Лактаційна аменорея, менструальний цикл під час ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Zoryanazirka, 17 Лютий 2011.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    В мене почались цього разу в 11 місяців, але місячні настільки сильні, що я в шоці, не до порівняння з тим, що було до вагітності. Дівчата, то вже так буде, чи воно ще внормується?
     
  2. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Ага. :) До того ж, я вичитала, що чим довше триває ЛА, тим це корисніше для жіночого здоровя. Тому що природою так і закладено, що жінка вагітніє, народжує, довго годує (і має ЛА) і далі з початку. :)
    Навіть лікарі прописують ОК для цього ж ефекту, хоча до довгої ЛА вони переважно скептично ставляться, кажуть, що "це ненормально".
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    ну, я годувала до 2 р, але ЛА була всього 7 місяців. Дала першу ложку прикорму - і одразу відбулась овуляція. Прикол в тому, що у цей час ми з чоловіком якраз "відривались" по повній... але пощастило, і незапланована вагітність не настала..
     
  4. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    В мене те саме. Правда, до вагітності в мене були проблеми, місячні тривали 2-3 дні і дуже трошки, що також не є нормальним.
     
  5. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Мдя... Не сильно я тебе перевершила - мій рекорд - 2 роки, 1 місяць і 10 днів:girl_bye:
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    дівчата, я правильно розумію отово:
    якщо перерви між годуваннями більше 3 годин (Сергійко вночі до 6 годин спить безпробудно),то ЛА як метод контрацепції вже не діє?
     
  7. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    ЛА як метод контрацепції - взагалі дуже ризикована річ...Гарантія не завагітніти навіть при виконанні всіх умов - 96%, здається. Тому завжди є шанс потрапити саме в ті 4 %. І навіть якщо немає ще місячних, то овуляція може відновитись до перших місячних і ви цього можете просто не помітити.
     
  8. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    а у мене фсеее - лафа закінчилася, я настільки не сподівалася, що так швидко цього разу повернуться КД, що сьогодні зранку злякалась, як дєвочка :girl_crazy:
    З Денисом, при тому, що його я годувала всього 4 місяці - "вони" повернулися тільки через рік... А тут і ГВ по потребі, і СС - і все одно...
     
  9. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    А так може бути і це нормально?:girl_blush2:
    ми не годуємося вже більше місяця і шось тихо.... так показались на один день і далі ждьомс :girl_in_dreams:
    Думаю, чи то вже варто переживати чи ще трошки зачекати :scratch_one-s_head:
     
  10. Jeanjerry

    Jeanjerry Active Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея


    ЛА не довіряю як методу контрацепції, тому ми застерігаємося :)
     
  11. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    чесно сказати вже не знаю...але тоді питалась у лікаря, вона мене дивилася і все було добре. Тобто ніяких відхилень крім відсутності КД не було.
     
  12. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Все одно рекорд :) Не знаю, тебе вітати чи як? :)
    І, до речі, в мене таке враження, що місячних ще якийсь час не буде. Дуже спокійно себе організм веде.
     
  13. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Ех, прийшли "ті дні":8: Так добре було без них, вже й забула, як то...:connie_pull-pigtail Сподівалась ще літо без них провести)
     
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    ну все i до мене "таке щастя" привалило((( а так було добре без них... ех. навiть до року не дотянули.
     
  15. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    А я надіялась до 2 років дотянути :) А так тільки 1 рік 3 місяці і 10 днів :connie_pull-pigtail
     
  16. Jeanjerry

    Jeanjerry Active Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Все, закінчилася моя аменорея. І всього-навсього пройшло трохи більше 4 місяців після родів. А я так надіялася, що хоча б ще кілька місяців буду без КД. І обов'язково треба було щоб почалися акурат перед днем народження (ну і відповідно на сам теж будуть). :sad:
     
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Дівчата, підкажіть. були один раз повноцінні місячні,в лютому, як завжди, на другий місяць пів дня, і відтоді нема... чи було в когось так?
     
  18. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Було, було :) Перші місячні прийшли коли малій було рік і 3 місяці, потім церез 3 місяці наступні, потім через 2. Все внормувалось в 1,10, тоді доня якраз перестала їсти вночі.
     
  19. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Кірю я годувала рік і 10 місяців. Перші місячні знову з'явилися, коли йому було всього 4 місяці :sad: Так мало, а хотілося відпочити від них подовше.
    Меншому зараз півтори року, але місячні настали вже коли Матвію стало 10 місяців. Просто день в день. Хотіла б відмітити, що місячні до народження дітей були болючі, особливо перші 2-3 дні. А зараз я можу просто не відчути , що в мене місячні почалися (в мене цикл не однаковий). А не відчуваю, бо нічого не болить. От починаються - тоді і чую, що місячні прийшли. Під час КД літаю собі, як метелик. Потрібно зауважити, що після народження Кірі ще боліло внизу під час місячних, але вже набагато легше, а з Матвієм так взагалі краса - без болю. Це мені як бонус, що я народила двох синочків :xaxa:
     
  20. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Щось вже третій день так все ниє в низу живота і всьо тягне, та й настрій на пмс подібний рррррррррр..... ну нехочу я ще((((( чого так рано?( і годуємось частоі вночі з цицею спимо, що не так пійшло еххххх....а так звиклося без кд :sad: