Лактаційна аменорея, менструальний цикл під час ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Zoryanazirka, 17 Лютий 2011.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    можуть. У моїх двох родичок, при умові повного ГВ, регулярні місячні відновилися рівно за місяць після пологів. Місячні можуть відновитися і стати одразу регулярними. а можуть відновитися, але перші місяці при ГВ йти з порушеним циклом.
     
  2. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    У мене були перші місячні в травні (Михасику було 1,7), а наступні тільки зараз! Нічого ж собі цикл в півроку. Правда в нас ще інтенсивне ГВ
     
  3. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    а скільки тих перших місяців цикл може бути нерегулярним? Якшо вже майже рік часу,то нормально?..
     
  4. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    В мене теж майже рік часу нерегулярно, і то так конкретно нерегулярно
     
  5. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Я не дотягнула буквально місяць до синочкового двохріччя:girl_nea:,але маю надію що то ще не регулярні,так само як в дівчат
    Побачимо...
     
  6. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    от і закінчилась халява))) на два роки я забула що таке місячні
     
  7. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Ехххх.... прийшли і мої "червоні" дні... а я вже так відвикла... але що поробиш, така наша жіноча природа :sad:
     
  8. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    В мене так було після перших пологів. Правда перші рази були не місячні, а "півторамісячні", але потім кожного місяця строго по календарю. Так що я вже готова до того, що цього разу буде так само.
     
  9. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Не обовязково буде так само. В мене, наприклад, після 1 пологів місячні відновились через 1 р. і 2 міс., а після других ... ще нема:) Вже майже 2 роки дитині:) Хоча коли був 1 р. і 2 міс. я теж морально вже готувалась.
     
  10. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    В мене також ще нема, дитині 1,5 роки
     
  11. Ariel

    Ariel Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Вшьо, закінчилось моє щастя:sad: Я то думаю, чого останні дні хочеться шоколаду і вічно зла, а то в мене ПМС. Чоловік пропонує продовжити мінімум на 9 місяців :girl_crazy:
     
  12. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Сьогодні і в мене лафа закінчилась :sad:
     
  13. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    і в мене закінчилася. ще 3 тижні тому. 10 місяців малому було.
     
  14. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Додам в цю тему і свою статистику. ЛА тривала 2 роки, 1 місяць і 1 тиждень. Це рекорд на Посиденьках чи ні? :)
    Дотого ж, дозрівання першого фолікулу робило мені такий дискомфорт, що я вже думала, чи все зі мною гаразд. Так сильно і часто болів живіт. А після овуляції (до речі, також дуже болючої) все минулось.
     
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    А в мене всього вісім місяців! а так файно було!
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    оооого! Класно Вам! Така економія на прокладках :)
     
  17. marycherry

    marycherry Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    І я може поставлю рекорд - всього два місяці :girl_sad: Маленька не була любителькою вночі поїсти - це напевно основна причина
     
  18. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Надіюсь, шо ні - мені вже небагато, щоб тебе перегнати:girl_dance:
    Але таке враження, шо вже скоро, бо пару днів тому також пережила по-моєму ту першу овуляцію - ніколи ше не мала таких неприємних відчуттів при овуляції, теж переживала, чи все гаразд. Ну, поживем - побачим, хто буде рекордсменом:girl_claping:
     
  19. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Дівчата, а ви не знаєте, це нормально, що в мене вже півроку ідуть місячні, але овуляція була 1 раз, піроку тому (слідкую за ШМ і мікроскопом). Все чітко і регулярно, але О нема. От не знаю, чи це може таке бути, чи якась патологія і мені до лікаря пора... Хтось таке мав? Бо я вже була в гінеколога, то вона всі біди на ГВ скинула
     
  20. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    А в мене мала вночі досі їсть кілька разів, та й вдень між прийомами різноманітної їжі все одно цицю просить, але все одно до 2х років не дотягнули. Щодо мінімального рекорду, в родички місячні почались вже через місяць після пологів, хоча дитина була виключно на ГВ, з нічними годуваннями. Думаю, багато ще від організму залежить.