Кухонні мийки

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем галичанка, 6 Листопад 2008.

  1. whisper

    whisper Well-Known Member

    в мене пісочного кольору в будинку і нержавійка рифлена така матова на квартирі, скажу з власного досвіду та пісочна мене вже замучила, навіть не знаю що частіше треба чистити, на світлій свої плями на металі свої, пісочної я б вже не ставила, краще нержавійку якісну
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    У мене кухонна мийка Franke колір маскарпоне. Гарна, але другий раз би не поставила. Мити серйозно тре через день, щоденний догляд по ..надцять разів за день. В"їдається в неї все, вона пориста, не гладенька і то не лише буряк чи чай чи вино, кава. Вона мені постійно якась не охайна і я постійно її пуцую. При тому, що засобами з хлоркою не можна. Наразі придумала Сіф + Арістон, якась пшикалка для кухні. Просто Сіф ефекту не дає. Я би зараз вибрала глянцеву нержавійку, так, видно плями, але вони легко змиваються. Матова нержавійка має такі дрібні горбочки, там наліт залишається.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Дівчата, а якщо в кухні буде посудомийка , то мийку вже велику можна не брати, так?? Вона тоді лиш для миття овочів-фруктів, ну якусь посудину сполоснути, яку треба на вже.
    Я просто думаю взяти шось маленьке, хай краще буде більше місця робочого, чи ні?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я б не була такою категорично, може друга чаша, велике крило - не треба, але глибока мийка - наше все.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ви робите наголос саме на глибині?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Погоджусь з Надею @HOPIC
    В мене є ПММ і глибока квадратна мийка 50 см. нас двоє, і готувати я страшенно не люблю.
    Таку малу мийку брала виключно через брак місця, в наступному житлі однозначно буду брати з двома чашами.
    Поясню чому: є посуд, який я в пмм не мию. Це дерев‘яні лопатки, дошки, ножі, чавунну сковорідку і є один набір баняків, які типу придатні до пмм, але на них після пмм завжди такі білі розводи залишаються, мене це нервує, тому їх я мию руками.
    Не завжди є змога в цій же секунді помити вище перелічений посуд. Його я складаю в мийку.
    Паралельно може виникнути потреба помити овочі. уявіть собі картину, коли маленька мийка закладена баняками, і тре помити картоплю чи буряк (з яких в ті баняки потрапляють умовні кілограми болота).
    А якщо до цього всього додається потреба почистити рибу, то всьо, капєц.
    А тут ще кава збігла з джезви, і тре по свіжому витерти плитку.
    А в мийці почищена бульба. І ти починаєш скоро то все перекладати, щоб на бульбу не потрапила хімка з ганчірки, якою протираєш плитку.
    Я не виключаю, що Ви може миєте брудний посуд «по свіжому», риби не вживаєте, а овочі купуєте тільки миті.

    Тому Змалюйте собі звичні для Вас ситуації, і зрозумієте, яка Вам треба мийка.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Для мене мийка нормальна та, в якій я можу помити деко з духовки і не залити пів кухні.

    Якщо надумаєте з другою чашею, то беріть повнорозмірну. В мене в маленьку нічого толком не поміщається, а в великій чаші також прекрасно сохне посуд, як і на крилі.

    Мічта ідіота - керамічна ікеївська мийка. Отам розмір!

    І я нарешті зрозуміла, як зробити так, щоб на мийці не лишалося розводів від води- досить проводити в хаті годину ввечері і годину зранку - і вона чиста. А то як 3 свіженько-тепленьке, двічі перекус - то хіба мити
     
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Мені так важко зрозуміти що і яке буде треба, після майже 30 літ життя в мініатюрі )) ну правда, зара все маленьке і негабаритне, і якось просто даю собі раду так як є.
    А ще з матеріалом може поясните - то всі керамічні мийки зле миються і впитують бруд? Я про світлі. Кухня буде біла з дерев'яною стільницею, по всіх картинках там зазвичай ставлять світлу мийку. Чи краще взяти нержавійку якусь дорожчу, щоб мала солідніший вигляд до того всього?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    В мене є ПММ, так звісно є посуд, який я не мию там. Але я з тих людей, в яких брудне миється одразу, не відставляю і не відкладаю. Помите витираю рушником і ставлю на місце. Рушник для посуду міняю щодня - пралка попере. Мені важливіше додатковий простиір на столешні. А помиті овочі-фрукти можуть підсушитися на рушнику, зазвичай помив зеленину та й зробив салат. То ж не треба 2 год їх там тримати. А більше мийки тре більше мити :) Тому мийка у мене завджи вільна. Додаткова менша частина мийки ніколи не була потрібною. Маю таку, розмірів достатньо, ну а мити тре щодня по кілька разів. Нема такого, що кров з риби залишилась на годину, чи пилок з квітів, чи чай-кава капнули і залишили на ніч. То все в'їдається і дуже важко відмивається
    Кухонная мойка Franke Ronda ROG 611 (114.0381.063)<br />гранитная - врезная - оборотная - цвет Ваниль<br />получай скидки 1 + 1 = -7%, 1 + 1 + 1 = -10%! | FRANKE
     

    Вкладення:

  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В мене одинарна кругла мийка з мінікрилом і я за 1,5міс експлуатації поки що недоліків для себе не знайшла. Але я дуже мало і рідко готую, посуд не наскладую. ПММ ще нема при тому.
    А, і взяли керамічну світлу мийку, здається колір пісок, то я не бачу, щоб вона якось дуже бруднилась, все легко миється. Один раз залишився круглий слід, не знаю від чого, зразу не побачила, з ним справився італійський півник, без особливого тертя
     
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Хто має мийку франке - вони там пишуть, що вона виготовлена з фраграніту, має захист кольору і від забруднення. Але бачу тут дівчата багато пишуть, що той бруд таки в'ідається і годі відшурувати. То це все таки мова про той самий фраграніт ? Тобто то байка, що є якийсь там захист від бруду?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    О, ще дочиталася, що є матеріал тектонайт. А те, що кераміка, то в них дуже дорого, все по 20+ тис за мийку


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  13. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Дівчата, маєте може реальні відгуки користувача про керамічні мийки не-Franke-Теka? Українського /польського чи турецького виробництва.
    Мали нагоду глянути сьогодні на Borgio ( Польща за словами продавця) і ще якусь українську. Там і ціна нижча. Колір / пористість / глибина мийки влаштовує.
    То чи варто переплачувати? Вагаюся...
    У знайомих була дорожезна мийка - впала ваза кришталева - тріснула і жодна гарантія не допомогла. То ж механічне пошкодження. На заміну купили бюджетну...
    Може справді варто купувати дешевшу і за 4-5 років замінити на нову /чисту?
    P.S. зробила сьогодні для себе відкриття - порівнювала дві мийки одного виробника / марки але різні моделі. Одна була пориста, інша - зовсім гладка! Якщо була у мене думка замовляти мийку інетом- то після сьогоднішнього досвіду вона зникла :) Вибиратиму лише після тактильної перевірки, бо, думаю, за ті пори немало бруду зачіпатиметься. А мити мийку після кожного миття посуду - то щось нереальне.
     
    Останнє редагування: 2 Червень 2019
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В мене бюджетна українського виробника з Епіцентру, порадив продавець, в той час Франке була в акції трохи дорожча і він все одно сказав, що нема великої різниці. Мій відгук є вище
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Можете сказати скільки приблизно дали за мийку? Може виробника ще скажете. Бо дуже заінтригували , що бруд не впитується ))

    Я нині налазилася по південному за тими мийками. Ну згрубша вони всі приблизно однакові на вигляд, а як то вибирати в деталях і на що дивитися без поняття.
    Заходила до дядьків з франке, перепитала там щось про впитування бруду, то він так відмахнувся, що нічого про таке незнає, все там добре миється. Ну незнаю... ітак кухня біла буде і певно треба буде часто протирати, то ще й мийку пуцувати як не знати що...

    О, ще бачила круту мийку grohe. Ну як круту - вона з нержавійки, глибока на 20см, така чітка квадратна і вигляд має такий вартісний, не як звиклі з нержавійки. Але блін ціна!! 8800 грн!! Кажуть буде скоро акція від виробника, завезуть по 220€, ну так чуть дешевше, але всерівно дофіга!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

     
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Моя свекруха взяла з фраграніту, чорну. Користується вже пів року. Задоволена, каже, що добре миється, бруд не в'їдається.
     
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Для мене важливо, щоб був обідок-заглиблення по периметру, щоб вода не розтікалась по стільниці. Це, мабуть, ключове, по чому я вибирала свою мийку. Я теж взяла з фраграніту лише через це. Бо з тектонайту були всі без обідка:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 2 Червень 2019
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ну але на чорній може і не буде так дуже видно того бруду? хіба що краплі води білітимуть як висохнуть
     
  20. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    @Kroshka Enot маю для ось таку сушку від ікеї, я її для розморожування переважно використовую, але можна і для овочів чи дрібного посуду, типу лопаток
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1