Лактаційна аменорея, менструальний цикл під час ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Zoryanazirka, 17 Лютий 2011.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Після Яринки місячних не було 6 міс. От Оленці вже 6 минуло, а місячних нема. Тішусь :)
     
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    ....або ще не внормувався! :)

    в моєї коліжанки, яка не годує дитину з місячного віку, ще й досі цикл не внормований - місяць є, два нема, а малому вже 1,5 роки! Добре хоч чоловік її майже постійно за кордоном, бо вже б на тести всі гроші потратила!
     
  3. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Йду на рекорд: місячні відновились, коли малому було півтора року. Тоді були вперше, потім не були, тепер от знову були, що буде далі - побачимо.
     
  4. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    відновились коли малому було 9міс.,болі зникли(а були дуже сильні),як на мене то тепер супер,головне що б не відновились болі!
     
  5. kolobok

    kolobok Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Рік і 7 місяців. Відновлювався цикл якось поступово. Перші цикли після відновлення були в районі 40 днів, я так тішилась :). Але поступово вернувся довагітний - 28 днів. Правда, місячні стали неболючі, а до вагітності без обезболюючих критичні дні не могла пережити.
     
  6. tancia

    tancia New Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Ото недавно відновились, коли синочку рік і 4міс виповнилися. Цікаво, що ніякої закономірності для себе я не можу визначити, бо з найстаршим сином відновились через 10 міс, із середульшим через трохи більше ніж півтора року(десь 1р7м), а ось з найменшим 1р4м (хоча з ним ми,здається, найбільш цицьковані, до цих пір десь 85% усіх харчів - циця) - чому?
    Зараз є позитив - місячні виявились зовсім неболючі і нетривалі, а негатив - наші заходи безпеки віднедавна повинні стати ще жорсткішими (йой скіко грошей на ту ґуму вже пішло, а сенс? трійко дітей, не зважаючи ні на що :haha:)))))))
     
  7. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Синочку сьогодні минуло 15місяців,а в мене поки що все тихо на тому фронті(вже чоловік питає"може з тобою щось не то,піди до лікаря",а я кажу що "всьо то":girl_blum::girl_haha: )яка ж то благодать:girl_tender:
     
  8. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    В мене 20 місяців не було, припускаю, що і далі могло і не бути, ми поїхали на море, а там зміна клімату і почалося.
     
  9. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    По цій темі хотіла запитатися, чи якось впливає інтервал між годуваннями на відновлення циклу. Бо в мене мала останнім часом вдень почала робити великі перерви між годуваннями, я вже її на мус пробую цицю всунути частіше - не хоче.
     
  10. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    У мене поки що халява:girl_yes2: Так класно... До вагітності місячні у перший день були страшно болючі, надіюсь тепер як почнуться не буде боліти...
     
  11. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    І в мене так. Теж сподіваюсь, що переросла ті болі)
    В мене тако красота. Подовше б так)
     
  12. Soneliya

    Soneliya New Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Після пологів місячні почалися через 10 місяців, практично відразу регулярні і трохи болючі пере початком. Але відпочилам си 9міс. + 10міс.:girl_wink: від тої мороки!
     
  13. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    у мене 2 роки і 1місяць був відпочинок
    настільки відпочили, що зразу ж залетіли :)
     
  14. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Рівно рік після пологів ніяких проблем:girl_tender::girl_wink: До вагітності були не просто болі, а й тошнота з усіма випливаючими наслідками Тепер просто ПМС 2 тижні до часу "Х": ниюча біль, головокружіння, втомлюваність. До речі, цикл відразу був регулярним.
     
  15. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Ну от, тільки на початку теми тішилася, що монстрів ще не має... сьогодні в календарику ставлю хрестик :suicide: Трошки не дотянула до року після пологів...
     
  16. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Дівчата, а в когось є таке, що місячні починаються-починаються, ніяк не почнуться? Я ось про що: ще 19 числа зранку трошки ніби почалось, далі - чисто, 20 - знов те саме, зранку вже більше, а далі - чисто, 21 - аналогічно. От тільки сьогодні, 22, повним ходом....Чому так?
     
  17. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    в мене так вже два рази, чому не знаю. місячні почались рівно через 9 місяців, колишні болі не турбують,по відчуттям,навіть не знаю коли мають початись, тобто пмс відсутній,але ще не регуляні
     
  18. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    В мене почались 10 місяців після пологів. І зараз зовсім не болючі, що мене дуже тішить.
     
  19. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    У мене відновилися, коли доці було 1 р. і 4 міс. "побули" 3 дні і 2 міс. я не чула.... Наступний цикл тривав 7 днів (для мене це був шок, адже мої найдовші КД - 4 дні) , тепер мали би 26 числа бути, але нема.. Ждьомс....

    Дуже цікава тема, адже я так розумію, коли після довгих "канікул", КД не було, то коли вони починаються це ж не факт ,що будуть кожного місяця....
     
  20. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    вВ мене щось схоже. Місячні були аж двічі,довгі, 7 днів, причому з перервою в два місяці, тепер схоже на те, що буде так само. Бо міряю БТ, овуляцією навіть не пахне, а по плану мали б вже давно бути і закінчитись.