Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Anastasia, 17 Жовтень 2008.

  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    маю від фіссман керамічну для блінов ( але да, якраз з алюмінієвим ободком незалитим), кращє ніж дешевші варіанти але бувають і кращі сковорідки.
    Маю від фіссман ( коли вони ще були Гіпфел) тефлонову. Прослужила 5 років, поїхала на дачу.
    Останні 2 роки користуюсь сковорідками Біол , це важкі, грубі сковорідки з антипригарним покриттям, воно візуально схоже на щось середнє між керамікою і тефлоном. Супер-супер, і не царапається, і не пригорає, не чорніє, не темніє. На порядок вище по якості всіких дорожчих сковоріжок. Маю від них глибоку велику, середню напівглибоку, блінну і на оладки. Мамі такі ж купувала. Все чудово. Кераміку закинули і не згадуєм. Не розумію лише чому на них ціна така гуманна стоїть, бо я їх ціню набагато дорожче.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В мене Біол для млинців, люкс. Мамі теж таку взяла. Ще в мене керамічних не було, треба спробувати:)
     
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

  4. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    всі свої брала в епіцентрі в Деко
    у мене такі:
    Сковорідка з бакелітовою ручкою "Елегант" (сотейник) | Биол 26
    Сковорідка з бакелітовою ручкою "Классік" | Биол 24
    Сковорідка для млинців "Класік" | Биол 24
    Оладниця | Биол

    Конкретно за це антипригарне покриття яке на цих сковорідках 100% раджу. 2 роки ніяких прилипань, пошкоджень, чи нюансів не вилізло. Активно користуюсь всіма. У моїх всіх теж рівне дно, за виключенням оладниці) А головне, для мене важливо щоб сковорідка мала товсті стінки і грубе дно, і біла важкенька, бо ті бляшанки що зачасту зараз пропонуються мені не внушають ні довіри ні надії. Можу порівняти з Фіссманом/Гіпфелом, не гірші.
     
    Останнє редагування: 22 Лютий 2016
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Подобається Подобається x 4
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    О, якраз такою обзавелась в п'ятницю. Тестувала всі вихідні - дуже задоволена. Куплю ще. Вона досить важка, мені це дуже подобається, страшила чоловіка, що тепер маю супер зброю- чемний млинці, не чемний- синці)))
    Але все рівно для дітей хочу готувати без олії.
    а де саме? Я купувала в Деко, Біолу там багато, але чавунної серії нема і не буде, в консультанта питала.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. unsure

    unsure Well-Known Member

    Дівчата порадьте новачку))). Хочу блінну сковорідку від Біол. І вагаюсь яку всетаки купляти: чугунну, чи з антипригарним покриттям? і діаметр який краще брати (20,22 чи 24?).
     
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Сьогодні пішли купувати. Замість керамічної купили з індукційним дном і алюмінієвим кам'яним і силіконовим антипригарним покриттям:girl_dance:Подивимось як буде служити:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    А то треба в кожну виїмку олії наливати? То зручно?
     
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В мене з антипригарним і діаметр 20. То мені люкс. Смажу млинці без олії. Такий діаметр мені ідеальний.
     
  10. unsure

    unsure Well-Known Member

    А перевертаєте силіконовою лопаткою чи такою ніби пластмасовою?
     
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я маю дерев'яні лопатки і ложки до сковорідок, ними і перевертаю.
     
  12. unsure

    unsure Well-Known Member

    Дерев'яні також маю. Але думала що ними неможна.
     
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    То металевими і гострими не можна, а все решта можна. Я зі всіма сковорідками дерев'яними користуюсь і все ок.
     
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Корисно Корисно x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата, от теж дивлюся на той біол. А хтось має сковорідки зі зйомною ручкою? Що скажете про них? Бо щось тої ручки боюся... Чи варто взяти зі звичайною?
    І ще, хто має Вок? Воно того варте?
     
  16. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Я маю Ситонівські чугунні. Теж задоволена, порівняно з Біол вони були трохи дешевші. Замовляла безпосередньо на їх сайті.
     
  17. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Дивилася в епіцентрі на сковорідку біол, і не пише там нічого про індукцію, лише значки газова і електрична плита. Якщо не важко, можете спробувати, чи магнітиться дно в ваших сковорідках біол?
     
  18. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Маю (точно не впевнена, чи Біол, чи Ситон, чи Стенсон) сковорідку-гриль.
    Хотіла дорожчу якусь, але глянула на ціни поверх 700 грн і купила нашу дешевшу. "Юзаю" не так давно і часто, може разів з 15-20 використовувала... і в духовці, знімаючи ручку, і на плиті - все ок, вигляд/колір не змінився, задоволена.
    Ну і мені потрібно було звикнути все-таки до такої ручки - вверх вона складається, і тому потрібно братись за неї якби з натиском вниз...якось так..
    Ну рис (з овочами чи типу плову, різотто) в ній виходить смачний і готується, мені здається, якось швидше...
    А якось мені потрібно було багато смаженої бульби (треба було робити 2 сковорідки), то я замутила в Воку, вийшла картопля як в рукаві з духовки).
     
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    я так розумію що ні, бо магніт не пристає до дна
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Дівчата, е є хороший вибір сковорідок з керамічним покриттям (цікавлять "Крауфф" та "Лесснер"), і які з них кращі? Мали "Маестро", то швидко до неї почало все приставати (а продавці казали що вона довговічна). Може порадите ще кійсь хороші з керамічним покриттям (діаметром 28 см). От сьогодні продавщиця мене послухала, а запропонувала "українську, хорошу сковороду" і показує алюмінієву:girl_yes2:. Може люди ним й користуються, але знаю що вони не корисні, тим більше якщо часто використовувати.