Курси водіїв

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем La esposa, 28 Січень 2010.

  1. souly

    souly scientia potentia est

    [/QUOTE]

    Скажіть, будь ласка, а на своїй машині чи їхній?
    А якщо цікавить на автоматі їздити? То можна домовитись?
     
    • Корисно Корисно x 1
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Все можна. Подзвоніть їм і розпитайте. На своїй машині дешевше.
     
  3. antontoxa

    antontoxa New Member

    Хтось тут робив довідку в клініці Гальченко на Данила Апостола? Може є якісь відгуки?
     
  4. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Я. Прекрасна клініка.
    Зайшов, пройшов по колу лікарів, оплатив квитанцію і вийшов. Все
    310 грн.в касу і довідка на руках
    Потратила десь до години, але це враховуючи, що була з малюком.
    До речі, не львівська прописка їх теж не обходить


    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Merry

    Merry Well-Known Member

    Але на своїй нема додаткової пари педаль. Трохи ризиковано.
     
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ви просто не були в них на уроках:) власне їх інструктори практикують навчання лише без додаткових педаль, в них є лише одна навчальна машина з педалями для учнів без прав. І ще ніхто не зробив дтп за стільки часу роботи. Там інструктор, поки не буде 100% впевнений, що учень може їхати сам в місті, з майданчика не випустить. Є такі, що на 2-3 заняття виїжджають, а є, що 10 занять і ще на майданчику.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Merry

    Merry Well-Known Member

     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я Вам більше скажу: навіть, якщо є педальки, вони ними нн користуються. Я мала 2 заняття на майданчику і на парковці біля Арени. На першому інструктор один раз скористався гальмами, коли я з незвички майже заїхала в ворота. І ще раз скористався ручником. При тому на другому занятті дозволив мені паркуватися в вузькому місці серед чужих машин і в мене це добре виходило. Ще за мене там не викручували кермо і коли я на повороті кілька разів зачепила бордюр, дуже швидко дійшло, як робити не треба.
    Є дуже відчутна різниця порівняно з автошколою, бо в автошколі тебе женуть на першому занятті на кільце і ти думаєш "вау, я така крута, сіла перший раз за кермо і їду". А нічого не їду, бо інструктор за тебе гальмує, притримує зчеплення, і коли доходить до самостійної їзди, виявляється, що не вмієш розрахувати гальмівний шлях і по-людськи рушити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    аж згадала ))). Помагає на раз.

    Розкажи, що там з перездачею?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Як там модно тепер писати: "відповіла в пп":girl_blum:
    Буде якийсь результат, то тут напишу.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  11. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    Привіт усім)
    Можливо хтось з присутніх користувачів може підказати, чи тести Iспит ПДР України онлайн 2017. Білети з керування, категорія, тести реально попадаються, бо в мене легкий стан паніки і неврозу скоро розпочнеться з тим всім.
    На курси ходжу як на теорію так і практично....все ніби ок, але мене ті тести реально лякають, бо багато хто каже що вчили, проходили і фігня пападається:girl_impossible:
     
  12. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    саме по цих тестах зараз здають. місяць тому здала по них:)
    пройдіть їх собі всі перед іспитом і все у Вас вийде!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Brooklynka

    Brooklynka Member


    Так, зараз здача іспиту по цих тестах. Як на мене - то вони легші, але є ще досить багато помилок.
    Я здавала ще по старих. І мені попався «білет, усіх білетів білет» із заплутаними питаннями((((. Але то таке, - то мій «фарт по житті».
    Щоб вам було спокійніше пройдіть усі білети))) I головне не хвилюйтесь та не спішіть))) Все буде добре!:girl_yes:
     
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, чи є якісь терміни по перездачі практики водіння? скільки часу зберігається здана теорія?
    @Brooklynka
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    2 місяці. Різниця мінімум 6 днів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Mylnyk

    Mylnyk Member

    не раджу інструктора із автошколи на вул. Івана Чмоли той що на жигулях 7, хоча там ранніше було два жигуля :) і два інструктора .
     
  17. Brooklynka

    Brooklynka Member

    @Khrystik - спешл фор ю )))

    Сьогодні їздила у МРЕВ, по справах і заодно вирішила уточнити у них ваше питання щодо перездач.
    Мені відповіли: « Повторна перездача практичного іспиту можлива через 5 днів після першої спроби, і протягом трьох місяців з моменту першої спроби.»
     
    Останнє редагування: 25 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Brooklynka

    Brooklynka Member

    @Khrystik + ще одне))). В разі, якщо людина не склала триччі практичну частину іспиту протягом трьох місяців з моменту першої спроби, то треба повторно проходити навчання в автошколі з самого початку. Теоретичну частину іспиту можна складати необмежену кількість разів.
    Але, після повторного проходження навчання в автошколі у МРЕВ треба складати і теоретичний і практичний іспит. І це повинно бути не раніше 20 робочих днів з моменту останнього «провального іспиту».
     
    Останнє редагування: 25 Жовтень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    та теорію я склала без проблем. а практику - ще маю 2 спроби і 2 місяці)
     
  20. Brooklynka

    Brooklynka Member

    Це добре))) Ви вже пробували їздити екзаменаційними маршрутами? + якщо я не помиляюсь, саме ви навчаєтесь у REGA.
    P.S: Я просто запитала у них одразу про усі можливі варіанти. Може комусь цікаво)))