Лабораторії

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем marianast, 17 Травень 2010.

  1. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Дівчата, може хтось в курсі як можна отримати якусь знижку в Сінево. Чи може хтось має якусь картку зі знижкою... Мені треба багато аналізів здати, нарахували суму поза 1000 грн((((
     
  2. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Маю купони на знижку,якщо ще актуально-пишіть
     
  3. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Картки є, але вони казали "для членів сім"ї" то мабуть за прізвищем (не пробувала), та й там лише 5%. А от попробуйте зреєструватись у https://vitagramma.com/ - там мені постійно купони на знику показує, але вони теж іменні. Правда, я не знаю, за яким принципом вони видаютьс - чи для всіх однаково, чи індивідуально..Думаю, що однаково, бо то би було певно складно під кожного свій пакет знижки давати :) Спробуйте.
    --- дописи об"єднано, 6 Липень 2015 ---
    До речі, там і до логування купони є- так що точно зареєструвавшись Ви зможете собі їх завантажити.

    Пише так:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Для всіх однаково. Чоловікові і малому приходять однакові купони. Переважно -10% або -20%, дуже рідко -30. Переважно йдуть пакетом з кількох аналізів. Ці купони можна завантажувати для іншої людини. Вводиться ПІБ, дату народження та телефон. Якщо для мене знижка -20%, то для іншої людини вона буде -10%. Пакети з 10% знижкою без змін. Тобто той хто здає теж буде мати - 10%. Але дають ці купони на досить таки дорогі аналізи.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Маю цього місяця такі знижки, можливо комусь потрібно
    Пакет № 126 Повне обстеження здоров'я -50%
    Пакет № 180 (Скринінг щитоподібної залози розширений) -30%
    Пакет № 38.1 (Урогенітальне здоров'я 2: ПЛР, у/г зішкріб) -30%
    Пакет № 32 (Репродуктивне гормональне жіноче здоров'я) -30%
     
  6. Guapa

    Guapa Active Member

    В якій лаболаторії найкраще здати аналізи на гормони наднирників? Чи нема значення де саме? А по цінах всюди однаково?
     
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Хто здавав аналіз крові дитині в Синево на Коновальця 33? І чи то правда, що дітям з 5 років беруть загальний аналіз крові з вени спеціальною вакуум-системою? І чи нормальна там лабораторія?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Fast

    Fast Well-Known Member

    До 5 також. Все з вени. До ціни аналізу + 20 грн за забір крові
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Так, в Сінево з пальця беруть лиш до 2 років

    Надіслано від мого D5503, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Дівчатка де краще здати аналізи на глисти ,в якій лабораторії,щоб ціни були адекватні?І як це здають ,кров з вени чи достатньо калу?
     
  11. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Хто знає де можна здати аналіз сечі на амінокислоти? В Синево беруть лише з вени. Знаю точно що по сечі теж роблять аналізи.. знаю що в Харкові роблять, а може десь в нас таке є?
     
  12. Vendy

    Vendy Active Member

    хто має номер телефону в лібораторію інституту мікробіології на Зеленій, напишіть, будь-ласка, бо дуже треба
     
  13. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Підняла аналізи свого чоловіка. Його кардіолог з Параскеви направив у 2013 році в Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок. Лабораторія контролю дезінфікуючих та антигельмінтних прераратів. Сказав, що там у Львові роблять найкраще. Аналіз підписаний Р. Хом'як.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я доречі теж від свого знайомого чула,що вони возили кал дитини для аналазу саме у вет.лабораторію.А де у Львові такі знаходяться?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    вул. Донецька, 11. Це, орієнтовно, район Пр. Чорновола
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    це далеко не район пр. Чорновола, вірніше- вул. Б. Хмельницького - Промислова, також возили туди кал малої до Хом"яка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А ще таке питання де краще взагалі здавати будь-які аналізи в Сінево чи Медіс?
    --- дописи об"єднано, 20 Вересень 2015 ---
    Це потрібно свіжий кал чи не обов'язково?І як довго роблять аналіз?
     
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я в четвер для себе моніторила ціни і там, і там. Мій набір необхідних аналізів (ТОРЧ+ще один) в Синево коштував 600грн, в Медісі 720грн, причому в останньому на результат треба було чекати десь 5 днів, поки вони звозять в Київ кров.
    Ще є Ескулаб - але я не встигаю в нього зайти ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я теж здавла один аналіз в Медісі за 140 грн. ,а в Сінево він коштував 130 грн.,То результат був на другий день на пошту прийшов.Але цікаво де краща апаратура там чи там.?Чи це все однакове?
     
  20. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    бажано свіжий, ну хіба якщо дитинка ну ніяк не може зранку сходити в туалет, тоді вечірній, аналіз був готовий в той же день після обіду)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1