Лікар-дерматолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ckorpionsha, 27 Жовтень 2008.

  1. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    ні, це здається там, де був госпіталь інвалідів Великої Вітчизняної війни
     
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    якщо це за мостом, то там також є хірургічне відділення космет. лікарні. а госпіталь здається в винниках і бічна личаківської
     
  3. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Це колись тут (на чорновола) був госпіталь. Тепер купа всього - стоматологія, якийсь реабілітаційний центр, довідки на права водіям видають, банк, еколан (також колись був), ще мийка там є.
     
  4. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    ага, точно, я теж там колись давно отримувала довідку на права :) що поробиш, криза, викручуються всі як хто може
     
  5. TATA

    TATA Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Підскажіть, будь-ласка, що це за аналіз і де його здавати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Теж чула хороші відгуки
     
  7. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Після покраски волосся,спалила собі шкіру на голові.З*явилися ранки.Пішла сьогодні в шкірвендисп.на Коновальця.Одна така пані-лікарка НАУМЕНКО ЗОРЯНА БОГДАНІВНА,до якої мене направили в реєстратурі,протримала мене в коридорі пів години(бо вона їла),потім подивилася,сказала,щоб я в понеділок прийшла на аналіз.А,поки що вона випише мені те,що потрібно приймати,чим голову мити,що не зашкодить.Направила мене в ЇХ аптеку на куті,сказала,що тільки ті препарати можуть допомогти.Я,як прийшла в аптеку:8:Як побачила ціни на ті препарати.Виявляється,що всі вони однієї фірми,ціни такі-168;240...........Інших не пригадую.Разом десь до 1000 грн.І це без аналізу!Питаюся в аптекарки,чи нема аналогів подешевше?Каже-ні.:no:
    А колись,як лікувалися?
    Виписують же такі мазі,які в аптеках по замовленню роблять.Але,певна річ,якщо вона має відсоток(я так підозрюю) з того,що куплять її пацієнти,то вона і буде радити найдорожче,і не звертати уваги,що в тебе там за діагноз!Та й взагалі,все частіше зустрічаються тупі лікарі,які виписують ліки по рекламках.Тому і приходиться створювати такі теми на форумах.Піду тепер до іншого лікаря.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Доречі,в гілці про санаторії я відповіла про шкірні захворювання,де вони лікуються.:girl_curtsey:
     
  9. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Та то в нас напевно всі такі ті шкірвендиспансери. Лікували мене на Замарстинівській від лупи (волосяної себореї по научному), то так долікували, що вся голова зараз в таких білих гнійничкових прищах, розчесатися нормально навіть не можу, так болить. :girl_cray: А лікарка повідомила, що в мене не сумісність з препарати, які вона мені прописала. Ось вам і професіоналізм.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо! Тупо! x 1
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    купіть Нізорал або Клотримазол шампунь. мийте 2 рази в тиждень. мені допомогло. мити треба місяць.
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    на рахунок лупи.... в мене з дитинства на шкірі голови не лупа а такі поодинокі лупинки. Нізорал допомагав поки ним користувалась, потім за деякий час знов виникало, тому все життя регулярно користуюсь шампунями від перхоті, не медичними а косметичними, лушпинок немає. Воно звичайно що не лікує...але дискомфорту мені не доставляє і добре.

    І ще, в мене на спині ще з 14 років є плямка... опік дімексидом, коли електрофарес робили. Вже он 15 років він є... не зникає, не збільшується, на ощупь не є гладенький а такий ніби з чешуйками чи як їх назвати. Хочу проконсультуватися в толкового лікаря і не знаю до кого піти.
     
  12. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Користуюся Клотримазолом, а от що з тими прищами робити? Ось в чому питання?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Smerfetka

    Smerfetka Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    У мене весною з"явилась шалена лупа (чи шкіра перемерзла, чи вітамін забракло,..).
    З того часу користуюсь нашим препаратом "Сульсена" (є такий, що у шкіру голови втирати, і є такий, що на волосся наносити).
    Мені допомогло!!!
     
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    на жаль не знаю. може Одры щось порадить?
    а то ви собі самі призначили?.
    бо лупа є різна? я теж сама лікувала - пробувала антисеборейні засоби. а виявилося що мені потрібні інші . а тими себорейними - тільки волосся пересушувала.
     
  15. romary

    romary New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Можливо хтось знає,як зв"язатися з лікарем-дерматологом Зайченко Олександром Іллічем.Моя донечка мала величезні проблеми з личком, ми 4 місяці лікувалися у різних лікарів,та даремно.Ставили різні діагнози.І лише Зайченко нам допоміг.Але через 5 років знову усе відновилося( він нас попереджав,що під час статевого розвитку може відновитися).Дуже прошу,якщо хтось знає як його знайти,напишіть.Бо проблеми-це ж личко у дівчинки.
     
  16. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    він консультує в поліклініці на замарстинівській, здається по четвергах. але точніше можете дізнатися в реєстратурі
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Odree, Олесю, щиро дякую вам за ваші поради і рекомендації. В сина були проблеми і за вашою порадою звернулися в Сокільники, потрапили до Хомика А.А. Зараз все добре.І що б ми без вас робили:confused: СПАСИБІ!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. TanyaKa

    TanyaKa New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Дівчата! Хелп!
    Хтось має координати лікаря Сех з Коновальця?
    Чи, принаймні, як її ім*я по-батькові?!
     
  19. Kiberyatko

    Kiberyatko New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    дівчата, прохання порадити хорошого лікаря, в якого можна обстежити родимку(невус) на предмет-видаляти її, чи ні...
     
  20. Pola

    Pola New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Була в мене така штука,як дерматит (червона плямка)на пальці руки.Я десь місяць з тим продила,думала що це щось не важливе і скоро пройде,але коли за 1 день з'явилось ще 4 штуки таких плямок ще на пальцях і долонях,які просто за кілька годин збільшувались,то я відразу пішла до лікаря.Ходила на Симоненка до дермавенеролога( це була жінка з світлим волоссям,не пам'ятаю її імені) якийсь там 500-й з чимось кабінет.Приписала вона мені мазь кандерм і таблетки амертил.Сказала не мочити рук,аж поки не пройде повністю.Я десь майже місяць лікувала свій дерматит.Умудрилась мити посуду з двома парами рукавиць:перше вдягала рукавиці з тканини( такі,що вдягається на ніч,коли на руки намащують крем,чи просто роблять маску),а на них вдягала резинові рукавиці.Я навіть з рукавицями душ приймала:girl_smile:,щоб не мочити руки.