якраз зараз вчиться, каже - не погано. В суботу буду мати перше заняття, то напишу Вам як все пройшло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Moza

    Moza Member

    Мені здається, плюс/мінус як у всіх було на той час. Десь в районі 3000 грн. Це вже більше року пройшло. Десь вже скоро півтора буде. З плюсів - практики реально багато - деякі дівчата з групи відїздили як має бути, повний курс - десь 40 академічних годин, і ніхто не говорив ні за що доплачувати. Теорія теж сподобалась, постійний діалог з лектором. Нас досить багато було в групі, але він багатьох пам'ятав по імені, задав запитання.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    На початку першого заняття НІЧОГО стосовно авто не пояснив. Нічого. Сказав сідати, сам балакав з попередньою ученицею. Я вже сама знала, що повинна зробити. Каже - включай задню, рушай, а там - бабця ззаду машини, от мала б пригоди. Потім в мене почались проблеми з крутінням руля, то всю дорогу мене вчив, але і я в паніці і жаху. Ну і в такому стилі все заняття, плюс я в страшезному стані, боюсь і панікую, відповідно, доходить мало. Ну, але чому б не можна було пояснити на майданчику? За авто - промовчу. Старьйо... Яке мало пробите праве колесо ( машину вело в бік ) і дуууже погані гальма, треба було тиснути не знати як.
    Я на наступне заняття була записалась, але в мене в сімейних причинах не вийшло прийти, то вже і не записувалась. 300 грн це задорого на таке навчання. Навіть, беручи до уваги те, що я боялась і тупила.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. SALIDA

    SALIDA Member

    Щодо авто я з вами згодна повністю, але я наловчилася. Коли сідаю за кермо нашої машини, то вона мені уже не їде, а просто плине :girl_crazy:порівняно з машиною інструктора, здається так легко. Вчора дівчати з групи мені ще порадили інструктора на автоматі також зі школи, але на шевролет авео. Говорять що і авто в хорошому стані і інструктор хороший. Пан Василь. Сама за нього нічого сказати не можу, але вони задоволені.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    візьміть в дівчат контакти для мене, будь ласка
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    @Ubuntik @SALIDA підкажіть де саме знаходиться школа? і скільки часу триває навчання?
    і ще, дівчата, зорієнтуйте по ціні, будь ласка.
    саме морально і матеріально готуюся піти на курси :connie_pull-pigtail
     
  12. SALIDA

    SALIDA Member

    Добре. Але це буде у вівторок. Якраз заняття буде.
    --- дописи об"єднано, 23 Червень 2017 ---
    я навчаюся на Ліській,16 це за ТЦ Скриня, а ще у них є філіал на Сихові. Називаються Нова автошкола. Пошукайте сайт в інтернеті. Він є.
     
    Останнє редагування: 23 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    відгукніться, хто вчився на курсах Автоград (Пасічна, де автомайданчик) і на Зеленій 143б (Спортивно-технічний клуб ТСО України Личаківського району, біля розвилки Зелена-Вашингтона) - як підготовка та інструктори.
    дякую
     
  14. sherry

    sherry Well-Known Member

    я там вчилась, писала про те вище. Найслабша школа у Львові, як мені потім сказали. 2-а інструктори нормальні, не кричать, 1 - нервовий після інсульту. Директор любить учнів відчитувати як учнів) Але на це не взертала уваги)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  15. tsita

    tsita Member

    Так, оливковий ланос. Як він вам, як враження і результат?
     
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, з чого почати оформлення мед. довідки 083 для курсів? куди в першу чергу йти?
     
  17. sherry

    sherry Well-Known Member

    @Khrystik я ходила до нарколога і психіатра. В інший день на медогляд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    На Коциловського берете сертифікат в психіатра. Якщо прийдете до обіду, можна забрати в той самий день після 15:00, якщо після обіду - заберете наступного дня. Коштувало в березні 70 з копійками. З тим сертифікатом ідете на Лепкого, там платите 90 грн, здаєте кров, тут таки відвідуєте нарколога. З обома сертифікатами поруч в поліклініку, платите десь 150 грн і проходите огляди. В березні мені зайняло до години часу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. SALIDA

    SALIDA Member

    В школі зробила за 250 грн
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. sherry

    sherry Well-Known Member

    @SALIDA наша школа такого не робила