Курси водіїв

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем La esposa, 28 Січень 2010.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    як на мене це зовсім не найкраще) по Арені Львів я можу їздити хочу добу з викрутасами, не бачу в тому толку крім випалювання бензини
    і від родичів теж. треба ще вміти чогось навчити:)
    я власне обговорювала ціну без пального
    в будь- якому випадку дякую за рекомендації, пошукаю
     
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    @HOPIC а ще можна знайти курси біля себе і няню на той час.. імхо те саме... я вибрала нову автошколу через те, що в суботу заняття. була на одному. а потім чоловік домовився на роботі, що відпрошуватиметься на годину в ті дні ,які тре було на курси і без проблем.. так що, мені можна було вибрати ту школу, яка близько додому. чогось мені здається. що всюди плюс-мінус один рівень. все рівно тре йти ще в регу на підучування..
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Тих інструкторів під копірку клепають? В мене таке саме було, при чому 12 років тому, потім 9 років по тому потребувала відновлення навичок і інструктор був такий самий:girl_haha:В результаті навчив мене Олег з Реги. За що йому дуже вдячна. Приїжджав до мене під під‘їзд. Ми їздили на моїй машині. Плюс, коли не мала де залишити малого, то їздила разом з ним. Заодно і вчилась їздити в стресових ситуаціях, коли позаду в автокріслі сидить малявка, якій треба щось вже і негайно, а ти на дорозі, в трафіку. Досвід неоціненний з досвідченим інструктором поруч:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Тоді мій був оборотень.:crazy:

    Я у нього вічно була безнадійна учениця, все казав "купіть собі ровер... купіть собі санки... пуста трата мого часу і Ваших грошей... ". Він постійно вкладав мені в голову, що я власне з того дуже малого відсотку безнадійних, яким "не дано".
    При тому сам толком ніц не вчив, як я щось запитувала- заводився з пів оборота і в результаті нічого не пояснював. Мабуть така позиція йому була вигідна, щоб дуже не напрягатися, а шо тратити свої старання на безнадійного.
    Але у мене навпаки якась жага помсти визрівала))).
    Тепер в моїх кольорових мріях зустрітися десь на дорозі, шоб побачив, що я все таки їжджу сама, без Реги і без інших інструкторів.
    Хоча може не треба, а то ше врече.:girl_crazy:

     
    Останнє редагування: 3 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. Brooklynka

    Brooklynka Member

    Шановні гуру ПДР !))).
    Не дає мені спокою ось ця, на перший погляд, проста картинка.
    Цікавить ваша думка)))

    [​IMG]
     
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Моя думка, що знаку "дати дорогу" перед кільцем нема, тому трамвай-білий-червоний. Підстава в тому, що є розбіжності між новим законом і діючими пдр?
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Трамвай->червоний(він вже на кільці)->білий.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 7 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    тепер же кільця завжди "головні", і червоний вже на кільці, а з трамваями в мене завжди проблема )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Головні, якщо немає знаків чи світлофорів, які суперечать цьому правилу.
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    так там і нема на картинці
     
  11. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Стосовно картинки, якщо керуватись теперішніми ПДР та проїзду кругових перехресть:
    Червоний автомобіль проїде перший ( він вже на кільці, на головній, має перевагу над трамваєм і білим ( вони обоє на другорядній), потім трамвай ( в однакових умовах він має перевагу над білим авто), останнім проїде білий автомобіль.


    Трамвай, виїзджаючи з другорядної, не має переваг над червоним авто. Має переваги лиш в рівнозначних умовах. [​IMG]

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Так, я коментар написала узагальнено.
    Коли їду з дуже розумними праворуч від себе, то починають коментувати, що "а тепер кільце головне", а про те що на двох зїздах з шести "трикутники" стоять, то для них це нічого не значить, бо "кільце ЗАВЖДИ головне".
     
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я пішла дивитися тести. Ще на почату вересня там правильні відповіді були за старими правилами, зараз вже все виправили і справді нема розбіжностей: кільце - головна без додаткових знаків. Але я все одно сумніваюся щодо трамвая. В нас щось схоже на привокзальній, там трамваям висить знак "дати дорогу", але водії трамваїв часто на нього не зважають))) А коли трамвай буде виїжджати з іншого боку кільця, ви б дали йому дорогу? За яким правилом?
     
  14. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Перевага у трамвая у 100% випадків. А хто не дає дороги, той просто порушує пдр і тим самим ризикує... дуже... вагові категорії суттєво різняться у трамвая і авто.
     
  15. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Перевага у трамвая на рівнозначних перехрестях або рівнозначних дорогах. При виїзді з другорядної трамвай повинен дати дорогу тим, хто рухається по головній. Вище дала посилання на ПДР, читайте.

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Brooklynka

    Brooklynka Member

    А тепер вердикт від експертів REGA та Патрульної поліції

    upload_2017-11-9_17-52-29.png
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Brooklynka

    Brooklynka Member

    Другий раунд!
    Перевіряємо свої знання ПДР :)
    Хто, на вашу думку, не правий?

    upload_2017-11-9_18-17-57.png
     
  18. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Не правий чорний автомобіль, бо виконує поворот ліворуч не з крайнього положення на проїздній частині.
    [​IMG]


    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    Так, все правильно. І про той знак - чорна точка теж. Мій чоловік питав патрульного рік тому що то за знак. Сказав - немає такого, вам здалось.
     
    • Смішно Смішно x 2
  20. Brooklynka

    Brooklynka Member

    Третій раунд!
    Продовжуємо перевіряти свої знання з ПДР))) :)

    Питання №1
    Хто не правий у випадку ДТП та чому?
    upload_2017-11-10_23-32-10.png

    Питання №2
    Вкажіть послідовність проїзду?
    upload_2017-11-10_23-35-0.png