Квітково-весняний обмін 2017

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Gorda, 1 Квітень 2017.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    212aa.jpg

    Теплим промінням сонця, тихим шелестом вітру, де чути ніжний спів птахів- приходить Весна та встеляє землю своїм цвітом!

    Тож запрошуємо вас, прийняти участь у цій квітково-весняній забавці, і мати можливість подарувати свою краплинку радості та тепла!

    Обов’язковими елементами будуть: весняний настрій, якийсь один предмет зеленого кольору та все те чим надихає вас весна і те чим би ви хотіли поділитись із вашою форумляночкою.


    Нагадуємо умови участі:

    • наявність 350 дописів;

    • відсутність штрафів з попередніх забавок
    Заявку потрібно надіслати на поштову скриньку обміну obmin.dp@gmail.com до 12 квітня.

    У заявці вказуємо:

    - адреса - назва вулиці, номер будинку, номер квартири, поштовий індекс

    - повне ім'я - прізвище та ім'я

    - нік на форумі

    - лінк на профіль

    - номер мобільного телефону

    - написати, яка квітка подобається

    Всі ці дані є анонімні, крім дарувальниці їх ніхто не отримає, можете не переживати.

    Участь із країн, що знаходяться за межами України, можуть приймати учасники, лише за наявності української адреси, куди можна відправити подарунок.


    14 квітня ви отримаєте лист від куратора з ніком форумянки, якій будете дарувати подарунок.

    Надіслати подарунок потрібно до 30 квітня (це найпізніший термін, хто захоче надіслати швидше - будь ласка). Перед відправкою обов'язково робимо фото і надсилаємо на пошту обміну obmin.dp@gmail.com.


    Куратори гри: @terezka, @Gorda,

    Якщо форумянка отримала подарунок, але не виставила звіту протягом місяця (виключення лише, якщо подарунок йшов довше, але щиро сподіваюсь, що такого не буде), то в наступному обміні форумянка до участі не допускається.


    Галерея буде відкрита після того, як половина учасниць відправить подарунки.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    моя посилка вже теж ніби вручена форумлянці, але напевно мені не вдалося її порадувати, чи подарувати весняний настрій, бо нічого не пише тут в темі:sad:
     
  3. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    не спішіть з висновками!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Така тиша... Що вже всі поотримували/подарували подарунки?:pleasantry:
    Бо мій ще мене не знайшов :cry:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    То свята. Мій теж ще не прийшов.
    Тому @Lathorien не засмучуйтесь)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Я вчора отримала фантастичний подарунок:girl_tender:. Слів бракує, щоб описати - треба показувати:girl_yes:. Ще раз дякую тобі дарувальнице:kisss:, ти провела фантастичну пошукову роботу по збору інформації, навіть кольори елементів подарунку співпадають з моїм теперішнім манікюром:girl_wink:
    Готова зі всіма закластися, що такої квітки нема ні в кого.:girl_blum: Чоловік сьогодні пів дня штудіює інтернет, як за нею доглядати.:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    і мій ще в дорозі ;) так що Ви не одні ;)
     
  8. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    То всі вже напевно підправили подарунки)))
    Давайте відкриваєм галерейку)
    Дякую.
     
  9. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 3
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    грр! Зла і не добра! Посилка вже давно на пошті, а я не можу забрати...бо поштарки всі у відпустках, купа роботи і вони нічого не встигають. Сьогодні була на пошті, то мені лише вручили сповіщення що посилка прийшла (посилка прийшла 28 квітня!), а видадуть пізніше "бо патамушто"...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Не зустрілися ми сьогодні з кур'єром :dntknw:
    Подзвонив десь година третя, що сидить під хатою. Кажу, що бути вдома зможу не раніше ніж за годину. Домовилися, що як буду- передзвоню. Ну годиною то не обійшлося, поки з роботи на маршрутку, поки в садок, поки в магазин... Пропустила від нього купа дзвінків :facepalm:
    Коротше, потусую я завтра на головну пошту сама:rock:
    Знаю форумляночко що ти хотіла якнайкраще, але вже як є :girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    А я вже свій подаруночок отримала!!! Ура! Все таке класне! Але є одне але ;) моя дарувальниця вирішила інтригувати до кінця і забула вказати від кого подаруночок ;)
    п.с. я напевно свій фотозвіт буду остання показувати (частину), десь аж у кінці липня ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Дівчата, хто отримав подарунок і не виставив фотозвіт. То виставляйте. Отримаєте штраф за порушення правил!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    Мушу цим повідомленням вибачитись перед своєю дарувальницею. Подаруночок отримала, потішилась, але, на жаль, ще не мала можливості похвалитись ним і подякувати по-справжньому,бо життя внесно свої корективи у плани, і, на жаль, наразі неприємні.

    Але я виправлюсь, обіцяю :girl_blush2:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Щось не густо з звітами....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    це точно.
    дівчата, хоч відпишіться чи отримали.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Мій ще не прийшов. Чекаю.:connie_pull-pigtail
     
  18. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Так, підсумовуємо, всі отримали подарунки, всі виставили фотозвіти в темі? (тримає олівчик і звіряє).
    Ніхто нічого не забув?
     
  19. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Ой! Забули, забули :popcorm1:.....олівчик починає нервуватися :acute:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Отже, обмін закінчився, час для виставлення фотозвіту закінчився, і, згідно правил обміну
    штраф отримує Sweet kitty
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1