Лактаційна аменорея, менструальний цикл під час ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Zoryanazirka, 17 Лютий 2011.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Мене виводить з себе навіть і його відсутність. Лягла, очі закрила, а зсередини аж горю від злості. І розумію, що нема причини, що це ПМС, а нічого не можу зробити...
    Жесть.... такого реально не було!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    І я помітила, що мене після 1,3 р. малої, коли закінчилась ЛА часом ''плющить не по дєтскі''. Ше й цикл поки внормується, а то зараз по 40-45 днів. Недавно лиш відслідкувала такий плідний слиз, як при овуляції.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  3. domino

    domino Well-Known Member

    Вже? Класно тобі!)
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А чого ти так тих КД чекаєш? Без них теж класно
    --- дописи об"єднано, 30 Грудень 2015 ---
    Я не розумію, то тільки мене плющило під час ЛА? Чи то вже був такий ПМС? Останній місяць мене просто крило...
     
  5. domino

    domino Well-Known Member

    Бо хочу їм мати
     
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Вчора так мені живіт піднивав. Може, воно? Овуляція. Не хочу ще того. З Сашком недовно ЛА тривала, всього 9 місяців.
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    в мене живіт піднивав і плідний слиз був місяців 5 перед першими КД. але оце тільки зараз нарешті "прорвало")
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    було, було. А в день, коли почались перші КД, я була нервова така, що ледь встигла попередити чоловіка, щоб ділив мою поведінку хоча б на 3. А потім мені підскочив тиск, а потім впав так, що я знепритомніла і ми вже хотіли викликати швидку. Але за пару хвилин з'ясувалось, що почались КД і мене попустило моментально.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. galinkara

    galinkara Well-Known Member

    дівчата то нормально? Почалися КД за півтора місяці після пологів. Дитину годую часто і вночі також. З попередніми дітьми КД починались через 6-7 місяців
     
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    нормально. КД можуть початися за 28 днів після пологів при повному ГВ.
     
  11. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Нормально, було таке з четвертою дитиною. КД були три рази, потім припинилися і відновилися через рік
     
  12. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    недавно тут жалілася, що КД відновилися за 1.5місяці по пологах:swoon2:. першого разу ЛА тривала 9міс.
    але я ще тихенька надіюся на варіант
    :girl_crazy:
     
  13. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    В мене почалися кд, коли малечі було рік і чотири - оце було файно, я маю на увазі їх відсутність))
     
  14. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    От в мене схоже: на 47 день після пологів пройшли КД , потім в грудні перед плановими КД був жахливий ПМС!!! який тривав 2 тижні, низ живота нив і тягнув, але КД так і не було.
    Малий на цілодобовому ГВ. Але КД так і не було.
    А перший раз, після донечки, почалися за 4 місяці, хоча годувала до 9 міс .

    Тихо і по доброму заздрю братовій: в неї 4 рази починалися +- після 2х років ГВ :girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Живіт далі собі підниває.
    А сьогодні з самого ранку відчуття, що матка в тонусі.
    Думаєте, не літала я за тестом. Море емоцій пережила. Хоча завагітніти теоретично не могла. Але всі моі вагітності були такими чудами, що я б не здивувалась.
    До лікаря так мені не хочеться йти. Тре дітей розпихати, а наймеешу за собою тягнути.
    Але звідки оте відчуття тонусу - не розумію.
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    організм може готуватись до овуляції кілька місяців. Це може бути навіть боляче
    Від лікаря не відраджую, просто одразу пригадалось, як @Suzi писала про півроку відчуттів "ось-ось овуляція", які підтверджував мікроскоп.
     
  17. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Ви про таке @Тетянка спитайте :lol::lol::lol:. Вона теж думала що не завагітніє бо малий на ГВ.
    То вже в кого який організм.
     
  18. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Та ж гв не убезпечує від вагітності завжди (!) Овуляція настає перша за кд і може пройти непомітно і невідомо достаменно коли то може статись. То при ла. Після - і так все ясно.
    Думаю, форумлянка інше має на увазі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Може бути. Просто згадався той випадок :girl_haha:
     
  20. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Писала, писала. Цього разу навіть більше було оце "ось-ось". Десь від 8-9 міс. до 1р8м, при чому і по відчуттях, і зміні ШМ і слизу це було "ось-ось". Але тонусу я не пригадую, власне відчуття були швидше ниючо-болючі - поперек, живіт, настрій. При тонусі я б швидше в сторону вагітності думала. І то вже трохи більший термін, коли матка збільшується і відчувається.
    Як не хочеться, то й не треба ))) Рано чи пізно стане зрозуміло )))