Лікар-дерматолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ckorpionsha, 27 Жовтень 2008.

  1. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Вживаю, але трошки. Шоколад - не частіше 1 разу на 2 тижні. Стараюсь їсти щось натуральне - сирник, наприклад, або домашню випіку. Але перший місяць лікування - навіть менше цукру в каву клала.
     
  2. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    А скільки днів приймали, бо я вже 7 прийняла. Не знаю чи 10 пити. Бачу покращення і + після місячних трохи притушилось...
     
  3. Marlos

    Marlos Active Member

    Скажіть чим вилікувати заїди в куточках губ ?
     
  4. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Мені особисто допомагає старий народний метод,сірка з вуха,як би це дивно не виглядало.Але заїди проходить від цього швидко.Спробуйте!Тим більше це ж ваша,а не сусіда))
     
  5. Monica

    Monica Member

    Заїди мажу обліпиховою олією. А взагалі, коли починаються проблеми з губами (заїди, шелушіння)+ напухають ясна, я вже знаю, що не вистачає вітаміну В2. Інша справа, у нас проблематично дістати цей вітамін (хіба хтось з-закордону передасть).
    Стосовно, дерматолога: нашу сім'ю завжди виручала Сек Ірина Анатоліївна (з шкір-вен. диспансеру на Коновальця). Ми звертались і з атопічним дерматитом у дитини, і з моїми проблемами з губами...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Теж в неї була колись з демодексом,але вирішила піти до ще одного лікаря на консультацію за порадою подруги до Бондарчук Л.І.Дуже хороша уважна жінка і вона мені сказала,що це ніякий не демодекс(хоча Сех казала що це він),а прості вугрі,які також бувають і в дорослому віці.Казала не шукати собі болячок в середині,виписала 2 мазі і крем.Наразі мащу і надіюсь,що воно мені допоможе.І що це дійсно не той страшний демодекс.:girl_impossible:
     
  7. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Як таке може бути? А на основі чого Вам діагностували демодекс, хіба перед цим аналіз не робили? Мені брали шкребок з обличчя.
     
  8. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    а аналізи\шкребок вона вам призначала??чи вона на око відрізняє демодекоз від інших захворювань?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Напевно на око)будем бачити,що мені дасть то лікування.Бо скажу чесно я вже стомилась від того всього...:girl_sad:І якщо чесно то не дуже я довіряю їхнім шкребкам,в мене таке враження,що вони той демодекс кожному другому пишуть.Бо знаю,що його не так легко виявити,а вони за 10 хв.вже кажуть результат.І точно не 10 хв,так як там роблять..:girl_impossible:
    --- дописи об"єднано, 9 Листопад 2015 ---
    Вона мені навпаки сказала,що це не демодекс.Може він якось має свій вигляд ніж вугрі,чи що..Ну не знаю,я вже не знаю кому вірити..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Мені Хомик теж казав, що важко виявити. Тому радив шкребок робити зранку і не вмивати обличчя перед цим - тоді хороший результат.
     
  11. Joll

    Joll Well-Known Member

    Я приймала 2 тижні.
     
  12. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Я вже закінчила. 10 днів приймала. Бачу трохи покращення...
     
  13. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Скажу вам чесно в мене вже набагато чистішим стало обличчя.Мажусь тими мазями,що мені приписала Бондарчук.Але відпишу вам про результат вже за 1-2 місяці,щоб наперед нічого не говорити.Наразі я вже задоволена результатом.)Причому ніяких таблеток не приймаю,типу трихополу,після яких в мене жахливо почав боліти шлунок...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Мені антибіотики призначили в парі з ротабіотиком - корисними бактеріями, які відновлюють флору в шлунку. В мене на антибіотик взагалі жахлива реакція - відразу розлад шлунку.
     
  15. Idillia

    Idillia миється в бані

    Мені добре допомагає змазувати їх пару раз на день і обов"язково на ніч кремом "Герпевір", за 2-3 дні заїди зникають, не раз перевірено.
     
  16. Idillia

    Idillia миється в бані

    Демодекс діагностують тільки аналізом скребка в лібораторії, якщо ви не здавали і немає результату то такого діягнозу не ставлять. "На око" демодекс не діагностується, найперше мають зробити аналіз.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Idillia

    Idillia миється в бані

    я здавала колись пару раз, і ні разу в мене не знайшли і його таки не було (мала висипку від алергії і неправильного догляду за шкірою), так що зробіть нормальну діагностику)
    --- дописи об"єднано, 18 Листопад 2015 ---
    я колись брала ті таблетки (не від демодексу), то вони і шлунок садять, і навіть цикл від них збився тоді, і голова крутилась:girl_yes2:
     
    Останнє редагування: 18 Листопад 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Ця група антибіотиків що від демодексу призначають - досить шкідлива. Я коли в інструкції Побічну дію прочитала, ледь в обморок не впала, там побічної дії розписано було на сторінку А5, приблизно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Так вони дуже сильні,в мене тоді почались страшенні болі в шлунку.Як то кажуть одне лічиш ,друге калічиш.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Я теж обліпіховою олією вилікувала. А вітаміни В приймаю від Нутрілайт. Це комплекс вітамінів групи В. В мене від них волосся і нігті почали краще відростати, і стан шкіри покращився.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1