Курси водіїв

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем La esposa, 28 Січень 2010.

  1. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    цікава думка! або хоча б проїду
    @Haidee удачі!!! покажіть їм там!
    подивіться на сайті сервісного центру. там колись бачила маршрути.
    ну і вони мають бути у вільному доступі у серв. центрі. планую поїхати глянути.
    --- дописи об"єднано, 5 Вересень 2017 ---
    ось тут знайшла Видача посвідчення водія на право керування транспортними засобами | Регіональний сервісний центр МВС у Львівській області
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ооой, краще би я того не бачила:girl_crazy:
    Ну нічого, настрій в мене бойовий! Дякую за побажання, потримайте за мене кулачки ще на Посиденьках, в інших місцях я вже всіх цим дістала)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А яку автошколу ви закінчували і можете порадити?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я можу порадити автошколу на Свєнціцького, лектор Юрій. Молодий, гарно розказує, заохочує вчити і здавати теорію самому. Інструктор Богдан, ну побачимо завтра, чого він мене навчив. Але скажу точно, що навчити він вміє. Зі мною їздила пані 60 років, за 10 занять вишивала на дорозі, як має бути. Але він любить покричати. Не істерично за що-небудь, але має таку тему нагаркати, а тоді пояснювати. З нашої групи 6 дівчат двоє не знайшли з ним спільної мови. Я спочатку теж не могла, потім почала гаркати до нього і в нас настала гармонія))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Ну, це взагалі! Якийсь чужий мужик ЗА МОЇ гроші буде на мене гаркати?
    Є інструктори, які навчать без гаркань, крику і принижень.


    Стосовно Нової автошколи, коли чоловік навчався в них, такого дурдому не було. Вони зіпсувались, інструктори розслабились. Єдине, що до теорії абсолютно ніякого зауваження і казав лектор Назар прямо - хто вчить, той сам здає. Такщо залякування не було.
    А стосовно інструкторів в них зараз повний дурдом, бачу.
     
  6. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Дякую)) Успіху вам на екзамені!!

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Brooklynka

    Brooklynka Member

    Оcобисто я закінчила автошколу «Світлофор» і вибрала я її через викладача/інструктора (2в1). Усі хто у нього вчились та їздили без винятку його хвалили,хвалять та будуть хвалити, я більш ніж впевнена. Він не кричить, не пресує, але вимогливий. З ним ви не зможете «похалтурити» на дорозі чи просто «погасати». Він вам НЕ дасть «зрізати кут » щоб швидше завершити маневр при повороті на перехресті. Завжди у хорошому настрої! Що найбільше мені у ньому сподобалось - це те, що він дає можливість самостійно контролювати ситуацію та виправляти помилки. Саме так і повинні здійснюватись практичні заняття, на мою думку. Треба, одразу мислити, як водій, а не покладатись тільки на інструктора і знати, що він за тебе натисне відповідну педаль. Звичайно, інструктор для того і є, щоб страхувати, скажете ви. Але ви не будете усе життя їздити з інструкторами, всеодно колись підете у «вільне плавання».
    Але філіалів цієї автошколи по місту досить багацько, тому ви перш за все шукайте по зручній локації. А вже із них вибирайте,яка краща за відгуками. Моя знайома вчилась у автошколі «Добрий шофер» вул. Бандери, 91 (у приміщенні школи №55 ). Там теж гарно вчать.
    Моя порада: Орієнтуйтесь на відгуки в інтернеті + шукайте, щоб була теорія + тести. Вас можуть відмовляти, що тести можна і самому вдома проходити. Це все ніби так, але вдома не завжди є час, бажання та натхнення. + в автошколі, коли приходитимете тести і виникне у вас якесь спірне питання то принаймі викладач вам зможе пояснити чому так, а не інакше.
     
    Останнє редагування: 6 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  8. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Зрозуміло, дякую. А як звати вашого інструктора?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  9. Brooklynka

    Brooklynka Member

    Олег.
     
    Останнє редагування: 6 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ну зараз вибір великий, ніхто нікого не примушує.

    Отже, теорію я здала без проблем. А водіння звичайно завалила))) але сама винна, тому просто спробую ще взяти кілька уроків в Реги і здати за другим чи третім разом. Інспектор дуже приємний чоловік, спокійно по ходу пояснював, яку зробила помилку. Я ще з ним посперечалася, чи є 10 метрів до виїзду з прилеглої при зупинці, то сказав, що не любить сперечатися і міряти не піде, хай буде 10. Загалом ніякого морального тиску з його боку не було. Зробила три помилки і чесно не здала:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    @Haidee як загалом іспит, маршрут?
    і ще, по яких тестах був іспит?
     
    Останнє редагування: 6 Вересень 2017
  12. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Які помилки зробили?

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Маршрут є там вивішений, я мала їхати за номером 5, але далеко не заїхала.

    Насправді то аж стидно писати, але я допустила дві однакові помилки - неплавне рушання. І це моє дуже слабке місце. Як то виправити? Мабуть, тільки практикою. Ще кілька маневрів зробила добре, які значно складніші. Ну і прямо при виїзді зі стоянки загальмувала зарізко, бо в той момент перед носом виїхала фура. Тобто в мене жодної претензії щодо нечесності проведення іспиту нема, є тільки до себе.
    --- дописи об"єднано, 6 Вересень 2017 ---
    Ще здава один хлопець переді мною з іншої автошколи, то теж не здав, бо робив помилки на перехрестях. Там є багато знаків STOP і дати дорогу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    А паркування було?
    І в процесі їзди, інспектор каже куди їхати?

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Каже, є встановленв маршрути. Перед здачею каже номер маршруту і просить ознайомитися. Я дойшла до розвороту з заїздом задом, там і заглохла другий раз.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Це помилки, через які іспит вважається заваленим??
    Як на мою скромну думку, ці нюанси відточуються в процесі їзди на власному авто.
    І, (о жах! :cools:) сідаючи за кермо чужого/іншого авто, можна з незвички наприклад, заглохнути ("обморок-обморок"), навіть маючи багаторічний неперервний водійський стаж.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ну а шо падєлать?) Так прописант в інструкції. Можна просто заплатити і не паритися, можна трохи попаритися. Я теж вважаю, що з тим рушанням перебор, але це є в списку помилок.
     
  18. Brooklynka

    Brooklynka Member


    Хто у вас був інспектор Олег чи Мирон?
    Та скільки по часу ви їздили?
     
    Останнє редагування: 6 Вересень 2017
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Не знаю. Мені казали, один з них лисий) мій був з волоссям)
     
  20. Brooklynka

    Brooklynka Member

    Якщо не худої статури - то Мирон)))
    Крутий чувак)))
    Скільки часу він вас «мучив»?
     
    Останнє редагування: 6 Вересень 2017