Лікар-дерматолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ckorpionsha, 27 Жовтень 2008.

  1. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А ця мазь продається готова чи потрібно по рецепту замовляти?
    --- дописи об"єднано, 25 Жовтень 2015 ---
    Ой як мене себе заставити не їсти солодкого,це так важко себе примусити...І головне маю хорошу мотивацію,бо ж хочу чистеньке лице без висипань.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    В мене така сама проблема була. Зараз дозволяю собі один-два рази на тиждень їсти солодке, але перші 3 місяці - нічого не їла взагалі. Для мене мотивацією було моє відображення в дзеркалі. Мазь - точно по рецепту, її замовляти потрібно, вони готових не тримають, роблять під замовлення.
     
  3. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А ви маєте цей рецепт?Можете написати,що туди входить,може в мене така і була вже.
    --- дописи об"єднано, 25 Жовтень 2015 ---
    І як ви так витерпіли,дуже хотілось солодкого чи вже потім не дуже.?Я максимум не їла солодкого 2 тижні,зробила собі такий піст,то витримала без солодкого і мучного,спочатку було так важко,але потім привиклось і не дуже то й хотілось...
     
  4. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Ви приймали оргіл (орнідазол)? Бо колись в період загострення я пила, може 4 роки тому і зараз після вагітності маю сильне загострення. Як ви приймаєте? Або може хто пив і порадить, бо я свій рецепт загубила...
     
  5. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Напишіть, будь ласка, як ви п'єте ці таблетки?
     
  6. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    я собі заборонила навіть на солодке дивитись, поки лікувалась. Спочатку дуже хотілось тортика, або тістечко, а потім відвикла взагалі від солодкого. Це позитивно не тільки на лікування вплинуло, а ще й на фігуру - за місяць схудла на 3 кг.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А як ви себе стримували,як???То так важко...Я от думаю все не їм солодкого і завжди,як на зло де не прийду воно мене переслідує:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Обшукала все, саме рецепту з складом не знайшла. Мені здається, рецепт забрали в аптеці, те що в мене є - це листок де рукою лікаря описана схема лікування. Листок великий, детально все описано.Якщо потрібно- можу відсканувати і скинути в приват. Але я думаю, якщо скажете в аптеці в Сокільниках що потрібна мазь з ефлораном, вам зроблять. Але я, коли були рецедиви, мазалась зранку бензил-бензоатом та спиртом прищики припікала в обід, а на вечір - мазь. Тому я не знаю, що тут найефективніше, можливо, саме бензил-бензоат. Він не дорогий, навідміну від мазі, коштує десь 15 грн., так що я б краще з нього почала. Без солодкого - важко, оскільки воно складало відсодків 50% мого раціону. Але мене вдруге обсипало після переїдання тортів, тому я точно знала, що причина в солодкому.
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Я приймала Ципрінол по 1 таблетці 2 рази в день після їжі, секнідокс по 1 таблетці до їжі 10 днів (саме це, здається і є антибіотик), Альдазол 1 таблетку 2 рази в день. Ще Ротабіотик - щоб відновити флору кишечника, після антибіотика. Але це сильні ліки, я б їх без консультації лікаря не приймала ні в якому випадку. І ще, я кожні 2 тижні показувалась лікарю і він коригував процес.
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Просто я колись за рецептом лікаря приймала оргіл.
     
  11. Joll

    Joll Well-Known Member

    Згідно приписів, "Оргіл" я вживала по 1 таблетці 1 раз на день. Ефекту, якщо чесно, я вже не пригадую, так як приймала їх ще влітку.

    Продовжую тему свого лікування. Отже, після 6 місяців лікування, яке дуже нічого не дало, я почала також лікувати свої інші болячки - вухо-горло-ніс, а також щитовидку, проблеми з якою мені діагностували наприкінці серпня. ЛОР та ендокринолог відправили мене на Зелену у бак-лабораторію здавати мазки із горла і носа, а також взяти шкребок із лиця. Аналізи у них дорогі (я заплатила 620 грн із усіма пробами на чутливість), однак дає комплексну картину, з якої треба починати лікування. Шкребок із лиця обійшовся у 220 грн, горло+ніс - 380 грн, плюс ще проби на чутливість 20 грн. Чого до того мені не порадив почати лікування саме з цих аналізів - незрозуміло. Словом, вік живи - вік учись. Згідно того аналізу, виявили завищений показник стафілококу на лиці та грибок кандід у носі. Проти грибка у носі лікар виписав краплі "Кандід", які нарешті зняли мені соплі, від яких мучилась ціле літо, а також виявили, що той грибок ще більше подразнював мій демодекс на лиці.

    Сек, вивчивши мій аналіз, прописала на цей момент препарат "Рифампіцин" (якийсь дуже дешевий, але призабутий нашими медиками, за її словами), який я п"ю із минулої суботи (2 р. на день по 1 капсулі), приймаю його разом із препаратом "Йогурт", щоб не вбити організм.

    Це один важливий винахід: минулого тижня я прочитала на російських форумах, що демодекс та стафілокок на лиці можна вивести хлорофіліптом, спиртовим розчином. Цей хлорофіліпт (розчин спиртовий 10 мг/мл, баночка 100 мл) був у мене в домашній аптечці, і я вирішила спробувати - думаю, була не була, якщо дуже пектиме чи стане гірше, то кинусь того ровера, але спробувати треба.

    Словом, почала я робити примочки ваткою з тим хлорофіліптом. Спочатку пече, але навіть менше, ніж та жовта водичка, прописана Сек. Попримокаю ваткою разів зо 5, потім сиджу отак годину-дві, після чого мажу лице вже маззю-бовтанкою. Не повірите, але буквально за 3 дні я побачила, що моє лице набуває колишнього вигляду, а почервоніння поволі сходять. Дотримуюсь цієї процедури рівно тиждень - і вже є ефект. Для мене це шок, так як мені півроку вже нічого не допомагає. До Сек йду на наступному тижні і зізнаюсь, що крім вищезазначених таблеток, промокаю лице ще й хлорофіліптом.
     
    Останнє редагування: 29 Жовтень 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    В мене з гландами проблеми, були гнійні пробки. То також провокує висипання. Я пшикала хлорофіліптом, а ще й обличчя треба протирати... то Сех вам казала 1р в день?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Joll

    Joll Well-Known Member

    Гланди можуть провокувати додаткову висипку, треба лікувати. Я збираюсь здавати ринопроби та лікувати мигдалики, це висновок ЛОРа, так як проблеми із щитовидкою походять саме від них.

    Якщо Ви про "Оргіл", то так, це припис Сек. Загалом всі приписи та лікувальні препарати, які я тут озвучую, беру із рецептів, які мені виписала Сек.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Тоді питиму оргіл. Маю на 10днів. Хлорофіліпт, дігтярне мило і серія стоп демодекс.
     
  15. Joll

    Joll Well-Known Member

    О, я забула написати, що також вмиваюсь дігтярним милом, користуюсь також серією "Stop cuperoz" (рідке мило і крем).
     
  16. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Я ще чимеричною водою протираю.
     
  17. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    І в мене все те саме, пробки в гландах + стафілокок у гурлі, але допустима норма, радилась з імунулогом та ЛОРом, сказали - не потребує лікування. Гланди промиваю двічі на рік, в Залізничній лікарні, дає стійку ремісію.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    В нас путній лікар поїхав давно закордон.... а ті, що є, не промивають.
     
  19. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    В Залізничній 2 лікаря промивають - Гаєвська Оксана Володимирівна і завідуючий, Любінець. Мене Оксана Володимирівна промиває, але Любінець теж хороший лікар (чула в коридорі відгуки, поки в черзі стояла).
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    То ви взагалі зараз не вживаєте шоколад??Нічого солодкого?