Курси водіїв

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем La esposa, 28 Січень 2010.

 1. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Та не треба вам та автошкола, якщо будете в Регу ходити. Тоді вже обирайте доброго лектора, щоб вмів пояснити правила і нюанси, аби самій здати теорію нормально. Не навчать вас в звичайній автошколі добре водити, в кращому випадку - основ і рушати спокійно. В гіршому - будуть педальки за вас тиснути.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Подобається Подобається x 1
 2. fantazerka

  fantazerka Well-Known Member

  Добре, де знайти хорошого лектора?))
   
 3. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Та хз) я ходила на курси не в приміщення автошколи, але лектор був з автошколи на Свєнціцького. Ім‘я не пам‘ятаю, але такий молодий і досить зацікавлений навчити. Теорію я здала без проблем. Думаю, плюс/мінус в кожній автошколі є хоч один нормальний.
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. Mixa

  Mixa Member

  Можу сказати куди краще не йти :) В автошколу на В. Великого точно не варто. Ще від подруг чула не дуже хороші відгуки про Нову Автошколу. Десь читала що варто обирати державну автошколу - там, принаймні, інструктора чесно відпрацьовують водіння.
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. jalla

  jalla Прогрес року 2013

  Чудовий лектор у нас був на Жовківській.
   
  • Подобається Подобається x 1
 6. fantazerka

  fantazerka Well-Known Member

  То трохи задалеко для мене. Мені бажано Сихів або близький до нього центр. Але дякую)
   
 7. La esposa

  La esposa Moderator

  я їздила з інструкотором з автошколи на Кос-Анатольського (Микола Романович), чувак халявщик.
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. porIra

  porIra Well-Known Member

  Хороші відгуки про автошколу на Південному. Галич драйв, здається. Сама в пошуку, то по відгуках знайомих схиляюся до цього вибору.
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

  Лектор на всі 100, я всім рекомендую його.
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. fantazerka

  fantazerka Well-Known Member

  Дівчата, в мене тепер нова морока) Виявляється, майже у всіх автошколах є лише вечірні заняття. В Новій Автошколі на Сихові є ще заняття в суботу (4 год), що мені також не дуже підходить.
  Хтось знає, в якій автошколі (бажано поближче до Сихова) є ранкові або денні заняття?
  Знайшла лише Магістраль на Опільського, але трохи задалеко туди їздити.
   
 11. fantazerka

  fantazerka Well-Known Member

  Ви навчалися на Опільського, чи на Варшавській?
   
 12. fantazerka

  fantazerka Well-Known Member

  Ви навчалися в цій школі? Можете написати відгук про неї?
   
 13. Ассоль

  Ассоль Dreams come true

  На Варшавській.
   
 14. fantazerka

  fantazerka Well-Known Member

  А не пам'ятаєте прізвище лектора? Чи не було проблем з отриманням сертифікату, бо читаю багато негативних відгуків на google.com. І можливо чули щось про їх відділення на Опільського?
   
 15. Ассоль

  Ассоль Dreams come true

  Прізвище не згадаю, старший пан. Здається, чи то ім*я в нього Степан чи то по-батькові - Степанович. Проблем не було ніяких. Я загалом задоволена. Теж читала в гуглі різні відгуки (врахуйте, що люди рідко залишають відгуки про позитивний досвід, а от про негативний значно частіше), особисто я не можу особливо нічого поганого про них сказати. Головне вибрати нормального інструктора на робочій машині. А якщо вас щось не влаштовує, той же інструктор, дзвоніть менеджерам і ввічливо, але наполегливо :) вимагайте замінити його.
  Про відділення на Опільского не можу сказати нічого: була там коли здавала документи, коли проходила внутрішній іспит та й по всьому.
   
  • Подобається Подобається x 1
 16. Your Princess

  Your Princess Well-Known Member

  Я відвідувала заняття в квітні-травні на Опільского. Мені локація ідеально підійшла, бо близько до роботи. Особисто мені абсолютно все сподобалося, працівники дуже ретельні, викладачі хороші, теорію викладав молодий хлопець - було досить цікаво, хоча я часто пропускала.

  На практику записалася до Лізи))) Цікава жіночка, я чомусь хотіла саме жінку інструктора, я не знаю чому)) Досвід водіння в мене трохи був, чоловік вчив паралельно, але машина була трохи страшненька Шкода фабія маленька синя.

  Потім було 2 уроки на автоматі! І моя життя ніколи не буде ''моя жизнь никогда не станет прежней'', дуже сподобалося!!!

  Потім все ''як у всіх школах'' - іспит в атошколі, потім в МРЕО і за 2 дні готові права! Задоволена, можу радити. Школа класна тим, що має супер ранкові заняття з 7:30 і обідні, вечірні, а також по-вихідних.
   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 17. MalvinkaLv

  MalvinkaLv Well-Known Member

  Дівчата, може хтось має номер тел. до інструктора Миколи Івановича Прасулова?
   
 18. Kayla

  Kayla Well-Known Member

  Дівчата, привіт. А чи ходив хтось в автошколу на вул. Личаківській, 27а? Я так розумію, що то державна школа. Права в мене є, ця школа прямо біля моєї роботи, було б дуже зручно туди ходити на практичн і заняття з водіння. Але цікаво, чи мають вони машини з автоматичною КП? Дякую.
   
 19. popelushka

  popelushka Well-Known Member

  Я ходила, але це було 10 років тому...не задоволена, практичні заняття на відчіпного, не знаю, можливо це в мене такий інструктор був: уроки водіння в мене були вранці, завозили його дитину до школи і пізніше до мене на роботу їхали. І все.
  Я б вам радила записатись у "Регу", такої практики, як у них, ви в жодній школі не отримаєте.
   
  • Подобається Подобається x 4
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 20. Ziben

  Ziben :)

  Дівчата, потребую поради. Придбала авто до того, як отримала права)))Прочитала тему, записалась на водіння в Рега, але у всіх ліцензованих автошколах, сказали що не можливо пройти лише теорію, обов"язкова ще практика. Чи хтось проходив навчання без практичних занять? Оскільки досвіду нема, то хочу навчитись їздити саме на своїй машині, в автошколах на балансі таких немає.
  Не хочу платити за ті знання, які найближчим часом не стануть в нагоді і тим більше платити щоб мені поставили галочку, ніби я ті практичні заняття пройшла:girl_devil: