Лікар-дерматолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ckorpionsha, 27 Жовтень 2008.

  1. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Скажіть, якою саме користуєтесь і де її купуєте.
     
  2. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А вони продаються в аптеці?Хочу якісь вітаміни попити,бо страшенно випадає волосся та й для шкіри не завадить.
     
  3. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    В аптеці купую, на одній з баночок написано Київське ОДКП "Фармацевтична фабрика", ще є інша банка, але етикетка здерлась. Вона коштувала колиць гривень 15-20. Але реально хороший засіб, допомагає заживляти дрібні подряпини. Ще лікувала нею геморой:girl_blush2:. До речі, кращий ефект ніж від дорогих гормональних препаратів.
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2015 ---
    Ні, здається. Я так розумію, що їх продають представники Амвей. Я купляю в свого окуліста, вона приписала, бо у мене були часті ячмені. Я їх почала пити, а за місяць помітила, що в мене почали краще рости волосся і нігті. Хоча, проти випадіння не спасують - теж сильно лізе волосся.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Марія М

    Марія М New Member

    Доброго дня! Пишу трохи не по темі, вибачте. 4-рьох місячному племіннику поставили діагнос алопеція (у Львові в Інтерсоно). Може хтось стикався з подібною проблемою - облисінням немовлят плямами, під якими немає волосяних фолікул. Якщо хтось знає, де можна проконсультуватись з хорошим трихологом чи дерматологом, чи імунологом, напишіть, будь ласка.
     
  5. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    знайома зверталася до генетика на Лисенка, 31. Правда, там дуже великі черги, люди приїжджають із сусідніх областей. Лежали трохи в Охматдиті. Помогло.
     
  6. Марія М

    Марія М New Member

    Дякую за відгук. До кого саме вона зверталася? І який в них був діагноз? Напишіть, юудь ласка.
     
  7. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    зверталися до Шуварської Віри Іванівної (медико-генетичний центр). Але ви ще подзвоніть і запитайте хто приймає з такими діагнозами. Який був діагноз мені невідомо, але краще починати з правильної діагностики, аніж просто лікуватися у вузьких спеціалістів.
     
  8. Марія М

    Марія М New Member

     
  9. Марія М

    Марія М New Member

    Вибачте, що питаю. А в знайомої теж була алопеція, облисіння?
     
  10. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    такий діагноз їм поставили ще в їхній поліклініці, але від лікування у дерматолога не було результату, тому шукали іншого виходу. Що саме тут робили мені невідомо. На той час дівчинці було 7 років.
     
  11. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Дівчата, порадьте когось толкового, бо це щось страшне просто. На ногах якесь загострення - шкіра дуже-дуже злазить. І руки теж, нічого зробити не можу.
     
  12. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Маю номер Бондарчук Людмили, приватно на Коновальця приймає, можете піти до неї.
    У мене в знайомої таке схоже уже десь 5-6 р, то загострення, то краще від кремів, мазей. Поки до кінця то не вилікувала, правда, влна медсестрою працює, часто миє руки хімією всякою і вдома теж на хімію руки реагують.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  13. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    А діагноз їй якийсь ставии, бо мені ні? Чим маже? Бо я локобейз рипеа користуюся.

    Теж з 8 років вже, а то й більше. Але ноги недавно. Під час вагітності взагалі не було нічого. Оце мене дивує.

    Що означає приватно? Це приватний заклад якийсь?
     
    Останнє редагування: 18 Березень 2016
  14. Марія М

    Марія М New Member

    Ясно. Дякую
     
  15. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я не знаю точно чим вона лікує. Діагнозу, наскільки я знаю, точного нема, бо до кінця вона то не вилікувала.
    Це дермато-венерологічний диспансер на Коновальця і в неї там свій кабінет.
    Там багато є дерматологів державних.
    Ще десь в Сокільниках є дерматологічне відділення. Так більше не знаю, чим допомогти.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  16. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    То приватний кабінет чи державний? Давайте номер і може знаєте чи в суботу приймає, або години прийому. Як з оплатою?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

  18. Jana Marjana

    Jana Marjana Active Member

    Доброго дня.
    Напишіть в пп номер Бондарчук Людмили в пп. Була в неї вже дуже хороший лікар , телефон загубила.
     
  19. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Подзвоните, вона Вам скаже. Я була 2 р тому, то заплатила 50 грн. Для мене вона видалась приємною та адекватною лікаркою.
    Може і Вам допоможе))

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk

    Пп. вам не змогла написати.
     
    Останнє редагування: 18 Березень 2016
    • Тупо! Тупо! x 1
  20. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Я Вас не зрозумію ніяк. Пишете, що вона має там свій кабінет, то мали б бути тарифи по прайсу якомусь?
    Дівчата, хто ще лікується в неї, розкажіть про оплату.
    І розпорядок її роботи. Я не можу в робочий час, бо з дитиною. Треба, щоб чоловік був вдома, а це лише в суботу.

    Спробуйте ще раз мені в пп написати номер, будь ласка.