Лікар-дерматолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ckorpionsha, 27 Жовтень 2008.

  1. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Демодекоз - це патологічне збільшення популяції кліща (який є присутній у всіх, але у малій кількості) внаслідок зміни якості та кількості сала, що продукують сальні залози, та алергічна реакція людини на продукти життєдіяльності тих кліщів.

    І ви хочете сказати, що це - казочки ненормальних дерматологів?)

    Яка різниця, як називати це явище? Головне, щоб вилікували, нє?
     
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Я хочу сказати, що моїй мамі ще 15 років тому поставили всіма нашими совдепівськими лікарами любимий доемодекоз і лікували/боролись з кліщем всі ці роки і то всьо "лікування" до одного місця, бо не то лікували в ті часи.
     
  3. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Так проблема не у тому, що "немає такого діагнозу - демодекоз", а у тому, що вашій мамі поставили неправильний діагноз або неправильно лікували
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Ні, немає такого діагнозу демодекоз. Ось тут знайшла так, як є http://www.eurofemme.ru/lib/rosacea.php
    Щоб більше не було запитань(я не дохтор і Ви, мабуть теж)- зараз мама проходить курс, який нарешті дає результат але, нажаль, башато часу втрачено і на останній стадії є процеси незворотні.
     
  5. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Ок.

    Патологічне збільшення популяції кліща (який є присутній у всіх, але у малій кількості) внаслідок зміни якості та кількості сала, що продукують сальні залози є? Є.
    Алергічна реакція людини на продукти життєдіяльності тих кліщів є? Є.

    Як це назвати?
     
  6. sinceresoul

    sinceresoul New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Це було три роки назад. І ніхто як такого діагнозу не ставив! Найшли причину, яку і лікували (самого кліща мені показали під мікроскопом!). Та і яке це мало значення, якщо після лікування лице прийшло в норму.
     
  7. luca

    luca New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Підікажіть (для дружини) де у нас найкраще лікують екзему?
     
  8. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Процак Віталій Валерійович. Він ще приймає в клініці Параскеви. Якщо потрібно, напишу його номер в ПП.
     
  9. OlesyaS

    OlesyaS New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    В Оксфорді були? Пишуть, що вони займаються http://lviv.oxford-med.com.ua/services/dermatologiya/. Колись подруга хвалила їх, зараз не підскажу.
     
  10. avokado

    avokado Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Доброго дня, прошу порекомендувати лікаря що допоміг при грибку шкіри ніг, дякую!
     
  11. ljudviga

    ljudviga Active Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    підкажіть, де видалити бородовки, але щоби шраму не залишилось. Після азоту шрами не проходять.
     
  12. Liubov Pryima

    Liubov Pryima New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Може хтось знає, в якого лікаря можна вилікувати грибок нігтів при грудному вигодовуванні? Бо пімафуцин мені зовсім не допомагає.
    дякую
     
  13. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Лікаря не пораджу. Але якщо ви маєте на увазі дріжджовий грибок нігтів при ГВ, то, на жаль, вилікувати одними мазями, сумісними з ГВ не вийде, і кожен лікар буде радити або припиняти ГВ і пити таблетки на основі флюконазолу і подібних агресивних речовин, або є альтернативний варіант строгої дієти без цукру і меду, без солодкого, без хлібобулочних виробів на основі дріжджів, без гострого і без ін. шкідливих продуктів (кави, спиртного, майонезу, кетчупу) на період повного оновлення нігтів, + народні методи (щоранку натще моркв`яний сік і регулярні ванночки для пальців з морської солі), тобто така дієта мінімум на 6 міс. Це важко, довго, але реально допомагає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Я теж під час ГВ лікувала грибки, в мене свербіли очі, руки, ноги до колін в ранах, а пальці ніг, аж гноїлися. Шо я тільки не перепробувала... Допомогли мені гарячі уколи, і то тільки два, бо більше не далася;-) але з приходом зими в мене знову все починається;-(
     
  15. Liubov Pryima

    Liubov Pryima New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    гарячі уколи з чим ?
     
  16. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Кальцію глюконат внутрівенно. Мені лікар приписав в таблетках, але результату не було, а після уколів зразу легше стало
     
  17. Liubov Pryima

    Liubov Pryima New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    без солодкого я не проживу ні дня (чим більше я собі його забороняю, тим більше хочу)

    хоч би дітей не заразити (цікаво чи часто таке трапляється)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    До кого можна звернутися з гіперпігментацією на руках? В хлопця ця проблема вже є купа років, а лікарі то говорять що то є опік, то та пігментація. Ніякого толкового лікування не призначали.:sad:
     
  19. Nyny

    Nyny New Member

    Дівчата, а маєте хтось номер телефону Шуліпи?
     
  20. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Телефона Шуліпи не маю, але вчора була в неї на прийомі. Люде