Лікар-дерматолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ckorpionsha, 27 Жовтень 2008.

  1. unfaithul

    unfaithul FAITH

    Дівчатка, привіт! Дуже терміново треба діщнатися одну інформацію!!!! Що Ви мені млжете сказати про шкірвендиспансер на Коновальця, мене цікавит саме стаціанар, а також що за лікар Наталя Несторівна - завідуюча!!! Це дуже терміново:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
  2. Joll

    Joll Well-Known Member

    Я в неї лікувалась у 2009 році, була в стаціонарі, але фактично лікувалась вдома, а приходила на процедури зранку. Мені вона тоді подобалась, ніби чітко все розказувала, лікувала ефективно, я потім ще довгі роки не мала проблем із своєю шкірою. Із мінусів - палить, веде практики із студентами (тому іноді її тяжче застати на місці); "подяки" приймає як і усі.
     
  3. unfaithul

    unfaithul FAITH

    Доброго дня! Дякую Вам за відповідь це я не для себе дізнавалася, у мене лікуючий лікар Зайченко О.І., спеціаліст високого класу, їй до нього ще далеко! Мій наречений лікується в неї, я з нареченим пішла до неї на прийом , а потім силоміць затягнула до Зайченка, коли він ознайомився із призначеннями був глибоко шокований та розчарований її лікуванням. Хочу також зазначити, що у її консультації жодної чіткості не знайшла. Я хворію на псоріаз уже 13 років, і знаю набагато більше ніж вона
     
  4. Joll

    Joll Well-Known Member

    Нема за що, я розумію, що відгуки це важливо. Першого разу вона мене вилікувала із достатньо тяжкого випадку, а коли за кілька років другий раз я до неї звернулась, то діалогу не вийшло, тому коли цієї весни у мене виникла нова шкірна хвороба, то я теж звернулась до іншого лікаря (благо,що спеціалістів вистачає) . При лікуванні найкраще мати консультації від різних лікарів, іноді навіть найкращий лікар не відразу може правильно встановити діагноз і причини хвороби (зараз переконуюсь на власному досвіді).
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. olia olusia

    olia olusia New Member

    Можу порадити лікаря на Коновальця Фрайта Олега. Дуже толковий. Він приймає у 12 кабінеті. тел 0503152246.
    --- дописи об"єднано, 5 Вересень 2015 ---
    Сходіть до Лікаря Фрайта Олега на Коновальця. Толковий. Може щось підскаже вам нове. Він стажується в Америці. тел 0503152246
    --- дописи об"єднано, 5 Вересень 2015 ---
    Раджу вам сходити до Фрайта Олега, він приймає на Коновальця.Дуже толковий. Поки не покладе правильного діагнозу не заспокоїться. Саме для вас. Тел 0503152246
     
  6. unfaithul

    unfaithul FAITH

    А на шо він КЛАСТИМЕ діагноз
    --- дописи об"єднано, 10 Вересень 2015 ---
    А креще Зайченка нікого немає
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. NataliaBB

    NataliaBB New Member

    У Вас залишився номер Людмили Ігорівни? Напишіть, будь ласка.
     
  8. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я можу написати, якщо актуально ще.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  9. NataliaBB

    NataliaBB New Member

    так, актуально
    --- дописи об"єднано, 10 Вересень 2015 ---
    Скажіть, будь ласка, чи хтось приймав таблетки "Акнетин" чи можливо чули про такі? Дуже потрібно почути відгуки. Дякую наперед.
     
  10. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Т. 067 301 11 13

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  11. NataliaBB

    NataliaBB New Member

    Дякую!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Barbariska

    Barbariska Member

    Дівчаточка, а є десь допис про екзему(може хтось з такою проблемою зіткнувся). Може хтось знає хорошого дерматолога по тому питанню?
     
  13. unfaithul

    unfaithul FAITH

    Зайченко О. приймає на Коновальця 103, 3 поверх, 112 кабінет запис на прийом 067 710 59 49
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Дівчата, чи чув хто небудь про лікаря-дерматолога із Сокільник? Звати її Ольга Миронівна, Інформації більше немаю, Можливо хто звертався до неї?
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Не знаю куди потрібно йти з такою проблемою: в малого на грудях, ближче до підпаху, є така штучка, схожа на жировичок, не знаю як то правильно називається. Така собі малесенька кулька шкіри))). Вчора пожалівся, що болить. Вона в такому місці, що постійно зачіпляється. Зараз якось потемніла, як на мене то синювата. То до дерматолога? До якого краще? Я іі зараз заклеіла пластирем, щоб не зачіпав.
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Rodionochka, можете до дерматолога, а він скерує до кого треба але, якщо схоже на жировик, то до хірурга.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Gadassa

    Gadassa New Member

    А я була шокована діагнозом Зайченка, коли в дитини на лиці не зникала пляма, він настоював, що це я їм гриби і якусь хімку, а насправді то був кандидоз - молочниця з роддому принесли - виявила звичайний лікар-педіатр.
    --- дописи об"єднано, 14 Жовтень 2015 ---
    підкажіть, будь ласка, в кого можна перевірити родимку в дитини (на нозі, свербить і посвітліла)
     
  18. olia olusia

    olia olusia New Member

    Сходіть на на Коновальця до лікаря Фрайта Олега Володимировича. Розумний. Нічого лишнього. Тел 0503152246
    --- дописи об"єднано, 16 Жовтень 2015 ---
    С
    Сходіть до дерматолога на Коновальця Фрайта Олега. 12 кабінет. Дууууже розумний, як не поможе то порадить. Тел 0503152246
    --- дописи об"єднано, 16 Жовтень 2015 ---
    Зна
    . лікар Фрайт Олег Володимирович. Зверніться не пожалієте тел 0503152246
    --- дописи об"єднано, 16 Жовтень 2015 ---
    Не погоджуюсь. Лікар Фрайт постійно знає щось нове. Причому до нього завжди приіжджає професор з Америки
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я ось думаю - то Олег собі рекламу робить чи його подруга Оля? Чому люди думають, що мудріші за інших? То риторичне. Але з тим хіба до Фрайта треба йти))).
    --- дописи об"єднано, 16 Жовтень 2015 ---
    @olia olusia, Ви лікувались у Фрайта? Що лікували? Скільки коштує консультація? Чи Фрайт гроші не бере, адже це державний заклад?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. olia olusia

    olia olusia New Member

    Реклами нема. Можете йти, а можете не йти. Просто лікар є розумний. Лікує моіх дітей. Його мені теж порадили, щоб покащати бородавки, а він мені все детально розповів дав необхідну консул тацію і на гроші не натягував.