Лактаційна аменорея, менструальний цикл під час ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Zoryanazirka, 17 Лютий 2011.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    я забула.:girl_blush2:думаю що ЛА тривала все менше і менше
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а скільки вам було років коли народилася четверта дитина (якщо можна)? Мені лікарка пояснила, що коли жінка старша, то організм намагається по максимуму наклепати дітей, бо ніби як "скоро" менопауза, і треба поспішати, і тому скоріше відновлюється цикл.
    І хороша новина: чим більше в жінки дітей, тим пізніше настає менопауза.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  3. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Сольку родила 35,3 років, але точно памятаю що ЛА тривала не менше 1,5 року
    --- дописи об"єднано, 2 Листопад 2018 ---
    найшла допис, іноді корисно дописувати:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    мені 37
    в мене навіть 6 місяців цього разу не тривала ЛА.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мені 31, Лідії піврочку в середу буде. ЛА ще не закінчилась, але чую в собі якісь вже зміни... може, вони подумають і припиняться? :girl_crazy:
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене не припинялись жодного разу.
     
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    то знач я була "старша" вже в 26)) Бо в мене почались місячні через 3 місяці. З наступними через півроку.
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    З хлопцями не дуже пам’ятаю). Пам’ятаю лише, що одразу після завершення ГВ з меншим завагітніла.
    А от з донею поки ЛА, малій 1,1, мені 39. І щось я почала прислухатись останній тиждень, ніби якісь зміни.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Першу (20р) пропускаємо, так як було давно і годувала лише місяць, на жаль.
    Друга дитина (36) годувала до 1.7, місячні почалися в 1.6.
    Третя (41) - до 2.3, ЛА закінчилася десь в 2 роки малої, але до повного закінчення ГВ місячні були не регулярні, графік налагодився десь після 2 місяців по закінченню ГВ.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну що, доні майже 1,3 і мої перші місячні прибули. Рівно 2 роки я жила без них). І мені було не зле))).
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, за скільки часу від початку КД у вас встановлювався регулярний цикл? В мене КД завжди були дуже регулярні, і якщо на 28 день о 9 ранку ніц не було, я вже починала переживати). А мої тести на вагітність дууууже рідко показували одну смужку). Тобто все було чітко. Коли і як було з хлопцями не пам‘ятаю. Після народження доні і з ГВ місячні вперше були місяць тому. А зараз знову тиша). Вже навіть тест зробила. Але найгірше, що нема жодних відчуттів, що вони (КД) десь поряд. Навіть не нервова). Отже, як було у вас)))?
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ходіть до нас у тему без контрацепції.

    А так на скору руку: були якісь ознаки овуляції?
    --- дописи об"єднано, 16 Січень 2019 ---
    В мене перший цикл був 44 дні, а другий - 28 ( найкоротший в моєму житті).
    При чому лютеальна фаза дуже коротка - перший цикл 11 днів, другий - 9.
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну насправді я не дуже спостережлива), але одразу після КД ( 1-2 дні) були відчуття як при О до вагітності. Може я собі надумувала, але мені здавалось, що я чітко знала, коли в мене О: були такі тиснучі болі. Це було пару годин ще в той період до останньої вагітності. Зараз таке відчуття було пару днів. Ще до початку перших після ЛА КД мені відчувалось всякі зміни в організмі. Зараз така ж тиша, як пів року після пологів). Тобто і натяку на КД нема), ні виділень, нічого.
     
  14. Єва

    Єва Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть, будь ласка. Чи має вплив на тривалість ЛА тип прикорму (педагогічний, педіатричний). В мене з першою дитиною гв до 1 рік і 2 місяців було при мікродозах прикорму , а ЛА тривала до 1 рік і 9 місяців. Друга дитина має рік, з 6 місяців їсть прикорм плюс гв. З'їдає багато і одне, і інше. Нічні гв , як мені здається, безперервно. Ми ще довго так протягнемо? П. С. Вже мені та ЛА набридла, якась я нервова постійно, з М хоча б були спокійні дні.
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Єва сумніваюсь , що прикорм впливає. В мене з дочкою при мінімум іншоі іжі в рік, дуже інтенсивне ГВ, КД відновились в 1.1 року малоі, а з сином, який ість все і давно вже кусками, ГВ є, але не таке інтенсивне, як з дочкою, КД відновились ото в 1,5 недавно
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не впливає. Точніше нема прямої залежності.
    В мене ЛА з четвертою дитиною закінчилась до введення будь-якого прикрому.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  17. Єва

    Єва Well-Known Member

    Тобто кожен раз була інша тривалість ЛА за однакових умов (природні пологи без ускладнень, прикладання в перші хвилини)?
     
    Останнє редагування: 3 Травень 2019
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Саме так.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Отже, 1 рік та майже 1 місяць відпочинку)))) КД прийшли якось зовсім несподівано)
     
  20. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ех, відновилися в мене місячні (
    Розумію, що так мало бути, але думала, що трошки довше побуду без них;) Вже й відвикла, але зранку відчула звичні симптоми, і вечером таки почалися.
    Солі трошки більше, ніж рік.
    А взагалі то цикл після пологів може змінюватися? Тобто бути довшим, коротшим, з іншим інтервалом? Не знаю до чого готуватися) Переважно при КД мені дуже погано, але на другий день. Сьогодні ще тільки початок , то все норм, а от вже завтра боюся традиційних больових відчуттів (