Лікар-дерматолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ckorpionsha, 27 Жовтень 2008.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Це держ лікарня.Там не може бути тарифів.Вона просто працює в колишньому власному кабінеті покійного Городиловського. Вона вчилась у нього, можливо тому має такий привілей тепер- його кабінет але не, як приватний.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  2. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Підіть до неї,дуже хороший і толковий спеціаліст.Одна зі всіх дерматологів уЛьвові,якийх я обходила,дала конкретну відповідь на мою проблему зі шкірою.І допомогла в лікуванні,нормальними,порівняно не дорогими засобами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Марія М

    Марія М New Member

    А немовлят вона приймає? Якщо можна, скиньте іі телефон. Буду дуже вдячна.
     
  4. altari

    altari New Member

    Дали мені моб.тел.дерматолога Андрія Андрійовича в Сокільниках...вказано забагато цифр...(06727741112)..дайте будь ласка дійсний
     
  5. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    а можете дати її номер телефону?
    а я ще тільки що глянула, що на Коновальця та шкірна поліклініка від Франківського району, то мешканців від інших районів вони не будуть приймати?:) а треба мати якесь направлення, щоб йти на консультацію по питанням проблем зі шкірою, чи просто приходити і все?:)
    я колись давно ходила в якусь клініку, десь вона в районі вул. Липинської знаходилася, так точно не згадаю, то теж брали той зішкріб на кліщ демодекс, але не виявили. прописала тоді дерматолог якусь мазь, але ніякого ефекту та мазь не дала. то вже більш ні до кого не зверталася, інші проблеми були, часу не була. але якщо хвалите ту Бондарчук, то хотіла б спробувати:)
     
  6. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    приймають. Я з Червонограда, мене прийняли.
     
  7. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Підіть підіть,я теж думала,що в мене демодекс,а вона сказала,що це зовсім не демодекс,виписала мазь і крем і все пройшло.А до того то всі інші назначали Трихопол ,який я по дурості пила і потім ще зі шлунком проблеми мала.А на рахунок направлення,то нічого не потрібно я навіть у реєстратурі талончика не брала.Просто подзвоніть запишіться і все.Правда там черга аж на 2 тижні вперед.
    --- дописи об"єднано, 22 Березень 2016 ---
    А ви у кого були?
     
  8. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    я була років з 5 назад, не пам"ятаю вже. Роксолана звати. Така старша пані. Йшла просто до того, хто вільний. Але пам"ятаю, що видали мені у реєстратурі талончик, і ні слова не сказали, що я не місцева.
    --- дописи об"єднано, 22 Березень 2016 ---
    то треба до неї напряму дзвонити? дайте номер, будь ласка.
     
  9. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ясно)Та вони там навіть не питають звідки ти,просто до якого лікаря на прийом ідеш і дають талон.
     
  10. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Скажіть будь ласка чи можна попасти на прийом до Бондарчук або Сех на прийом без талончика? Якщо є, то дайте контакти до них. Дякую.
     
  11. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    А мені скажіть, будь ласка ,чи можна туди з дитиною 4 рочки?
     
  12. Lilusik

    Lilusik Well-Known Member

    Дайте, будь-ласка, телефон Бондарчук Л
     
  13. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я до Сех брала талончик,бо там запис через реєстратуру.А в Бондарчук ні,там записує медсестра по телефону.
    --- дописи об"єднано, 3 Квітень 2016 ---
    Можна)бачила до Бондарчук йшли з зовсім малюсінькими дітками)
    --- дописи об"єднано, 3 Квітень 2016 ---
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    підкажіть толкового дерматолога, що спеціалізується на бородавках.
    Чи можна довіряти лікарці Верес зі шкірвендиспансеру на Коновальця? Може хтось звертався до неї?
     
  15. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, як приймає Бондарчук? Чи реально після 17.00-18.00 або у суботу і чи буде тоді де здати шкребок, чи, як він там називається.
    А також, чи варто розпочинати лікування-обстеження, якщо годую дитину. Терпіти вже немає сил, так облазить шкіра рук.
     
  16. Gajka

    Gajka Well-Known Member

  17. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Зателефонувала за номером, що тут дали, це не до самої Боднарчук, а записують на прийом до неї. Вільне місце, аж на пятницю 29.04.
    Кажуть, лікар приймає щодня до 14.00 лише.
    Може вона ще де інде після обіду працює? Хто знає? Бо кажуть там, що ніде. Слабо віриться чомусь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. marvil

    marvil New Member

    порадьте до кого можна на вул. Коновальця звернутись з діагностуванням псоріазу???
    --- дописи об"єднано, 15 Квітень 2016 ---
    може хтось вказати номер телефону Хомика Андрія Андрійовича (дерматолог, Сокільники), дуже терміново!!!!
     
    Останнє редагування: 15 Квітень 2016
  19. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Чи призначали комусь дермовейт крем? Він справді гормональний? Лікар не наголосила, тим більше ми на ГВ. Вартує користуватися?
     
  20. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Так, це гормональна мазь
    Фармакологическая группа:
    Гормоны, их аналоги и антигормональные лекарственные средства
    Гормоны коры надпочечников
    Гормоны коры надпочечников и их синтетические аналоги
    - See more at: Дермовейт :: Инструкция :: Описание препарата