Лактаційна аменорея, менструальний цикл під час ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Zoryanazirka, 17 Лютий 2011.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея


    І мені треба було б виміряти, але зранку дитина стає, то на горщик, то ще щось ,от і забуваю ((

    (Наскільки я знаю, міряти слід до того ,як став з ліжка)
     
  2. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Після перших пологів відновились через 14 місяців, зараз ще нема:girl_dance: Хоча старша в такому віці частіше прикладалась, мені так здається.
     
  3. mashynka

    mashynka Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    З першою дитиною - 8 місяців. Спочатку місячні були не болючі, я тішилася і думала як тепер буде класно жити :). Але за рік часу вони стали таки такими самими болючими як і до вагітності. І коли все повернулося як було до першої вагітності - наступила наступна вагітність. От так
     
  4. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    В мене місячні відновились рівно через 20 місяців після пологів. Стали менш болючими і значно помірнішими. :girl_dance:
     
  5. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    файна темка :). Дівчата, а може ви знаєте, від чого залежить тривалість (або взагалі існування :eek:) лактаційної аменореї. В мене, наприклад, місячні були весь час. Може мені шось бракує?
     
  6. Klava

    Klava Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    А я думала, що то в мене рекорд буде :girl_smile:. Бо ше нема наразі. Але то ше тільки он 16 міс.
     
  7. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    "Лактаційна аменорея - це відсутність менструацій більшого чи меншого часу після пологів, зумовлена гормональним фоном, який виникає при годуванні грудьми. Може тривати від кількох місяців до кількох років."
    "Щоразу, коли дитина захоплює груди, імпульси від подразнення нервових закінчень соска та ареоли надходять до головного мозку та гальмують виділення рилізинг-гормонів гіпоталамусом та гіпофізарних гормонів, зокрема, фолікулостимулюючого гормону. Це зумовлює відсутність росту фулікулів у яйниках та фізіологічну неплідність. Із зменшенням частоти годувань, у міру того як дитина росте і починає споживати немолочну їжу, фолікули відновлюють свій ріст, а рівні естрогенів досить швидко повертаються до типових."
    "У жінок, які годують винятково грудьми, менструації відновлюються в середньому через 14,6 місяців після пологів, хоча можливі суттєві індивідуальні коливання.
    Темпи відновлення менструацій у жінок, які практикують екологічне вигодовування:
    0-6міс - 7% жінок,
    6-12міс - 37%,
    12-24міс - 48%,
    більше 24% - 8%."
    Насправді, то не я така вумна, то я книгу гарну маю - "Вчимося годувати грудьми" З.Городенчук і О.Шлемкевич. Сама читаю і всім раджу!
     
  8. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    То, виходить, в мене або "імпульси" не доходять, або
    або певно щось гормональне...
     
  9. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Місячні почались коли Ваську було 1, 3. Три цикла пройшло, всьо нормально було, а зараз немає. Тобто мали бути ще два дні назад, а нема. Ми ще на ГВ. Так в когось було, це нормально?,
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    В мене ще досі не відновилися, нині вже 18 місяців! Після першої вагітності відновилися через 14 місяців, але цикл міг бути 60 днів
     
  11. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Лактаційна аменорея

     
  12. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    І в мене ще місячних немає, вже 17 місяців. Наразі тішусь :) Прикольно було відповідати на стандартне питання гінеколога. "Коли були останні місячні? - 31 березня 2009 року" :girl_crazy:
     
  13. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

     
  14. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

     
  15. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Лактаційна аменорея

     
  16. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    От і все, скінчилася моя лактаційна аменорея. тривала 18 місяців
     
  17. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Можу втішити, що після відновлення КД у мене були і до сих пір є кожні 60 днів :)
     
  18. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    А взагалі, є якась норма? Я так розумію, що середня тривалість ЛА орієнтовно 6 місяців, а межі які, хтось знає?

    Вже знайшла ;) на попередній сторінці:)
    0-6міс - 7% жінок,
    6-12міс - 37%,
    12-24міс - 48%,
    більше 24% - 8%."
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2011
  19. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    і моя:) трішки не дотягнули до 12 місяців
     
  20. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Майже 20 місяців без місячних і вчора на тобі.
    Так почуваю себе паскудно, не можу взяти себе в руки, дратівлива. якісь напади пітливості, як було добре без них.