Курси водіїв

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем La esposa, 28 Січень 2010.

  1. Paradise

    Paradise New Member

    Відповідь: Курси водіїв

    А за с-ки уроків Ви навчилися їздити у цій школі, і с-ки це коштує???
     
  2. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Курси водіїв

    А в них є сайт, там все написано і розцінки і час занять :girl_yes2:
     
  3. Paradise

    Paradise New Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Дякую все передивилася! Досить дорогувато виходять їхні навчання, от і думаю чи вартують вони таких коштів?
     
  4. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Мій хлопець там вчився, результатом задоволений. У нього просто на роботі була така ситуація, що він міг навчатися тільки пізно ввечері, десь о 22.00 і 23.00, то жодна школа йому не підійшла. Навчають швидко, заняття довгі і виснажливі, але результат не змушує довго чекати. Я також хочу тільки там навчатися.
     
  5. Paradise

    Paradise New Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Я просто ще не маю водійських прав, от і думаю що робити, адже вони не надають ніяких довідок про навчання:girl_in_dreams:
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Курси водіїв

    всім привіт! Хто збирається з цього тижня ходити на курси на В.Великого - відгукайтесь :) разом веселіше! я сьогодні йду на друге заняття
     
  7. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Розповім про свій досвід відвідування курсів "Світлофор" на вулиці Вагоновій (Любінська), які нещодавно закінчила.
    На початку я радилася із знайомим із МРЕВ чи взагалі їх варто відвідувати. Тобто мене цікавило чи справді дають там знання, чи просто садять за комп'ютер "щолкати" тести, бо в цьому випадку не бачу сенсу платити за лекції. Вдома є комп'ютер - і програмку поставити нескладно. А інструктора можна окрема найняти.
    Знайомий мене запевнив, що якщо я справді прагну знань, ходити на лекції варто. Я його й послухала.
    Не скажу, що я людина надто вимоглива, але направду рівень тих курсів мене шокував, хоч їх і вважають одними з найкращих у Львові. Лектор - людина досить похилого віку, викладає уже багато років. Результатом цього є те, що він не бажає ні на йоту відступати від раз і назавжди укладеного порядку викладання. Половину заняття ми слухали його начитку з книжечки "Правила дорожнього руху", а другу половину - вирішували тести по двоє за комп'ютером. Якщо під час лекцій виникали додаткові запитання він страшно злився, що його перебивають... кричав "всі питання вкінці". Відповідно, по кількох годинах сидіння після роботи пізно ввечері жодних питань не залишалося. Якщо ж все-таки хтось вклинювався, він зрідка пояснював ще раз, а переважно підкрикував, що ми це повинні знати. Найгірше із правилами, логіка яких одразу не зрозуміла - як на мене, то власне для цього і ходиться на курси, щоб тобі її розтлумачили доступно. Натомість, від нього цього добитися було важко. За весь час він буквально 4-5 разів малював певні схеми, на яких пояснював детальніше. Решта - начитка з невеликими відступами.
    Крім того, мене, чесно кажучи, шокували "одногрупники", 80% яких були хлопці-підлітки, які сиділи на гальорці, підхіхікували, чим викликали неймовірний гнів пана викладача, який зчаста і обізвати міг цих достойних учнів. Спочатку я обурювалася поведінкою викладача, потім сиділа в шоці від поведінки майбутніх водіїв, які не те, що правил не знали, їм навіть нецікаво було правильно вирішити тести - тести вирішувалися послідовним безперервним клацанням мишкою - короче бавилися.
    Інструктор мені попався з найкращих, так принаймні мені всі казали. І справді відчувалося, що він професіонал, навіть з того, що вже з першого заняття він не побоявся посадити мене за руль і ми тихенько поїхали містом (звісно, не одразу в центр). Але... на жаль, інструктор теж уже значно позбавлений ентузіазму.. Хотілося отримувати від нього більше практичних порад, пояснень, натомість він або був в гарному настрої і травив анекдоти, або в поганому і мовчав. Правда, я намагалася його побільше розпитувати - отоді він оживав ненадовго. Ну і, що мені ще не сподобалося - ми навіть близько не виїжджали тих годин, які повинні були. Платилося за 5 літрів бензину, їздити ми повинні були півтори години, а їздили заледве годину, дуже він спішив повернутися до школи. Перші три заняття ми постійно возилися по його справах, він відлучався на 15-20 хвилин, поки я тупо сиділа в машині. Потім я йому акуратно натякнула, що плачу за навчання і це нарешті припинилося.
    Настав час внутрішнього екзамену. Раніше на ці курси ходило кілька моїх знайомих, то вони розказували, що за внутрішній іспит не потрібно нічого платити - ні офіційно, ні на лапу. Отож, я трохи позубривши і переживаючи як на вступних іспитах у виш, прийшла здавати іспит. З хлопцями було все зрозуміло - усі, крім одного!!! провалили внутрішній іспит, довго загалом не затримуючись перед комп'ютером. А от дівчата переважно курси відвідували, тому мене страшно здивувало, що кілька з них одразу заявили, що знають, що не здадуть, що нічого не вчили, тому не здадуть і т.д (так і сталося).
    Попри це, багато кому (і мені теж) пощастило скласти іспит з першого разу. Можу порадити тим, хто буде здавати тести - просто не спішити. В тестах помиляєшся власне тоді, коли поспішаєш. Якщо помаленьку робити, вдумливо перечитувати питання - результат набагато кращий.
    Ну і нарешті іспит в ДАІ. Більшість з групи давали гроші викладачу автошколи, а вже він їх, очевидно, передавав куди слід. Хто мав знайомства - здавав окремо в ДАІ (тому мені це обійшлося трошки дешевше). Всі навколо запевняють, що самостійно в ДАІ здати неможливо. Навіть якщо вдасться не провалити комп'ютерні тести (а вони там сформульовані зовсім по іншому, ніж в автошколі), то, найімовірніше, завалите водіння. Хоча, думаю, все можливе - принаймні, разок можна спробувати, якщо вже є добрі навички водіння.

    Поскриптум. Якби я починала водіння спочатку, то точно б не йшла у автошколу, трохи не так я собі уявляю процес навчання водінню. Правила в зуби - сісти за комп'ютер, і вирішувати, вирішувати, вирішувати тести.... Благо, що їх можна знайти навіть онлайн. Якщо щось не зрозуміло - завжди можна розпитати якогось досвідченого водія, який ще й додасть якісь приклади із практики. Ну і крім того, я б взяла перевіреного!!! досвідченого інструктора, якому нехай би заплатила більше, але я б знала, що свій бензин виїжджаю і він мене вчить так, як треба.
     
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Курси водіїв

    Думаю записатися на курси в автошколі, що на Чмоли (за податковою). Знайшла в цій темі два відгуки позитивних. А хто ще туди ходив? і загалом, на що треба звернути увагу при виборі курсів? на які суми орієнтуватися? (думаю, чи вкладуся в 2000 грн)
     
  9. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Курси водіїв

    коли вибирала сама, то найвагоміший аргумент був місце знаходження, щоб з роботи ганяти було зручно. Про автопарк не думала, а даремно. Більшість каже, що навчишся на "консервній банці" - поїдеш на будь-якій. Також була такої думки, а потім різко змінила її. Як мінімум коли посадили здавати в МРЕВ на нову машину - а я її не відчувала взагалі. Тому тепер би точно думала добре перед вибором машини.

    От зара чоловік ще після курсів взяв додаткові заняття - то є інструктор, але з іншої школи. То каже - земля і небо. Зі школи абсолютно байдужий, їдеш то їдь, а теперішній - все пояснить, розтлумачить. От і думаю - чи то вони як на навчанні одні, а як їх додатково замовляти - то вже інші.

    в травні закінчувала було 1750 за курси, 700 за бензину, 350 в МРЕВ офіційно. Ну і було і неофіційно ше.
     
  10. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Теж літом завершила ці курси. Зовсім не шкодую. Хоча і викладач був так би мовити "специфічний", але начитка була не лише з книжечки "ПДР", а з багатьма доповненнями. Я би дома навряд так сиділа і читала. Після його лекції мені набагато легше було повторювати матеріал і принаймі я розуміла про що йдеться. Програмку собі скачала, це полегшало вивчення правил.
    Взагалі ні з водінням, ні з правилами ПДР я ніколи не стикалась. Тому все було з абсолютного "0" і дало мені хороший старт. Принаймі правила вивчила, а от водити ще треба вчитись. Бо якщо теорію можна вивчити за 40 годин, то їздити за 20 г. - ні.
    Інструктор по водінню був не поганий, але, на жаль, не пояснював чому потрібно робити ті чи інші дії під час водіння. Просто казав що робити " щеплення - перша передача - газку - 2 передача" і я робила, а чому?... Запитала один раз - а чому? - Відповів, що якщо всім буде пояснювати його на довго не хватить. В принципі, правий ;-)
    В ДАЇ іспит здала без проблем, але все рівно невеликі гроші платила, бо розуміла, що водіння не здам точно. Тепер маю права і вчусь їздити, бо без прав рідко хто хоче пустити за руль свого авто.
    Підрахувала скільки коштувало навчання, мед.довідки, водіння (половину виїздила) + на ДАЇ=3990 грн.. Дорогі права у всіх розуміннях :girl_crazy:
     
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Курси водіїв

    мій теж так спершу казав, а як вже звик до мене, а я до него :girl_crazy: , то все повідав, чого і як :)
     
  12. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    А мій інструктор видно до мене так і не привик :girl_crazy:, бо я , на жаль, лише половину занять встигла виїздити:girl_sad:
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Курси водіїв

    Привіт, народе. Загалом, здала я сьогодні іспит в ДАІ. Без грошей. Тому ще і ще раз переконуюсь в тому, що ВСЕ МОЖЛИВО, і не такі вже то зусилля. Все рівно, якщо ви платите за іспит, то на цьому Ваші витрати можуть лише початись - бо не знаючи правил "пасуватимете" перед кожним ДАІшником, якому на пляшку не вистачає. Тому краще підівчитись - і все буде ОК!
    Ну і ще один респект і уважуха Литвинюку Сергію з Південної філії Личаківського Навчально-курсового комбінату. Після його навчання сідаю за кермо - та і їду :)
     
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Курси водіїв

    то з 1-го разу?;)
    є там якісь хитрості/премудрості, чи просто треба все знати?

    ---------- Додано в 16:15 ---------- Попередній допис був написаний в 16:12 ----------

    дівчата, хтось закінчував курси у Львівському дорожньому навчально-курсовому комбінаті ("Автоград") на Пасічній? Хотілось би почути враження, зокрема про іспити?
     
  15. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Привіт! А можете трошки розказати про курси на В.Великого, бо я теж туди збираюсь і буду вдячна за будь-яку інформацію :)
     
  16. Zhdana

    Zhdana Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Я також здала іспити в ДАІ абсолютно без грошей. З першого разу. Ніяких хитрощів та секретів)))) Просто добре вивчила правила. Доречі, в нашій групі всі здавали гроші ще до екзамену. Я не здавала, т.я. планувала пробувати свої сили , то за мною особливо спостерігали, цікаво їм було)))))))
     
  17. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв


    Мене, до речі, дуже дивує, чому практично всі групи на курсах здають гроші ще до іспитів. Кожен ж має право складати цей іспит три рази. Як мінімум раз чи навіть два можна спробувати здати самому. Хіба що вже ніц не вчити, тоді тре зразу гроші.
     
  18. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Курси водіїв

    і три рази платити офіційно в касу 500 грн.? (не пам"ятаю точно до копійок скільки то коштувало) :)
     
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Курси водіїв

    та де, офіційно в касу здається біля 50 грн за перездачу, як мені попередньо казали.
     
  20. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв


    коли я здавала (минулого року) перездачі були взагалі безкоштовними. Але якщо за три рази не здаєш, тоді знову оплачуєш все по повній.