Квартирне питання, чи де ми живемо?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Kira Nessis, 21 Березень 2009.

?

будинок за містом чи помешкання в місті?

  1. помешкання в місті

    30,3%
  2. кількаповерхове помешкання в місті

    11,8%
  3. будинок у місті

    22,4%
  4. будиночок за містом

    33,5%
  5. ваш варіянт

    1,9%
  1. Luika

    Luika Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    якщо не секрет, де є такий омріяний куточок?
     
  2. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Форумчані, потрібна допомога!
    Потрібно з'ясувати надійність забудовника "Р.О.М.Б" і ЖКГ "Авалон Гарден". Може хтось знає??? Буду дуже вдячна!!!
     
  3. Smith Wesson

    Smith Wesson New Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Р.О.М.Б з того що будували у Львові по архітектурі гі*но рідкісне, таке би в селі пасувало, а не ніяк у Львові, знайомий там працював, то не дуже про них схвально відгукувався. ЖКГ "Авалон Гарден" тільки створений кооператив і дуже мутний, ніякої інформації, а ту яку я знаю (не до кінця перевірена) то по типу піраміди НК.
     
  4. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Дівчата незнаю чи мюди пишу (якщо ні, то перенаправте.) Скоро чоловік буде працювати в академії сухопутних військ, в мене цікавить питання про військове містечко чи гуртожитки (які дають військовим), в якому стані, ремонт є, даютб просто кімнату чи можна і квартиру? Якщо хтось там проживає чи має якусь інформацію - напишіть, дякую наперед))
     
  5. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Ех...
    Нажаль, я повний невіглас у питаннях нерухомості і дуже мало знаю про населені пункти Львівщини, тому потребую Вашої допомоги:
    1. Можливо хтось живе чи має друзів( знайомих, родичів) у Новий Розділ ( інфу у вікіпедії прочитала!) - цікавить чому там такі дешеві квартири, якщо інет видає, що це місто обласного значення із майже 30-ти тисячним населенням? яка причина дешевизни нерухомості? чи правильно я зрозуміла, що залізниці в цьому місті немає?
    наприклад, ось така 3-х кім.квартиру ( цегла, 5/5 поверх) продають за 200 000грн
    [​IMG]

    2 с.Ременів вул.куземського, 4 спарений котедж 72 кв.м. Ціна - 220 тис.грн . будівництво будинків за сучасною канадською технологією. Тут також цікавить чому така низька ціна, наскільки надійні ті канадські технології для Львівщини, які + та - спарених мінікотеджів? Чи ходить громадський транспорт ( без пересадок до Мотозаводу-Окружна), якщо так, то як часто? Яка вартість проїзду?
     
    Останнє редагування: 20 Січень 2015
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    ага, занепадаюче, як і більшість р-нних містечок(окірм прикордонних напевно) - нема роботи, хоча по зовнішньому вигляду будинків і не скажеш, оскільки там більша половина жінок в Італії, чоловки - в Польщі, Росії(принаймі були). До Львова по кілометражу не так аж далеко, але дорога після з"їзду зі Стрийської траси дуже погана, тобто щодень добиратись на роботу до Львова зовсім не варіант..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Корисно Корисно x 1
  7. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Новий Розділ.... Чим далі містечко від обласного центру,чим складніше сполучення і тд, відповідно і ціна інша. І ще такий момент. Якщо не помиляюся, це місто було побудоване " зеками", які потім там і залишилися жити.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. так точно, вони працювали на заводі з видобутку сірки ..завод закритий вже давно, як і більшість підприємств , що там були...гнилуха там конкретна, а про дорогу туди зі Львова нема що і говорити....її там нема, суцільні ями....в м.Ходорів, чуть дальше, моя одногрупниця квартиру купувала однокімнатну за 1 тис.доларів кілька років тому...коли проїжджаєш тим містом-вовком вити хочеться від тишини всюди(((
     
  9. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Саме ці котеджі, вони мають основу з каркасних плит ,на скільки добрі не знаю, але люди живуть, і поки все добре ,вся Буковель за такими технологіями побудована, але вже краще розглядати варіант в тому ж Ременові ,але будинки з газоблоків. Громадський транспорт ходить кожні 5 хв ,до Мотозаводу добиратися треба спершу до АС-2, а тоді вже на сам Мотозавод ,ціна міжміської маршрутки 6 грн.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Оля Фреймут з Нового Роздолу)
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Ой, як згадую як їду тими дорогами в сторону Ходорова до дому то аж нудить. Ямка в ямці. Маршрутки ламаються часто. Потім виникають проблеми попасти до дому
     
  12. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Ну вже не треба аж так перебільшувати!
    Я живу в Ходорові і квартир за 1 тис. доларів у нас нема вже років 20. Однокімнатні по 10тис, двокімнатні 20, трьохкімнатні 30-40-50.Будинки від 40 тис.$ І то ще залежить від району і наявності ремонту. Ціни які я навела то мінімальні.
    Навіть просто земельну ділянку під забудову не знайдете дешевше 5-7 тис.$.
     
  13. ну не треба так кричати! при купівлі-продажі присутня не була, але не думаю, що коліжанці був сенс видумувати..квартира на "Троянді" в 5-ти поверхівці, і коли я була в неї в гостях, то на цілий під"їзд жило дві сім"ї, всі решта на заробітках...це не було 2 роки тому, а років 8 тому можливо, конче не пригадую.
     
  14. Маріка

    Маріка Well-Known Member


    І навіть 8 років тому у нас не було таких цін.
    Якраз 7 років тому моя знайома продала квартиру в центрі Ходорова за 60 тис $, купили ділянку на окраїні і збудували особняк.
    Я не буду сперечатися, можливо вашій однокласниці просто так дуже пощастило, але такі ціни то не тенденція нашого міста.
    А район "Троянда" дійсно такий депресивненький, страшний і малолюдний, але він не відображає все місто.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15.  
  16. basia

    basia Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Ми їздили дивитися на ці котеджі спаровані в Ременів і ще пару сіл нам показувала пані з агентсва, що займається продажем цих земельних ділянок. Пропонувала також купити недобудований котедж десь під лісом - дорога туди грунтова, асфальт є хіба на трасі, то ж коли сильні дощі, або весною після снігу навіть легковою машиною важко буде виїхати, а коли замете, то хіба пішки по кучегурах пертися до дороги. Місцина сама не погана з-зовні, але поблизу нема жодного магазину, аптеки, школи. садочка. Там лише кілька збудованих будинків. в якому живуть пару сімей. В іншому селі там вже -більш менш облагородили мешканці територію містечка і поклали бруківку, до траси кілька метрів. Із мінусів - дуже мала прибудинкова територія, багато грошей потрібно вкласти. щоб завершити будівництво, нагружена траса дуже близько до цього будинку, що продавали. (усі котеджі нам показували із газоблоку) із панелей бачили один будинок, серед ділянок, які вони пропонують під забудову. але там ще нема проведеного газу. світла, води. каналізації, до магазину. школи, аптеки теж треба їхати у сусіднє село. Ми від цієї затії відмовилися, бо з малою дитиною. яку постійно треба буде возити у садочок, школу, до лікаря треба мати машину. а вибратися навіть машиною звітам взимку мабуть не просто, якщо не прочистять грейдером дорогу, а навіть в таку зиму як зараз можна легко загрузнути у болоті.
     
  18. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Якщо це с. Ременів, то там є магазини, садок, школа, аптека, амбулаторія. У сусіднє село ніхто не їздить.
    --- дописи об"єднано, 23 Січень 2015 ---
    Машиною вибратись без проблем, в болоті ніхто не грузне. Ну і те болото не вічне
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    наш знайомий, який сам будівельник з багаторічним стажем, їздив їх дивитися.Вкрай не рекомендував ( на його мові- "пальцем стіни можна буде проколупувати")
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Каркасні плити ,це за словами забудовника канадські технології. Де в нас такі? Звісно, що умов для будівництва нема.
    Тому