Лікар-дерматолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ckorpionsha, 27 Жовтень 2008.

  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Обласний шкірдиспансер - Шуліпа Ірина Вадимівна, Сек Ірина Анатолівна попередній запис у реєстратурі.
    Псоріаз загострюється при стресі, а діабет це постійний стрес, необхідно комплексний підхід дерматолога і ендокринолога. На загострення і лікування поріазу впливає будь-яке хронічне захворювання.
     
  2. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    лікар Сех на Коновальця, вписує не дорогі ліки, які допомагають) я теж довго мучаюсь з шкірою лиця, але вже все налагоджується, завдяки їй і Шуліпі (теж з тої клініки)
     
  3. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Особисто мені не допомогла (рік до неї ходила)
     
  4. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    у всіх різна шкіра і проблеми.. треба пробувати різних лікарів.. я наразі найшла, те що шукала)
     
  5. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Дівчатка дякую за поради.Надіюсь знайду лікаря,який допоможе вирішити мою проблему.
     
  6. Caramelle

    Caramelle New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Залишу і свої враження про Сех і взагалі про персонал поліклініки, одним словом жах:*)..... Хотіла малого завести до Сех , у нього щось незрозуміле з пальчиком творилось, прийшли, в реєстратурі недоброзичлива пані сказала що талончика нам не дасть, бо в Сех уже все розписано, направила до іншої,від якої сигаретами тхне за кілометр, ну дивна така, діагноз толком не сказала, приписала мазь антибіотик:*) ще й в одну аптеку настирливо відправляла, мол ніде більше тої мазі не продають, вийшли з кабінету, побачили що до Сех ні черги ні в кабінеті нікого немає, зайшли,, а вона книжечку читає, а графік забитий:-/ попросились до неї, а у неї відмазка, вона тільки з талончиком приймає, спустилися ми знову в реєстратуру, кажемо дайте талончик, лікар не зайнятий і людей немає з вашого списку, на шо вона відповіла що зараз прийдуть, що талончики вже всі по номерах роздала, брєд конкретний....я особисто в шоці, нікому не раджу туди звертатись якщо терміново треба.....
     
  7. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    що в неї тільки по запису, то факт, навіть на дверях у неї це написано)) мабуть їм з/п платять відповідно до кількості прийнятих хворих.. а це все реєструється у реєстратурі. Але лікар вона дійсно хороший, не дивно, що у неї все розписано)))
     
  8. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Я якщо чесно теж не взахваті від цього закладу.Не пам'ятаю в кого конкретно була,але вирішити мою проблему так і не змогли...але краще так ніж з якимись поганими наслідками..
     
  9. kharchenkoiryna

    kharchenkoiryna New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    У мого Іванка сип на порошок (червоні маленькі плямки) на ручках, ножках і спинці. Даю діазолін і мажу шкіру Ойлатумом 4 дні, але сип не зникає. порадьте будь-ласка що робити. скільки вона триває і як лікувати, може хтось має знайомого дерматолога?
     
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Маю проблему зі старим "перчиком". До кого порадите звернутись?
    останній раз ходила кудись на Привокзальну, але той доктор вже мабуть не працює, бо вже тоді був старенький. Прізвище забула, а звали Вальтер Петрович. Може хто згадає прізвище? То знайомий моєї мами, але мамі нічого казати не хочу(((
     
  11. artariya

    artariya Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Привіт усім!

    Порадьте, будь ласка, до кого кваліфікованого можна звернутись з висипом (прищиками) на обличчі.

    Рекомендували звертатись на коновальця або ж замарстиніську, але незнаю нікого ні там, ні там.
     
  12. Flower Irena

    Flower Irena New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Дуже хороша лікарка на вул.Коновальця Боднарчук Людмила Ігорівна ,кваліфікований лікар ходила сестра з проблемою акне після лікування личко набагато кращий вигляд має, подруга ходила з дерматитом -повністю вилікувала.Також з іншими проблемами зверталися знайомі все ОК !!!!
     
  13. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Дівчат, у мене така проблема з обличчям була, не описати просто. Взагалі, все воно йде із середини. У мене обличчя завжди було чисте, ну там колись у підлітковому віці шось було, а так взагалі ніколи. І тут як почалося. Я була у шоці. Ходила до лікарів, сдавала аналізи, проблему знайшли, почали її лікувати. Майже одразу обличчя покращало, але залишились сліди((( ну тоді вже пішла до косметолога в центр лазерної косметології, пройшла курс лікування Постакне. Тьфу три рази, все пройшло, лице знову стало нормальне, та ще і обслуговування класне)) за що і люблю приватні клініки. Ми платимо за сервіс та результат, я в цьому вже переконувалась неодноразово. Так завжди було, є і буде.
     
  14. eddison

    eddison New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    скажіть будь-ласка в яку саме клініку звертались і до якого лікаря?
     
  15. Maternity

    Maternity Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Може хтось був у лікаря Мілян Олени. Це в інтерсоно-медікавер. Напишіть плз відгуки, бо мені треба з дитиною до дерматолога.
     
  16. rusichka

    rusichka New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Дівчата, цікавить лікар дерматолог в Сокільниках, знаю що називаєтьсяґя Валерій. Прізвища і побатькові незнаю, може хтось був у нього і може сказати свої враження і відповідно його дані. Дякую!
     
  17. sinceresoul

    sinceresoul New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Поділюсь трохи своїм досвідом)) Мала випадок - купила собі на базарі шалика, така ним була довольна, що перепрати не додумалась... ходила собі, ходила... підцепила демодекс(((( так обсипало лице (особливо борода, шия) що не хотілось з дому виходити, доводило до сліз.... тре було терміново щось робити. Прийшла я до ЮРКІНОЇ, завідуючої шкірдиспансеру на Замарстинівській, відправили на аналіз (робили на місці за хв. 10). Виписала Трихопол і одну болтушку на основі дьогтю. Пройшло.

    проте є одне велике АЛЕ! Демодекс повністю не виліковується! пройшов рік, і почало знов висипати. Почала піднімати всякі форуми і цікавитись тим питанням. (причини появи, методи лікування і т.д.) може появитись повторно коли є якісь збої в організмі і при неправильному харчуванні (паразит живе в сальних залозах).

    ОТЖЕ, маю тепер свій рецепт)) Насамперед харчування, поменше жирного і шоколаду!!! Купіть собі мазь "ЯМ" (в ветеринарних аптеках) вона справді помагає і коштує 10-20 грн ніж там всякі аптечні мазі чи лікарства! Мазати нею прищики. кліщ не переносить дьогтю. Ну і щось тре внутрішньо. Я пю трихопол (хоча він троха шкідливий) 1+1 = чисте лице.

    Цю мазь можна використовувати і просто так, коли прищики турбують. Правда ванюча трохи, але нічо, все класно підсушує)

    І ще дещо важливе!!! Приносите щось з базарів - обовязково періть!!!!!!!!!!!!! незнати в яких мішках ту річ везли і на яких сладах воно було! Бережіть себе)
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Зараз діагнозу- Демодекс нормальні дерматологи не ставлять.
     
  19. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Кліщам то по барабану :girl_crazy:
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    То по барабану лікарам, які не цікавляться своєю справою)