Лактаційна аменорея, менструальний цикл під час ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Zoryanazirka, 17 Лютий 2011.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея, менструальний цикл під час ГВ

    Сестра... Те саме. А пмс ще той (живіт ниє, пхаю в себе стіііільки що літня фігура убежала, нервозність така, що каплі не допоможуть гррр).
    Кажуть що з ними краще не буде ;).щей годувати може бути не приємно. Так що, радіймо поки.
     
  2. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея, менструальний цикл під час ГВ

    в мене такє, не постійно(хоча годувати за тиждень до кд, то ад) можу ревіти із за любоі дрібниці, життя здається повним кошмаром, в дитині дратує люба поведінка(хіба добре як спить, або сам бавиться) готова роздерти любого на шматки. Як тільки кд починаються, то на другий день сама собі дивуюсь. ще періодично висипає перед ними так, як в підлітковому віці не висипало, ну а про жор, то я вхагалі мовчу :sad:

    Отправлено с моего SM-G900F через Tapatalk
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Лактаційна аменорея, менструальний цикл під час ГВ

    О, таак(( Цей факт мене теж добиває остаточно.
    Я сьогодні зранку стала, як побита, голова болить, слабість страшенна. Мені просто теоретично цікаво, чи то таке завжди тепер буде, чи колись, після згортання ГВ, стане на свої місця. Після Юстинки було щось подібне, потім на останніх термінах з Терезкою дах зносило, потім фактично через 4 місяці після пологів відновилися КД і тепер щомісяця тиждень я не живу, а виживаю.
     
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Лактаційна аменорея, менструальний цикл під час ГВ

    А в мене навпаки) після Златки нічого не змінилось, після Ярчика цикл став довший, болючість зникла зовсім! надіюсь нічого вже не зміниться.
     
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Лактаційна аменорея, менструальний цикл під час ГВ

    В мене болючість теж зникла повністю, то єдиний плюс. Часом бувало, що гуляю з малими, приходжу додому, а там, кхм, моря-океани, навіть дивно, як то можна не відчути. До першої вагітності дуже болючі були.
     
  6. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Відповідь: Лактаційна аменорея, менструальний цикл під час ГВ

    Ооо, теж давно хотіла тут написати про цю проблему. До вагітності не знала, що таке пмс, якщо чесно, то навіть скептично до цього ставилась, думала що то все вигадки. Аменорея тривала 1,8. Дитину ще годую. Дівчата, як це жахливо - отой пмс. Все як писала вище Хайді, таке враження, що мене підміняють, хочеться заритися десь в нору і щоб ніхто навіть не говорив до мене. Крім того перші цикли супроводжувалися болем в попереку, зараз цього наче вже нема. Як дати собі раду з тим психологічним станом, теж думала може попити чогось заспокійливого... Іноді від того безсилля просто сиджу і реву. Дитина відчуває мій неадекватний стан і наче навмисне мене випробовує... Капець. Біль при М став меншим, але мені вжесто разів краще отой біль, ніж пмс.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея, менструальний цикл під час ГВ

    А я все чекаю, чекаю , а їх нема) На правду, ось цей тиждень їм і не можу стриматися, вчора так низ живота почав боліти, що ох! В залі навіть добре не позаймалася, пішла і купила на всяк випадок прокладки, Хм аж розгубилася які купляти. Цікаво скільки мені чекати?))
     
  8. Shamna

    Shamna Мамуся

    Відповідь: Лактаційна аменорея, менструальний цикл під час ГВ

    Як писала я вище мої КД повернулися. 5 днів мене заливало по чорному, ніколи такого не було, а потім ще 4 дні була якась незрозуміла мазанина. Живіт трохи нив, але сильного болю не було. Сподіваюся, що наступного разу все пройде спокійніше.
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Лактаційна аменорея, менструальний цикл під час ГВ

    прийшла понити, а я не одна така
    муж вже ховається від мене
     
  10. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея, менструальний цикл під час ГВ

    Хм, і я до вас, з старшою М почалися у 1,1 роки, але потім знову 6 місяців не було, а потім я завагітніла, а зараз чекаюююю, про нервозність я вже мовчу, а от їсти останні дні страшенно хочу, особливо солодке безконтрольно:girl_emo:
     
  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея, менструальний цикл під час ГВ

    Ну що ж і я у вашу компанію, все те саме що описувалось вище і пмс, жор, прищі(яких не було ніколи!!!) зла на всіх і на все, М відновились коли доці було 4 місяці і почалися коломийки, мало того що не регулярні та ще й перерва то 25 днів то 37 днів, та ще й перші два дні заливало так, що капец, вже десь після року зявилася регулярність, але всі інші симптоми залишились, надіюсь коли ГВ згорнеться, все стане на місце от так-то, ех...
     
  12. happylady

    happylady Well-Known Member

    а мене лякають, що при місячних зникає молоко в грудях. це дійсно так ?
    малому 5міс,ми повністю на грудному,..

    і ще маю таке питання, годую здебільшого з одної груді (правої), ліва в мене стала якась неактивна, даю малому - він не хоче, вона і в розмірі зменшилась (порівняно з правою).
    може в когось було подібне ? і чи це нормально ?
     
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Так, в мене все аналогічно. Молоко не зникає, просто його кількість зменшується, є в нас таке. Десь на 4 день місячних навпаки груди набирають забагато. До лівої груді мусите прикладати все одно, моя мала теж протестує, але я даю після годування правою. Самій цікаво, чого то таке є з тою груддю, зі старшою дитиною груди набирали одинаково.
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  15. happylady

    happylady Well-Known Member

    треба буде теж спробувати після годування з правої прикладати до іншої... дякую
    --- дописи об"єднано, 22 Січень 2015 ---
    я теж над цим задумувалась, чи не буде різних розмірів (.) ( . )
    але гадаю так, що після ГВ моя активна стане такого ж розміру як ліва (тобто зменшиться, і все буде ок)
    а от чоловік мріє якраз про навпаки, щоб менша переросла* в більшу ))
    в кого які захцянки)
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Про молоко підчас місячних - в мене кількість не зменшується.
     
  17. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відписуюсь :) сьогодні закінчилась моя ла. І того не дотягнули 5 днів до 2х років.
    А два тижні тому у мене, вочевидь, була дууууже болюче відчутно овуляція.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. invisible

    invisible Well-Known Member

    І моя ЛА не дотягнула 6 днів до двох років :)
    Хотіла спитати, чи в усіх перший цикл після ЛА був повноцінний? Бо в мене лиш помазалося трохи один день, то нормально?
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    чи має хтось посилання на статтю, що місячні під час годування можуть бути дуже не періодичні, що затримки, то нормально. особливо, якщо місячні почалися, коли малюку лише кілька місяців.
     
  20. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Ану поясніть мені зеленій.
    Дитині буквально виповнилося пів рочку. Щойно чую щось потекло, я й гадки не мала, але по старій звичці глянула - а там КРОВвввв.
    Я в ауті. Чому? То так має бути? Поясніть хоч щось. Це вже М і вони повернулися? Чи пора бігти до лікаря? Читала дехто 1-2р не має їх.
    --- дописи об"єднано, 6 Березень 2015 ---
    А то може таке бути, що то ще не М? То що тоді? Як я була впевнена, що принаймні рік їх не буде! Маю нині конкретний шок.
    А що, якщо болітиме? Пити ж нічого не можна?