Лабораторії

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем marianast, 17 Травень 2010.

  1. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Відповідь: Лабораторії

    Хто здавав аналіз крові в Інституті патології крові на Чупринки? Чи справді добре там роблять аналіз? І до якого гематолога в цій лікарні краще звернутися за консультацією?
     
  2. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Лабораторії

    Уляно, в нас був добре зроблений аналіз. Здавали кілька разів, проводили лікування, по самопочутті дитини теж збігалося.
    Фантазерко, здавала років з 10 тому. Тоді було добре. Бо здавала в той же день ще в іншому місці, і день чи два перед тим ще в іншому. Все приблизно збігалося.
     
  3. Serceedka

    Serceedka Well-Known Member

    Відповідь: Лабораторії

    моєму баькові там добре робили аналіз крові і біохімію і аналіз з спинного мозку (мав рак крові).
    До кого звернутись?! все залежить з яким питанням. Батька лікувала завідувачка - Дзвінеслава, і також така стара докторка -гематолог , але лікарі були нормальні, все пояснили, в кищеню не заглядували, навпаки та пані Дзвінеслава, намагалась перевести на безкоштовне лікування .
     
  4. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Лабораторії

    О, мені теж робила така старенька лікарка.
     
  5. firebi

    firebi New Member

    Відповідь: Лабораторії

    Поділіться, хтось здавав на TORCH ? В інеті написали, що бзкоштовно в декількох лікарнях та центрах план.сімї. Чи то правда? Якщо так, то де саме?
     
  6. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Лабораторії

    є спец. тема.
    там написали, що безкоштовно зараз не роблять бо немає реактивів і фінансування.
    поки прикрили проект:sad: мене також це цікавило.
     
  7. Annyhka Kavetska

    Annyhka Kavetska Well-Known Member

    Відповідь: Лабораторії

    Я здавала на Короленка 9 в репродуктивному центрі,безкоштовно з направленням лікаря
     
  8. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Лабораторії

    я здаю там в Красівської В. В., вона по антифосфоліпідному синдрому спеціалізується. Кажуть, що найкраще робить аналізи такого плану. Ну і взагалі там нема загальної лабораторії, наскліьки я зрозуміла. Кожен спеціаліст по своїй проблемі.
    На консультації туди ні до кого не ходила
     
  9. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Лабораторії

    Дівчата, підкажіть будь ласка.
    Я щось не можу пригадати, до котрої години до котрої приймають аналізи, мені потрібен мазок в Сінево?
     
  10. Khoma

    Khoma Member

    Відповідь: Лабораторії

    Де саме здавали?
     
  11. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Лабораторії

    Glasses, як з рота-носа то мабуть до пів одинадцятої- до одинадцятої. Там ще зранку не пити - не їсти- зуби не чистити. Як по гінекології, то здається й довше, але там теж з пів листки так умов.
     
  12. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Лабораторії

    По гінекології, читала, що там треба 3 години до того в туалет не ходити, для мене це велика проблема)))
     
  13. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Лабораторії

    О, довелось недавно здавати. Спеціально вставала в п'ятій, щоб в туалет сходити. І все- одно ледве здала. Вже потім думала, може легше було на одинадцяту піти.. Але то видно ще й психологічний стан, що не можна. Бо після аналізу вже й не так хотілося.
     
  14. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Лабораторії

    То я так і планую)Вже будильник накрутила собі)
     
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Лабораторії

    Я знову про сінево.. але з негативним відгуком. Власне ми час від часу викликаємо медсестру додому . Постійно приходила Ліля, такі світленька. Ми були дуже нею задоволенні. Чудовий підхід до дитини, акуратна. Все в неї під рукою, все не серветці. Та навіть по вигляду халата можна багато сказати... Біленький, чистий, випрасуваний.
    Але останні рази до нас присилають зовсім інша. Ну, нерозторопна якось вона і помітила це я одразу. Але у наші погані вени попадала, то я все стримавалась щоб щось сказати. Нічого не сказала, як вона прийшла одразу після перекуру і від неї страшно разило нікотином. Якось все кидає на диван, без підстеленої серветки. Зіжмаканий і не першої свіжості халат, який останнього разу навіть не оділа. Одного разу не мала решти, то сказала, що принесе на наступний день, бо буде в нашому районі (буквально через 3 будинки від нас). Так і пропала з тими грішми і не дзвонила. Правда наступного разу у нас вдома (десь за тиждень) таки згадала про ті гроші.
    А вчорашня історія прости вивела мене з себе. Кров взяли з горем пополам. Здавали ЗАК (той, що за 80 грн і сеча). Разом з викликом вийшло 180 грн. Взяла кров і виходить. Я питаю:
    - де бланк той, що ви завжди залишаєте?
    - ой, я вчора не встигла їх забрати з офісу.
    - ??? і що?
    - та нічого, ви ж отримуєте аналіз на електронну пошту.
    Діватись мені не було куди. Бо кров вже набрали.
    Прийшли наші аналізи. Але на прізвище мого чоловіка. В базі вони є обоє, то вона щось наплутала. Крім того зроблений аналіз не ой, що я замовляла, а той що без ручного підрахунку лейкоцитарної формули. Який, до речі, дешевший на 30 гн.
    Ось така історія. Мені вже пройшло і я трохи остигла. Але завтра буду дзвонити і вияснювати як таке може бути.
     
  16. lann

    lann Well-Known Member

    Відповідь: Лабораторії

    Я чула що на Промисловій є Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок. Там дуже добре роблять аналізи на глисти. Мої знайомі теж аналізи там здавали, але є одна проблема: ці аналізи робить тільки один дядечко. І ніхто із знайомих не зберіг його телефону. Може хтось із форумлянок здавав аналізи в цьому інституті? Поділіться телефоном. Наперед дуже вдячна.
     
  17. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: Лабораторії

    Дзвоніть і виясняйте. я теж мала вже декілька інцидентів з Синево, але далі продовжую там деякі аналізи робити, бо не маю альтернативи.
     
  18. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Лабораторії

    Я вже мала з Сінево неприємну ситуацію, пов"язану з недостовірністю аналізів (я писала про неї взимку). Але цього разу вони мені просто...я навіть слова не підберу!
    Чую, що маю цистит, поліклініка без направлення аналізів не робить, а прийти до лікаря - направить на аналіз і день втрачено. Побачивши результат свого аналізу сечі я в першу секунду ледь не посивіла - лейкоцитів 500!!! Нушозафігня?! Та я б в реанімації вже мала б лежати з таким показником!
    Дільнична сказала що я в неї третя з Сінево таким показником (не 498, а саме 500 в усіх трьох) одну дитину мама зразу схопила і повезла на Орлика, там не перевірили і під крапельницю, дитина впала в кому, на щастя відкачали. Мамі в Сінево потім сказали що то в них програма випадково два нулі клацнула, мало бути 5.
    Зла не вистачає! До них ідеш за якістю і достовірним результатом, бо, мовляв, в поліклініці погано рахують, а вірити їм таки не можна. А я в них на гормони щитовидки і ревмопроби здаю і на основі тих аналізів лікуюся. Буду міняти лабораторію.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Лабораторії

    То зараз такий результат вам пристали? Ми за два місяці тричі там здавали сечу. Там є один нюанс. Бо робить аналіз комп'ютер і має писати "Лейкоцити визначаються за активністю лейкоцитестерази". І справді діапазон від 0 до 500 (не виявлені, 25 = +, 100 = ++, 500 = +++). Це не аналіз погано зробили, а просто в них референтні значення зовсім інші.
    Але зараз вони ще роблять ручну мікроскопію осаду. І власне на неї треба звертати увагу. Вам її зробили? Які показники там?
    В нас еритроцити на комп'ютері 250, а при мікроскопії - 10-20 в полі зору.

    По нашій ситуації. Нам повернули гроші, всі 180 грн.
     
  20. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: Лабораторії

    От у мене за останні пів року 2 рази був невалідний (недійсний ) результат, так 1 разу я сама їздила і виясняла, чому з 2-х аналізів прийшов лише 1 результат, вони довго не могли з лабораторією вияснити, але оскільки я була натще і для мене той показник був важливий, то вони все -таки дійшли згоди, що потрібен перезабір.
    І от тиждень тому та сама історія, але тут правда вже самі перетелефонували і повідомили. І от я тепер думаю, наскільки я можу покладатись на їх результати, а особливо тоді, коли від них залежить лікування.