Курси водіїв

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем La esposa, 28 Січень 2010.

  1. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Курси водіїв

    Хто відносно недавно закінчував курси і здавав на права. Можете написати орієнтовно скіки то зараз вартує домовитись за екзамен в даї?

    Можна в приват.
    Дякую.
     
  2. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Курси водіїв

    ровно 800 грн через инструктора.(до Пасхи платила)
     
  3. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Перед Новим Роком - 900 було в нашій школі. Платили не всі, але 99%
     
  4. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Відповідь: Курси водіїв

    І я не уявляла. Навіть думати і чути про це не хотіла. А потім одного ранку прокинулась і подумала: "А що тут такого? Стільки жінок за кермом, а я не зможу???"....Правила дорожнього руху "від корочки до корочки" проштудіювала, на заняття та водіння чемно ходила...Скоро права буду мати :)

    ---------- Додано в 20:57 ---------- Попередній допис був написаний в 20:52 ----------

    Ходжу на Пасічну. Там класний автодром. Перших два заняття їздила по автодрому. Як на мене, то після цього в місті легше їздити. Викладач та інструктор терпеливі, гарно пояснюють. Купила собі тести ДАЇ (в книгарні біля пам'ятника Міцкевичу, 50 грн.). Саме такі тести дають на екзамені. Тому, якщо пройти всі 93 білети (по 20 питань), то здати їх - нема проблем.
     
  5. DIVA

    DIVA New Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Дівчатка,хто ходив на курси на Личаківську і може звідтам порадити толкового інструктора плізз,в ПП
     
  6. bubamara

    bubamara Member

    Відповідь: Курси водіїв

    препаскудна школа, лекції читає Ян Богданович, так званий директор тої школи, він же і власник, і один із інструкторів і рідкісне хамло. Навчитися там не можливо нічого ВЗАГАЛІ. Якщо підходить варіант відходити на лекції і типу відкатати водіння, а потім заплатити за іспит, то навіть в тому випадку не раджу йти в цю школу. З моєї групи за іспит не платила тільки я, але ті, хто знав, що буде платити і дозволили собі не ходити на лекції, потім мусили вислуховувати хамські залякування ЯБ, що вони не здадуть у нього внутрішній іспит.

    Щодо водінь: автомобілі погані, тільки у ЯБ - нексія, але він не надто прагне віддати її на розтерзання, підтискає зчеплення і у тебе враження, що ти не відомо як круто водиш, але вартує сісти за кермо іншого авто, і виявиться, що ти навіть не можеш відпустити нормально зчеплення і зрушити з місця, бо машина вперто глохне. Тобто жодного шансу навчитися водити. Зате ЯБ з радістю пропонує свої додаткові інструкторські послуги.

    Інші два авто з парку школи - це старезна шкода, яка, коли я ходила на навчання, не виїжджала, бо не було інструктора, і здається жигулі, в яких регулярно ламалися гальма, із інструктором-дауном (без перебільшень), він дозволяв собі не прийти на водіння на домовлений час, перед тим взявши гроші на бензин за усі заняття наперед.

    Словом, ця школа паскудна у всіх відношеннях, від якої ви отримаєте тільки витрачений час і нерви.
     
  7. Manana

    Manana New Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Я ходила на Личаківську два роки тому. Задоволенна, хоч і платила за іспит.
    Правила дорожнього руху не дуже добре знаю, бо якраз більша частина мого навчання в школі припала на підготовку до весілля. Але в мене був дуже хороший інструктор, на жаль, не пригадую як звати, але навіть мала його мобільний. Їздить він на оливковому ланосі, не високий, волосся руде, сам - не худенький :) Але дуже хороший, як інструктор. Не кричить, але завжди вказує на те, що ти неправильно зробила, допомагає відчути себе в впевненішою, постійно наголошує на основному.
     
  8. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Курси водіїв

    Як Ваші справи?

    Бо я теж гарно вчу правила і старанно проходжу тести. Хочеться спробувати здати самій - таки не халявлю, але спокуса є заплатити і не переживати. Дилема. Тре робити вибір.
     
  9. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Відповідь: Курси водіїв

    Ото ж бо. Заплатила і не переживала. Хоча здала сама і внутрішні і зовнішні тести в ДАІ. Бо вчилась не для того, щоб здати, а для того, щоб чогось навчитись і впевнено триматись на дорозі. Тішуся правами, а чоловік мене з водійського місця вже силою випихає :)
     
  10. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Курси водіїв

    Я боюсь кермувати машиною,а чоловік поставив ультиматум- щоб до серпня навчилась їздити. А я як тільки сідаю за кермо- відразу мене кидає в холодний піт.Треба йти до інструктора, але боюсь позоритись(а якщо так і не навчусь,не переборю страх).Короче капець,шо дєлать.....
     
  11. Syrojizhka

    Syrojizhka Member

    Відповідь: Курси водіїв

    В мене була схожа ситуація, права отримала давно, після того не їздила взагалі, бо не мала на чому... тепер вирішила навчитися. Є дуже хороша школа водіння, яка вчить власне їздити (вони не видають права), от там інструктори дуже хороші. Спершу для тих хто не вміє взагалі, вчать на майданчику основи.
    Гарно пояснюють, аналізуть помилки, швидко вчать. Мені дуже сподобалися! :girl_yes2:
     
  12. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Курси водіїв

    дякую, я трохи з чоловіком їздила за кермом,коли в нас був жигуль,тепер Лачетті універсал, то я боюсь.А де та школа знаходиться?
     
  13. Syrojizhka

    Syrojizhka Member

    Відповідь: Курси водіїв

    В них майданчик біля Метро, треба дзвонити.

    п.п.с. В нас теж тепер Лачетті універсал!
     
    Останнє редагування модератором: 28 Червень 2011
  14. sirudenka

    sirudenka Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Дiвчата, розповым трохи про своъ курси. Я ходила на курси на В.Великого Пп Свытлофор. Лектор нормальный, прiкалiст, тому лекцiъ пройшли весело та швидко, а от з ъздою мены не повезло ъздила з ынтруктором Василик I. Г козел рыдкысний, замысть 1,5 год ъздила годину выдсили ы то переважно по одному накатаному маршруту. З 7 раз якы я з ним выъздила двычы забув що зы мною домовився ы приъхав через певний час пысля мого звынка. Останный раз коли моэ терпыння закынчилося ы я обурилася, що це маэ бути взагалы накричав на мене. Решту я выдъздила з нормальним ынструктором (Романчак Зеновij) ы выдчула що перший не тыльки руль за мене крутив,бо берыг свый дорогоцынний ланос, щей педалы витискав. Дывчата будьте пильны вибирайте нормальних ынструкторыв,,щоб зберегти своъ нерви та чогось навчитися. Знаю що Василик ще ъздить у школы на М .Вовчка та на Лiвандовцi Нiкому не раджу з ним ъздити. Робыть висновки та вчыться на чужих помилках.
    Sorry, немаю пыд рукою укр розкладки клавыатури.
     
  15. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Курси водіїв

    Додам і свій відгук. Закінчила курси на Конотопській. І лектором і інструктором дуже задоволена. Лектор добре пояснював та на життєвих прикладах розказував і коментував при вивченні правил. Інструктор терплячий і наголошував на помилках, але без ніяких сварок чи підвищених тонів. Задоволена і радитиму знайомим в разі потреби :)
     
  16. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Курси водіїв

    аналогічна ситуація. курси закінчила ще 7 років тому. і то за тих 10 занять мало шо навчилась. в основному катались по Лисиничах і все. на Городоцькій біля базару мало інфаркт не дістала, коли бабуля побігла під колеса.
    після того останній раз сиділа за рулем років 5 тому. а тепер боюсь. хоча чоловік каже,шо навчить. але я то себе знаю))
    хочу піти на курси рега-львів. я так розумію ,що Jalynka саме про них писала.
    може розкажете трохи детальніше?
    наперед дякую
     
  17. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Порадьте терміново приватного інструктора! в ПП!
     
  18. Syrojizhka

    Syrojizhka Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Так, я про них. Вони можуть вчити як на вашій машині, так і машині школи. Але! машина їхня без педалей, ви повністю керуєте машиною (інструктор не витискає за вас щеплення, гальма тощо, як звикло).
    Мені вони дуже допомогли, вчили все - від перемикання передач і до їзди в заторах по місті.
    п.с. мого інструктора звали Олег, але в них ніби всі хороші.
    п.п.с. чоловік теж казав, що навчить, але толку з того було мало, тільки нерви:girl_impossible:. А тут результат наліцо.
     
  19. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    хто знає, чи обов"язково медична довідка має бути видана за місцем проживання?
     
  20. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Курси водіїв

    ніби як ні
    я робила в Києві, хоча прописка в мене була не києвська.