Лактаційна аменорея, менструальний цикл під час ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Zoryanazirka, 17 Лютий 2011.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    В мене теж після відновлення минулого разу цикл становив 60 днів! Але аменорея тривала 14 місяців
     
  2. masaryk

    masaryk New Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Може хто знає де в Україні продається таке щастя? Про нього тут згадували - "ovacue"
    http://www.ovacue.com/
     
  3. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Поки що відношусь до тих 48% жінок:girl_wink:,а якщо пощастить то дотягнемо і до тих 8%(вже не багато залишилось)Ляпота:girl_blum:
     
  4. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    В мене аменорея тривала 9 місяців. На жаль(( Хоча грудне вигодовування в нас по повній прграмі нонстоп.
     
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    В мене так само. А я собі налаштувалась на рік і не менше і тут на сам страрий Новий рік приїхали гості...
     
  6. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    З Данилом КД відновились через 3 місяці, рівно через рік після останніх. Перші 3 цикла були дуже рясні по 5-7 днів (зазвичай в мене цикл 28 +/- по 3-4 дні). Але потім все внормувалось. Можливо із-за неправильного годування з Данилом почалися так швидко. Зараз наближається третій місяць, режим годування не такий як я б хотіла, то не впевнена що аменорея протримається довго.
     
  7. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    І в мене нічого не змінилося ні по тривалості, ні по відчуттях. Після перших пологів КД почались через 19 міс.
     
  8. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Ну от, тільки но відписалась у цій темі. Вчора почались КД :sad: думала я, що цього разу буде довше. Можливо то специфіка мого організму.
     
  9. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Я сподіваюсь на тривалу ЛА. Після перших пологів тривала рік і 7 місяців. Але КД змінились: були болючі і рясні, а стали нормальні. Цікаво, як буде тепер.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. arina

    arina Active Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    а в мене ЛА тривала майже 11 місяців, я правда, начитавшись, думала, що буде довше, оскільки годуємось майже цілодобово до сьогоднішнього дня. Для мене це було як сніг на голову... до сьогодні з таким захватом згадую про майже 2 роки безкровного життя:girl_haha:
     
  11. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Я дуже сподіваюся,що швидке повернення КД буде компенсоване їх зміною на краще. Бо до вагітності були і болючі,і рясні,ще й тривалі...
     
  12. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Пройшов рік і 9 місяців, а КД ще не має... Цікаво, я залишусь у 48% чи потраплю у 8%? :)
     
  13. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Дівчата, хочу запитати дещо. Від пологів минуло 2 місяці, і от вчора побачила, що почало щось мазатись трохи. А сьогодні вже трохи крові є. То можуть бути місячні? Просто якось дивно, що так скоро, бо ми на ГВ.. Та й відчуттів взагалі ніяких немає, нічого не болить, не ниє живіт..
     
  14. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    В мене того разу також почалися десь через 2,5 місяця після пологів ( була на ГВ )
     
  15. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

     
  16. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Після першого малого місячних не було 17 місяців. Але як тільки прийшли,так відразу знову і зникли . Тепер цікаво коли настануть раніше чи пізніше.
     
  17. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Можуть, в мене теж вже цього місяця були:sad:
     
  18. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Дівчата, в мене місячні відновились коли малому було 11 місяців, були один раз, а тепер нема, це нормально? (вагітність виключена)
     
  19. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    В мане з обома КД почались через 3 місяці. І якщо з старшим я трохи "наламала дров" з ГВ і мене то не здивувало. То тепер ГВ було правильно організоване і все одно - 3 місяці.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  20. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    в мене ще нема. але часом живіт ниє ніби мають починатися. але сподіваюся що не скоро з нашими частими годуваннями.