Курси водіїв

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем La esposa, 28 Січень 2010.

1. loveterapy

loveterapy Матуся-Анюсі

Ну, дивіться, у Вас двояка ситуація, я розумію про що ви говорите, але так не дуже вийде у Вас, бо є нюанси по логіці того всього.
    Рега не видає права - там вчать лише тих, хто з правами або зараз вчиться в іншій автошколі, де видають права , і має медичну довідку!!! що дозволяє їздити по місту. Без неї ви не зможете виїхати в місто на будь- якій машині і в будь- якій школі.

А по логіці подій - ви хочете пройти навчання в автошколі лише теорію без практики, але як ця школа може таке пропонувати, адже , щоб якісно здати екзамен в МРЕО потрібне водіння+ практика, звідки школа навчальна будь- яка може бути впевнена , що ви десь там інакше пройдете курс практики водіння. Вони ж ліцензована школа, тому можуть допустити до здачі в Мрео лише після проходження теорії та практики.
    Це те, що я знаю, якщо знайдете інше рішення Вашого питання,то поділіться.

І ще таке питання, Ви плануєте самі здавати в МРЕО екзамен по теорії та практиці?

Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. svoybox

svoybox Well-Known Member

прийдете на практичне заняття скажете, що вмієте їздити, інструктор попросить виконати деякі маневри і підпише практичну частину. Принаймні так було колись

• Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Ziben

Ziben :)

так, інших варіантів я не розглядала, поки не почала цікавитись тим питанням. Всі переконують що це не реально без "допомоги" школи/знайомств.
    кажуть в школі що навіть якщо я вправний водій то хоч 5-10 занять з інструктором повинна пройти щоб він це зрозумів.
    подивлюсь як воно буде

4. loveterapy

loveterapy Матуся-Анюсі

Зрозуміло тоді, ну, дивіться, є так , як є, бо я теж свого часу тим питанням цікавилась. Ви мусите оплатити практичну частину в автошколі.
    Їздити чи ні - то ваша справа, але я би їздила для набуття навичок - повірте, якщо мова йде не про автомат/ або механіка, то можна і на іншій машині їздити спокійно для практики, особливо по місту.

Далі питання номер 2 - здавати в МРЕО. Коли я була на пробному занятті в Рега, його проводив Олег Пилат, то він розповідав, що ті, хто хочуть самі здавати ходять на водіння а школі і до нього паралельно, і там на ост заняттях він якраз вчить ті маршрути, які треба для здачі в Мрео.
    Якщо, ви читали тему, то бачили розповіді дівчат про сам процес здавання.
    Я вам напишу , що він мені казав, що ті хто справді навчився добре їздити і виконувати маневри на парковці, то вони йшли і пробували здавати. З першого разу практику, він казав, здає 20-30 відсотків, з другого - 40 десь і з третього 30 десь. А далі - знову навчання в автошколі, якщо не здав.

Ну, і ви розумієте, що там питання не в тому, точніше не завжди в тому, чи ти то добре виконав , а психологічний фактор ще, плюс вони спеціально ловлять людей, виводять на помилку. Бо вони не зацікавлені, щоб там самі здавали.

Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk

Останнє редагування: 25 Червень 2020
    • Корисно Корисно x 1