Лікар-дерматолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ckorpionsha, 27 Жовтень 2008.

  1. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    людей
     
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    ще не розібралася, як тут редагувати.

    Людей море, лікарка ніби хороша і приємна, але результатом я не задоволена.
     
  3. Lusutsya

    Lusutsya New Member

    дівчата в мене псоріаз... вискочив після родів. До того його не було і в родині ніхто не хворів. Підкажіть хорошого лікаря або як лікувати
     
  4. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Я в пошуках толкового дерматолога. Перечитала всю темку, багато хороших відгуків про Сек (чи Сех) І. А. Хочу до неї сходити... Підкажіть хтось, будь ласка, коли і як вона зараз приймає, чи записуватися на прийом чи просто жива черга і чи потрібно щось платити за консультацію?
     
  5. Lusutsya

    Lusutsya New Member

    записуватись треба за 10 днів. передзвоніть в шкірвендиспансер у реєстрацію, там вам скажуть коли прийти. і хоча ви будете по запису будьте готові що вам прийдеться трохи зачекати, бо до неї ще йдуть люди з результатами аналізів без черги. грошей вона не бере взагалі
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Irynamax

    Irynamax New Member

    Дівчатка доброго вечора! Перш за все хочу описати свою ситуацію: Моєму хлопчику рік, звернулись на Коновальця з проблемою, була невеличка плямка на обличчі протягом 2-ох тижнів,порадили (тай тут бачила відгуків багато) Шуліпу... пішли...не пояснюючи нічого написала, що приймати і дала листочок з дієтою на відстані подивилась на пляму і все, ми дали гроші ніяких заперечень не чули... Через два тижні ситуація з плямою не змінилась ми вже пішли до іншого лікаря теж на Коновальця до Ковальської чесно кажучи лікар приємний довго в неї були думали-гадали в чому причина, бо й на дієті а нічого не міняється(( послала на аналіз на гриби - не виявили, прописала ліки + чудо крем Кутівейт, отже ставлення гарне проте результату нема(( а точніше як мазали кремом все сходило перестали мазати все повернулось... І от пішли до славнозвісної Сек І.А. чесно кажучи на мою думку досить специфічна і водночас цікава людина довгий час випитувала чому не лікуємось в Шуліпи, а потім написала рецепт (знаєте, якби мій чоловік не був лікарем, то і б не знали) що в рецепті написала половину того що і Шуліпа і половину того що написала Ковальська, (що і варто було сподіватись результату не дало) грошей їй не дали, оскільки хватить вже, треба цю систему змінювати, хоча натяки були... Дівчатка можливо вони комусь з вас і допомогли але не мені нажаль. Когось ще можете порадити?
     
  7. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Почитайте темку про раджу лікаря, там багато кого радять. На Орлика є, в Охматдиті, взагалі то треба шукати, бо що одному поможе-іншому ні. Алергологи ще є, на Замарстинівській ще по якихось днях приймає професор якійсь, але точно не знаю.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  8. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Томенко з лікарні, що в СОКІЛЬНИКАХ..Але будьте готові сидіти в черзі до 4 годин..Ми ходили десь місяць тому , прийшли на 9 00 І що? З дітьми до року , з направленнями, з результатами аналізів, ті,що лежать в лікарні - всі без черги...... Але вийшла від лікаря з рецептом, помазали і все щезло.. ТОМУ РАДЖУ
     
  9. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    А щезло що саме? Бо в мого малого АД і там не одна плямка.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Алергія , але плямки були по тілу.. За рецептом іншого лікаря купували бовтанку і мазали- результату не було.. А тут -подивився , написав рецепт, скоригувв харчування І все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    А як він приймає, з вашого допису не зрозуміла, чи приймає зовсім маленьких, нам 1.5 рочки.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а що за рецепт? робити в аптеці від них по сусідству? мометазон в складі є? бо то гормон, а він зніме висипи і без толкового лікаря, а повернення висипань то вже індивідуальна справа, в когось зникає, в інших завертається
    якщо чесно не розумію ваших невдоволень
    якщо це алергія чи АД то крім гормонів нема ліків щоб забирали висипання, а гормони часто діють поки ними мастиш.. так, при алергії можна знайти алерген і виключити його ,а при АД полегшувати стан і чекати переростання
    а чекати від наших лікарів чуда в тому плані неварто, думаю якщо хтось придумає кращі ліки, то отримає мінімум Нобелівську премію
    звичайно лікарі вам того не скажуть, бо ім невигідно таке казати ,виписуватимуть вам бовтушки,. а ви будет ходити до них як по воду і віддячуватися
    можна піти до приватного дерматолога, щоб хоча б знаєш за що платиш, і отримати ретельну і чітку консультацію (мені зі всіх Зайченко найбільш сподобався, хоча чула і він помилявся чи щось там не так казав)
    а ще краще раджу гомеопата пошукати
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. fmv

    fmv Member

    Мені знайома порадила лікаря на замарстинівській 83. Казала що він один зі всіх в кого вона була з дитиною виявив причину і вилікував дитину. Завтра їду до нього з малим. Якщо будуть позитивні результати і в мене то повідомлю прізвище і номер телефона лікаря.
     
  14. Підкажить спеціаліста міколога, чи лікував хтось грибок нігтів, як результати?
     
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Осадчук на Замарсинівській. По парним числам до обіду, по непарним -- після. Дитячий лікар, я з 8 років у нього різні болячки лікувала І донині (а це вже 25 років) якшо шо -- до нього йду
     
  16. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ну то, либонь, він. Бо він там один дитячий

    І ліки він виписує не дорогі, переважно робити у рецептурній аптеці
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. fmv

    fmv Member

    Фамілії незнаю. Звати Григорій Романович. Завтра після обіду приймає, непарне . Можливо він.
     
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а я, чесно кажучи, не знаю його ім"я, тільки прізвище..
     
  19. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    а що з Вашою дитиною, також АД? бо маю племінницю 7 місяців з АД, то теж шукаємо хорошого спеціаліста.
     
  20. Irynamax

    Irynamax New Member

    Дівчатка величезне вам дякую, за поради!!! Дуже приємно, що відкликнулись на мій, крик душі:girl_haha:! За гомеопата окреме спасибі, я вже про це думала, але ніяк не можу наважитись!