Лактаційна аменорея, менструальний цикл під час ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Zoryanazirka, 17 Лютий 2011.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Akina

Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

Ого, твій організм відважний, отако зразу "знову готовий" :)
    Мені цього разу от якраз достатньо якось - і відпочила, і скучила за нею вже :girl_haha: Ну і, чесно кажучи, я трохи відчувала що щось там рухнеться скоро. Але думала, чи то менструації чекати, чи то за тестом сходити про всяк випадок :girl_crazy:Якось воно спокійніше живеться коли цикл відновлюється.

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. rununkulos

rununkulos Well-Known Member

Ага, особливо я спокійно живу
    Після відновлення циклу в рік малої, (зараз 1,4) вже четвертий раз сивію. 42день,а їх нема при цьому, кожен наступний цикл довший 28..30..35..39 і от(

Це може так гв впливати, дуже на то надіюсь)

• Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. rununkulos

Дівчата, як виглядають ваші цикли на фоні Гв?
    В мене з старшою відновився і вже стабільно був без всяких. Зараз значно довше, а цей місяць- нема.
    Якихось явних причин не було для збою. А як думаю про вагітність, мені аж зле робиться (

4. Almariel

Almariel Well-Known Member

На гв може бути будь-що. І по кілька місяців без кд, а потім знову є.
    Але воно напрягає, це точно

5. rununkulos

Теоретично читала, але про напряг це точно і ще м'яко сказано.
    А ще й за час попереднього годування, після відновлення МЦ, годувала ще 2роки і не було такого інтервалу ні разу.й

6. matematyka

matematyka Well-Known Member

ЛА з першою дитиною тривала до 9 міс.
    ЛА з другою дитиною - 1 рік та 3,5 міс.
    Різниця між дітьми 10 років.

7. Zolotse

Zolotse Well-Known Member

Ще сюди напишу. Після пологів пройшло 4,5 місяця. Минулого тижня була мазанина протягом трьох днів, думала, що то вже місячні починаються, але все мазанина припинилася і нічого. Це нормально чи варто бігти на УЗД? Додам, що через тиждень після пологів мала типу чистку, бо виділення не сходили, то тоді лікар сказав, що ніби вузлик якийсь в матці нащупав. Може то він дає про себе знати. Ми на ГВ.

8. Єва

Єва Well-Known Member

Я знову сюди понити. Вийшла у вересні на роботу, денні годування само собою скоротилися так, що виходить перерва 11-12 годин. Вночі буває всяко, але те довге годування під ранок - закон. Очікувала на відновлення циклу за місяць -півтора, а на М навіть натяку. Тепер не знаю, чи це ще варіант норми, чи бігти до лікаря.

9. Akina

Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

ЛА не залежить аж так дуже від кількості годувань. Ну хіба до 6 міс. Прямо бігти до лікаря точно не варто. Тут в темі багато дівчат писали про ЛА довжиною 1,10 чи 2 роки. В мене зі старшим 1,8 була, а цього разу на пів року швидше скінчилася, хоч годується ця дитина частіше (вночі так взагалі з мене реально не злізає :girl_cray:)

• Інформативно Інформативно x 1