Лікар-дерматолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ckorpionsha, 27 Жовтень 2008.

  1. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    і це також мені призначали
    А ще лікарка казала, що як не знайду чемеричної води, то можна брати настоянку білої чемериці на спирту (але зараз вона продається хіба у ветаптеках. У звичайних на спирту не має)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Найшла нарешті тему, яка підхолить для моєї проблеми, а то пишу, пишу, а ніхто не відповідає :girl_mad:
    Може хто стикався з проблемою грибка нігтевого. До я кого лікаря краще звернутись - аналізи, призначення лікування? :girl_cool:
    Знайшла лікаря на Дорошенка. Консультація -150 грн. Вагаюсь, іти, чи ще шукати ....
     
  3. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    а класично, в поліклініку шкірвендиспансеру не хочете?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Перечитала попередні дописи і виглядає що в шкірдиспансері на Коновальця (кол. Енгельса) всі лікарі хороші, особисто ходила з малою до Сех(то таке прізвище) коли перестрашилася висипки на личку а то була всього лиш алергія, тільки не смійтеся з мене що така велика і така нерозумна. Одним словом, вона спокійно і гарно все розпитує, вислуховує, докопується до можливої причини. Мені такий підхід спеціаліста подобається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    одного разу в моэъ доньки була висипка (потім виявилось, що від порошку прального) - педіатр порадив звернутись в шкірдиспансер. Спогади залишились на все життя, коли привели "жінку" (бо жінкою назвати її було важко) в супроводі міліціонера на огляд. Я здогадуюсь, який діагноз в неї підозрювали. Я розумію, що не всі хвороби передаються повітряно-крапельним шляхов, але... таке сусідство мене шокувало. Це було на Замарстинівській. Я просто обернулась і пішла з поліклініки, не чекаючи прийому. Можливо просто співпадіння, але...
     
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Лікар-дерматолог


    Я теж у неї була! Вона мені відрадила йти до косметологі на чистку, прописала порошки і лосьйон, і прищики на деякий час зникли
     
  7. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    нігтьовий грибок може визначити і звичайний дерматолог у поліклініці. лікують його переважно тербінафіном, на основі якого ламізил, .....та інші імпортні ліки (дорогущі). найдешевшим є ламікон (наш) теж тербінафін діюча речовина, нічим не гірший від всіх інших тільки дешевший у 3-4 рази. приймати потрібно таблетки (обов"язково), в інструкції все написано і місцево для покращення терапії мазь або спрей. тільки купувати його потрібно у перевірених аптеках, бо підробляють (сама на цьому попеклась) у ПП можу скинути аптеки в яких є справжні ліки. не сприймайте за рекламу, я мала цю проблему, багато консультувалась, вилікувала. тепер батько з цим бореться і от потрапили на підробку в середині лікування, все на смарку. лікуємо знову спочатку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    буду вдячна за інформацію. А в якого лікаря проходили курс лікування? Як наслідки? Читала, що ліки, якими лікують грибок, дуже руйнують печінку.
    Напишіть в ПП
     
  9. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Для мене це теж актуально. Я заразилася грибком ймовірно в сусідки - ходила в неї в хаті боса і ще і її тапках 1 раз. Зараз лікуюся так. П"ю капсули Спорагал. Дорогущі - жах. І мажу якимось лаком, який мені в аптеці за рецептом зробили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    і я б радила туди йти, маю там знайому лікарку - хороший дерматокосметолог
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    ну ото ви сказали. для таких там окремі кабінети
     
  12. TATA

    TATA Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    А можна прізвище лікарки і координати. Можна в приват.
     
  13. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Вам же лікар призначив, а не самі?

    там, то де? У Львові є багато таких лікарень. Не поділетесь корисним знайомством? Можна в приват.
     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Я 10 років тому ходила в шкірно-венеричний диспансер бо дістала страшне запалення шкіри на животі. Був такий старший чоловік - прафєсар, мене до нього знайома лікарка невропатолог направила. Він мені виписав рецепт і мені в аптеці як коневі зробили баньочку з під майонезу лікарства. Але на диво помогло. А он міліканські лікарі виписали гормональний крем. Добрий лікар, он тільки як його звали? Він ніби тама в них був якийсь головний лікар відділу. Де мені тоді було в голові то запам*ятовувати і записувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    пробачте за неосвідченість, але грибок лікує один лікар, я маю на увазі незалежно де він є, чи нігті, чи стопи? Чи це різні лікарі? Я в неті читала, що міколог лікує грибок нігтів, чи це тільки в розвинутих країнах, а в нас все по-простому-один лікар для всього?:girl_cool:

    От прийду в поліклінуку а тм ціла купа лікарів - до кого мені. Так в мене вже паніка починається. Тиха поки що :girl_mad::girl_mad::girl_mad:

    Але такі наші реалії життя. Я також думала, що різні кабінети мають бути. Але цю жінку завели саме в той кабінет, куди мали заходити ми і ще стояла черга з кількох людей :girl_feminist:
     
    Останнє редагування: 2 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Стопами займається подіатр (лікар який лікує ноги і все що пов*язане з стопами) а руки лікує дерматолог. Дерматолог також займається всіма проблемами шкіри на обличчі. Венеричними шкірними захворюваннями займається гінеколог або уролог в залежності хто це мужчина чи жінка. Ну і венеролог або імунолог, або інфекційник, чи як його там краще назвати. Багато є народу.
    А в вас один на все бо не треба ні з ким ділитись. Тут навіть один дерматолог може не виконувати тих самих функцій що й інший. Тобто у нього може не бути спеціалізації по видаленню бородавок, для прикладу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    як ніхто не дасть ніяких координатів "випробуваних" лікарів - піду просто в поліклінініку на тижні :girl_mad:
     
  18. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    відповім по темі.
    коли ви приходите в поліклініку, то спершу мате йти в реєстратуру, а звідти вас вже скеровують в певний кабінет.
    зараз в поліклініках шкірвендиспансеру є окремі жіночі і чоловічі відділення, окремао дерматолог( в нас поки немає настільки вузьких спеціальностей як міколог чи подолог, та ще й дерматологію хочуть терапевтам сплавити), окремо кабінети гонореї, сифілісу, корости і т.п., також є косметологічні кабінети. Відповідно загальними проблемами шкіри займається дерматолог
    а що до професури, то є зайченко,є також ліберман, сидоренко, ціснеціка, лабінський.....але їхню вчену ступінь не пам"ятаю
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Знайшла на Коновальця диспансер і на Чорновола дерматологічний кабінет.
     
  20. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    можете або туди, або туди. на чорновола, то певне в косметологічній лікарні