Лактаційна аменорея, менструальний цикл під час ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Zoryanazirka, 17 Лютий 2011.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Те саме. Повторювалось кожні 2 тижні +/- (типу на о і кд). І так місяців з 5 може і більше.
    А вже коли була справжня О, то було важко витримати і стало ясно що прийшов кінець ЛА. Причому кд прийшли так тиииихесенько. До обіду ніяких натяків не було, доки виділення не почались.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене тепер цикл - і не скажеш, що нерегулярний : 35-29-35-29 днів :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  3. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Як виглядав у вас початок місячних? У мене характерно болів живіт пару раз, тепер зранку маю велику кількість виділень прозорого кольору. Це нормально?
    --- дописи об"єднано, 27 Травень 2015 ---
    Невже це овуляція?! Другий день поспіль?
     
  4. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    В мене при першій овуляції болі і виділення були 5 днів. Але власне характерні виділення лиш в день о.
    Тай тепер днів 3 -4 ще болить ((( ну от чесно не краще ніж при кд :'(
     
  5. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Точно овуляція, бо ще й температуру маю.
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Два дні поспіль овуляція відбуватись не може, бо це процес кількох хвилин, але слиз плідний появляється ще за кілька днів до овуляції і пропадає після овуляції, теж не одразу.
    --- дописи об"єднано, 27 Травень 2015 ---
    Т-ри при овуляції нема, вона піднімається вже кілька днів після О, коли починає працювати прогестерон
     
  7. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Заплатулась сама, і інших. Кінец ла прийшов- 1 рік та 10 днів
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Тому й т-ра була, бо тривала друга фаза.
     
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Вже другий день мені тааак неприємно коли Влад смокче - соски ніби аж печуть (схоже було на початку нашого ГВ, я вже аж почала заглядати чи знову тріщин часом немає). Спершу думала що то малий собі зуби чухав і натер, але тепер мені здається що то таки мої місячні не за горами (чекаю, чекаю :girl_dance:), бо до всього маю ще й знову непереборне бажання кого-небудь покусати :girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 27 Травень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  10. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Не знала де би то спитати. Дівчата поділіться досвідом як ваші закрутки реагують на ці гормональні качелі. Якби вже цикл хоч якось порядно розпочався, а то ні туди не сюди, а тут сезон полуниці :):ed4d70def841dc74b57
     
    • Смішно Смішно x 2
  11. invisible

    invisible Well-Known Member

    А що закрутки мають до циклу?
    Чи то якийсь жарт, бо я не доганяю?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  12. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Я вмію такі питання ставити :)
    Якщо закрутки робити в дні м., то вірогідність що вони позривають відсотків сімдесят. А тут не розумію, чи то вже закінчилась моя аменорея, чи ще триває.
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    :lol: Це щось з серії "не можна бульбу садити в "ті" дні, бо гнила буде".
    То я одна в це не вірю?)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А ще щось там про пересолення страв. Ржу...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    моя свекруха теж так вважає, навіть казала, що то через мене банки поздувались)) Ну і ще з тої опери - хліб не можна пекти під час КД, не виросте ;)
    Думаю, що то має якесь підґрунтя, люди ж колись були спостережливі)
     
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Часом жінки в період КД робляться "слєгка екзальтованими":girl_devil::girl_mad:Цілком вірогідно, що в такі дні і пересипати чогось, і недосипати, і чоловіка ключем для закатування "обійняти", ще й скалкою потім його наздогнати(було би за що), і слоїком привітати:girl_crazy:...То я власного досвіду
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    і в неділю, і вночі на неділю не ставити в хлібопічкці!!! :)
    --- дописи об"єднано, 5 Червень 2015 ---
    Звичайно, що Ви єдина.
    Всі нормальні люди давно вже з голови до ніг в червоних нитках і сміття ввечері не виносять, і вагітними не стрижуться і взагалі.
    "бо до церкви - то раз на тиждень. А решту часу треба якось давати собі раду" (с)
     
    • Смішно Смішно x 2
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ура, ура :girl_claping: Я таки була права - лакінчилась вчора моя ЛА, тривала трошки більше як 1рік і 8 міс.
    Ага, мені тижні 2 назад якраз тааак зле було . А вчора як рукою зняло. Теж місячні прийшли так тихеееенько, без звичної болі в животі і по інтенсивності значно слабші як зазвичай в перші дні. Побачимо як воно далі буде, піду хрестики в календарі малювати :)
    Аж цікаво як тепер зміниться цикл, бо до вагітності був 35-36 днів - лафааа :girl_crazy:, надіюся що все так і залишиться.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Xroba4ok

    Xroba4ok Active Member

    ого, прохліб десь ще м чула, а от бульба це МЕГА:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy: Памятаю ще з дитинства що то ціле дійство садіння бульби, бо коні приїхали, погода файна, то хто кого питав КД чи не КД, на поле - і ВЙО помагати!!:girl_haha:
     
  20. chichika

    chichika Member

    Про бульбу і т.д. - жінки самі то колись давним-давно придумали, щоб на час кд не мати важких фізичних навантажень і офіційна відмазка була.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1