Кухонні мийки

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем галичанка, 6 Листопад 2008.

Партнер розділу IKEAMARKET: IKEAMARKET
  1. Kroshka Enot

Kroshka Enot Well-Known Member

Дякую, теж придбала собі таку саму, бо мені справді бракує ізольованої другої чаші.
    Єдиний мінус, в мене мийка настільки манюня (50 см), що та штуковина займає пів мийки, і дуже незручно щось споліскувати або намочити ганчірку плином, коли та штука стоїть і в ній щось розморожується або стікає чистий посуд.
    Бо всі бризки летять туди.

2. vilna

vilna Member

Чи має хтось кутові мийки? Як вони в користуванні?

Вкладення:

3. svoybox

svoybox Well-Known Member

І ще раз переконуюсь як все індивідуально, спеціально глянула розмір своєї 45×41×20 (це сама чаша) і вона для мене абсолютно не манюня)))

4. Kroshka Enot

Kroshka Enot Well-Known Member

Оця друга виглядає непрактичною. Через розмір і форму малої чаші і форму крила.
    Така, як на фото 1, здається зручною, бо основна чаша не в куті, мало би бути зручно до неї доступитися.
    Але тре дивитися вживу.

5. Kydriawka

Kydriawka Member

В моєї свекрухи кутова мийка. Схожа на друге фото, але малий відсік квадратний і ніби глибший. То після безлічі разів користування в свою квартиру теж хочу ставити кутову мийку, мені зручно. Вважаю це найбільш раціональним використанням простору в куті (ІМХО).

• Подобається Подобається x 1
  6. Руда Лисиця

Руда Лисиця Шопоголік :-)

Дівчата, в мене дилема...:girl_cray:
    Яку мийку вибрати.. Потребую ваших відгуків, досвід, коменти.
    Врізну керамічну від ІКЕА(вже ж маємо українську)) HAVSEN ХАВСЕН Одинарна врізна мийка - білий - IKEA Плюс - естетично, кераміка, легкий догляд, середня ціна (не дешево, але й не дорого). Мінус - без крила, а отже збоку треба буде поставити якийсь піднос, щоб можна було там поскладувати мокрий посуд сохнути(не люблю сушарки)
    Металеву з крилом. Плюс - дешевше, є крило де поставити мокрий посуд. Мінус - плями накипні від води, часто драїти, гучно шумить вода як ллється.
    Врізну з композитного матеріалу з крилом(менша чаша, ~35cм) або без(більша чаша, ~45-50см)(Поглядала на Blanco). Плюс - естетично виглядає, вода не шумить, коли ллється (сорі, але це для мене аргумент))), зазвичай легко мити й доглядати. Мінус - ціна, з деяких відгуків є заморочки з чищенням. Для варіанту без крила враховуємо пункт про піднос.
    Ціна не є дуже суттєвим фактором, а от догляд і постійний контакт - дуже навіть. Скупий платить двічі, як то кажуть, і не хочеться потім шкодувати що купила щось через ціновий фактор, але мені то буде муляти всі наступні роки в квартирі.

7. Raven

Raven Мама малятка

@Руда Лисиця, я брала металеву через крило, хотіла керамічну, але я можу зі всієї сили гепнути гарячою сковорідкою, тому той варіант виключила. В мене якесь таке покриття, що накипу не видно, як починаю відмивати, то різницю видно.

8. Mansikat

Mansikat Well-Known Member

Я би вибрала без крила керамічну чи з композиту, (їх би ще порівняла на стійкість до ударів), звернула би увагу на глибину і висоту крану, щоб мінімально розбризкувалось. На мій погляд, що наскладане на крило, що на піднос - виглядає однаково, ну а коли у вас вже все сухе, то піднос можна й сховати, а натирати ті металеві крила до блиску, то постійна робота.

Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk

9. HOPIC

HOPIC Well-Known Member

Глибока ікеївська біла.
    Як сушарку - не піднос, а підставку під гаряче металічну, яка скручується ( за умови, що поверхня не деревяна) і все. Я чоловіка не говорила, свою металічну за страшні гроші хочу викинути раз в 3 міс. Страждаю за керамікою або каменем. Іііііііі