Курси водіїв

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем La esposa, 28 Січень 2010.

 1. pharmac

  pharmac Well-Known Member

  @Cherry Cola оооо, круто, я записалася з наступного тижня до них на основний курс.
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. Cherry Cola

  Cherry Cola Member

  Навчаюсь в Дмитра, з кожним уроком все більше подобається. І тренер, звісно, і сама методика навчання - не знаю як їх початковий курс, а Основний точно не завадить пройти багатьом львів'янам - буде менше конфліктів на дорогах. Я, нарешті, зрозуміла як їхати на кільці щоб серце в п'яти не тікало.:girl_dance:
  Тут колега каже що ще хороший інструктор Саша, але він ніби тільки екстримальне водіння викладає.
  --- дописи об"єднано, 14 Грудень 2018 ---
  Успіху! я теж на Основному вчуся. Минулої зими, майже не їздила, хоч вже і була машина вільна. Тепер я такої помилки не повторю.
   
  • Подобається Подобається x 2
 3. Андріана

  Андріана Well-Known Member

  Я теж в Дмитра навчилася, спеціально до нього чекала 1,5 місяці, а подружка в Саші, обидві задоволені, їздимо!

  Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
   
  • Подобається Подобається x 2
 4. Latane

  Latane Well-Known Member

  Так, Саша екстримальні веде, чоловік в нього навчався
   
  • Подобається Подобається x 2
 5. nomad

  nomad Member

  Привіт. Хтось вчився в автошколі Магістраль? Кого порадите з інструкторів? Дякую.
   
 6. HappyViki

  HappyViki Well-Known Member

  Ну що ж відпишусь і я тут. Здавала сьогодні екзамен із водіння. Теоретичну частину здала без перешкод. А от практичну :sad: Змійку та заїзд у гараж ще якось здала. А потім інспектор забажав виїзду на естакаду. Хоча, мій інструктор перед іспитом казав, щоб на естакаду не відправляти, бо вона замерзла і дуже слизька. Ну, якось вмовила його, щоб виїзд під гірку зробити в іншому місці. Але це мене не врятувало, скотилася вниз. Швидше за все, забула ввімкнути першу передачу. Не знаю. Хвилювання взяло своє. Ну і слизоття ще те, трішки буксувала. Думала, що сніг розчистять на майданчику для іспитів, але на жаль. Зі мною був ще один хлопчина із групи, що здавав сам, то здав із першого разу, дуже гарненько їздив.
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  А для чого свої гроші зчищати? (риторичне) :girl_devil:
  Але шукайте в тому позитив: навчитеся їздити в таких умовах - не будете мати проблем на дорогах.
  Бо (відкрию страшну таємницю) дороги у Львові теж майже не чищені і їзда в такі дні, як сьогодні, дуже небезпечна.
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. HappyViki

  HappyViki Well-Known Member

  @Kroshka Enot, я, звичайно, не дуже втішилась такому результату. Але сприймаю це як те, що мені ще потрібно потренуватись. Свої слабкі сторони знаю. Ніхто мене не підганяє. Довідка з автошколи дійсна 10 років. Ще вчитимусь, щоб їздити краще. Здати самому, звісно, реально. Але потрібно гарно їздити.
   
 9. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  Та хто б втішився тому, що він не здав.
  Я писала про те, що автошколі не вигідно розчищати площадку від снігу, бо раптом хтось вправніший візьме та й здасть практичний іспит (відповідно, їхні грошики тю-тю)
   
 10. HappyViki

  HappyViki Well-Known Member

  @Kroshka Enot, я вас зрозуміла :) так більше про свої емоції пишу, ну і щоб побільше людей пробували свої сили.
   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 11. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  Тут згідна!!!
  Нічого не зміниться, поки ми самі не будемо ініціювати ці зміни.
  У Вас все вийде.
  І навіть якщо і за другим разом щось піде не так, Ви вже зробили свій внесок - уявляю, як кожного разу витягується обличчя хабарників, коли вони чують, що хтось йде на перездачу, замість сунути гроші в кишеню
   
 12. HappyViki

  HappyViki Well-Known Member

  Ну і заради справедливості скажу, що інспектор у мене був досить адекватний. Як я сіла у машину, відразу сказав, щоб перевірила передачу, чи добра. І так давав підказки, коли у гараж задом заїжджала. Тобто, палки у колеса ніхто мені не ставив.
  У нас у групі із 30 людей, стабільно ходили на пари 15 чол. Які вчилися, старалися і їздили теж досить добре. Я часом під'їжджала із інструктором, коли за кермом був учень, то сама бачила, що їдуть нормально. Чому ніхто із них не йшов, впевнена, що ситуація була б іншою. Ато дивилися там на мене із вікна, як на гладіатора. Так нас назвав наш лектор, до речі :sad:
   
 13. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  А для того треба довго і часто їздити перед екзаменом. Я вже коли після отримання прав поїздила місяці 3, то зрозуміла, що й сама б собі не поставила зараз. Але ви не платіть, серйозно. Ну ще хоча б раз. Мені так вдарило по самооцінці те платіння (хай навіть і за третім разом). Якесь таке відчуття противне, що не маю морального права їздити. Але то я ще самоїдка така: стопіццот раз прокручувала в голові той екзамен і думала, ну як то можна так сплужити. Я вам писала, що з моєї групи 2 дівчини здали. Вони б певно не платили, навіть якби повторно в школу їх відправляли. І інструктора свого не дуже слухайте, він перший зацікавлений, щоб не псувати собі стосунки з інспекторами через ваші здачі.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Подобається Подобається x 1
 14. HappyViki

  HappyViki Well-Known Member

  @Haidee, мій інструктор мене підтримав. Переживав дуже, ще перед екзаменом казав, сядь поїзди тут, щоб не так лячно було. Казав їздитиме зі мною, скільки треба буде. Але не сильно вірить у мене, каже, що морально не стійка. Поки тренуюся. Бо реально моїх навиків їзди по снігу не вистачить. Це лектор нас усіх залякував, навіть тести казав ніхто не здасть, хіба що пощастить, сміх та й годі.