Лапароскопія (в деталях)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем tinkaKris, 30 Жовтень 2014.

  1. Oksani

    Oksani New Member

    Дівчата привіт! Лапароскопія для діагностики труб на Русових (Філіпюк) яка ціна вже 16-17го року? Але суто лікарю в руки без решти команди?
    Я в січні 2016 гістероскопію робила там же ж у вищезгаданого лікаря, то суто йому давали 2 тис(радилась перед тим з колегами, котрі мед.персонал з Русових-то еазали, що ок сума) - зорієнтуйте по цінах і наскіки то є страшна операція? Бо шось деякі дівчата тут такі захмарні суми вказують о_О, дякую!!!!
     
  2. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Дівчатка, хтось вже робив цього року лапароскопію? Які зараз ціни у Львові? Бо у нас в Тернополі ціни просто атас. В січні знайома робила в Бойчук, то їй вийшло більше 20 тис., але і робить вона не дуже добре. Я хотіла робити минулого року, але вирішила ще спробувати полікуватися в одного лікаря. На разі нічого не вийшло, на жаль... Під знаком питання ендометріоз, лівий яйник не функціонує, короче все на купу. Якщо цього місяця не вийде, то на наступний хочу поїхати на консультацію до Бісяріна.

    Надіслано від мого SM-J320H, використовуючи Tapatalk
     
  3. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Він по телефону ціни не скаже, але на консультаціі +- говорить на яку суму розраховувати бо ще по узд дивляться, і навіть на узд ж не все видно.
    Ціна ще залежить від того які маніпуляціі проведуть, може в знайомої було багато їх проведено? Не факт шо вам вийде та сама сума.
    В мене операція була 10-15 хв, а іншій дівчинці лапару робили 30-40хв, то дуже індивідуально.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Подзвонила я до Бісяріна. Приємний такий в розмові ))) Сказав, що на консультацію можна в будь який день м.ц., все розпитав, на разі мені сподобався. В інтерсоно ціна в районі 15 тис.

    Надіслано від мого SM-J320H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

     
  6. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Ага, той метелик в нього прикольний (бачила на фотографіях в інтернеті ))) Але скільки разів Ви в нього були до операції?

    Надіслано від мого SM-J320H, використовуючи Tapatalk
     
  7. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Часто бувала,
    бо кілька місЯців ми відслідковували О. На фолікулометріях і пробували стимуляцію, так як рентен показав прохідні труби, а як не вдавалось то потім вже на основі аналізів і тд, запропонував операцію щоб точно знати в чому проблема, ну і як я вже писала рентген показав неправильно :)
    Труби були непрохідні фактично.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  8. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Так, вирішила я не тягнути, а їхати до Бісяріна, їду в понеділок. Вже починаю боятися))) Ще ніхто нічого не казав, не робив, а я вже аж трушуся. О, а скільки зараз вартує консультація, УЗД на Ужгородській? В Інтерсоно бачила прийом 300 грн. Роблю цього циклу знову фолікулометрію, то О має бути ось ось, але після того лікування, що я останній раз приймала дуже погано наростає ендометрій (7 мм. на 15 д.ц., фолікул 18мм).
     
  9. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Бісярін - класний, не треба трястися :)
    --- дописи об"єднано, 18 Березень 2017 ---
    Ну от дізнаєтесь яку він ціну скаже. Бо я робила лапару коли дол. ріс і якось так вийшло, що він назвав ціну в долларах (300 - це на всіх), а в Інтерсоно було не на багато дорожче. Ну то ми і вирішили йти в Інтерсоно .
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Звітую: була сьогодні на прийомі у Бісяріна. Привезла всі свої аналізи, УЗД, "діагнози", він був в шоці від того всього. Нема в мене ніякого ні полікістозу, ні ендометріозу... Сказав, що швидше всього після мого викидня (7 років назад) в мене почався ендометрит, ну і відповідно він переріс в хронічний, а за стільки років ніхто його не побачив. На наступний цикл робимо ехосальпінгографію (то так по-правильному називають рентген труб?) і біопсію ендометрію. Інших причин невагітнення він не бачить. В чоловіка СГ добра, в мене О. є. І така то історія. Сказав, що про лапару на разі і мови не може бути, бо то в даній ситуації не потрібно, ну хіба як рентген щось не так покаже.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Так-так, я коли до нього йшла за лапару домовлятися, то він тоже нічого не взяв, хоча і узд робив мені
    --- дописи об"єднано, 20 Березень 2017 ---
    Якщо не помиляюся, ехо-фія - це не рентген, а узд прохідності труб
     
  12. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Можливо я щось плутаю, бо то було дуже дуже швидко)))
     
  13. Lorrina

    Lorrina New Member

    Скажіть, будь ласка, Чи оперувались ви в Томича? І як у вас все пройшло? Чи ви задоволені? А де саме робили лапароскопію?
     
  14. Lilia Storogyk

    Lilia Storogyk New Member

    У мене подружка робила місяць назад,то заплатила на Русових 20 тис.Мене також вона чекає але знайшла як на диво на Топольній хорошого лікаря Бучинський Тарас Ярославович на 8 поверсі то цікавилась за лапароскопію то десь 7 тис виходить,а скільки получиться відзвітуюсь пізніше.
     
  15. LiubaG

    LiubaG New Member

    Завтра буду робити в Інтерсоно в Бісяріна. Вартість 14к грн + обстеження. З часу, коли ми домовились про процедуру, була спокійна, зараз трохи починаю нервувати. Дівчата, хто це вже пройшов, заспокойте мене словом)
     
  16. koza

    koza Active Member

    Привіт. Рівно місяць назад робила діагностичну лапароскопію (Мартин). Хочу Вас заспокоїти, переживати не варто. Все відбудеться швидко, безболісно, а через місяць залишаться зовсім невеличкі згадки на животику. Основне слухайтесь порад лікаря.
     
  17. LiubaG

    LiubaG New Member

    Дякую Вам.
     
  18. Nebulosity

    Nebulosity New Member

    Привіт
    Підкажіть будь ласка, яка ціна операції? Які умови в лікарні? Що потрібно брати з собою?
     
  19. Pavlivna

    Pavlivna New Member

    Дівчатка привіт.Порадьте будь ласка до кого звернутись в Тернополі ,щоб зробили лапароскопію.Гінеколог сказала,що без цієї операції ніяк,бо дуже там проблеми з трубами.
     
  20. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Хміль ж наче робить.