Лікар-дерматолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ckorpionsha, 27 Жовтень 2008.

  1. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Написала вам в приват. Він був у відпуску, але, здається, вже повернувся
     
  2. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Можна і мені його номер?
     
  3. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Так, написала
     
  4. lollipop

    lollipop Member

    Привіт! Скажіть, хто знає, чи можна на Коновальця звернутися за видаленням папілом (і лікуванням) й до кого? Чи може є місце у Львові, де ще це гарно зроблять? Не хочу звертатися у Косметологічну лікарню,бо маю шрам з минулого разу, хоча то нескладна процедура...

    І ще, чи можна там оглянути родимки?
     
  5. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Свою папілому на шиї і під пахвою видаляла в Лазерхауз на Личаківській,то видалили нормально і ніякого сліду не залишилось.Тим більше,то зовсім проста процедура.Можливо,якщо у вас рубець залишився,то вам просто глибоко зрізали...:girl_impossible:
     
  6. lollipop

    lollipop Member

    А не скажете, скільки обійшлося видалення? Бо мені не одну треба....

    Надіслано від мого LG-D724, використовуючи Tapatalk
     
  7. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  8. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Я зверталася до Фрайта Олега Володимировича, дуже задоволена.
     
    Останнє редагування: 7 Червень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а до нього черга?
    мені треба видалити бородавки, але краще було б десь в центрі і без черг, тобто приватно, прийшов і зробив, бо малих мушу лишати на чоловіка. може якийсь косметичний салон пропонує таке - прийшов і зробив?
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @НОРІС Фрайт ніби приймав колись ще в приватному кабінеті але я зараз не впевнена, треба попитати.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    а де він зараз приймає? раныше був в Новодермі, а тепер?
     
  12. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    він приймає на Коновальця
     
  13. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    @HOPIC, на Коновальця Людмила Бондарчук, щодня до обіда приймає. Моїй доньці бородавки видаляла. Пошукати телефон?
     
    Останнє редагування: 10 Червень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    в шкірдиспансері?
     
  15. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Так. Якщо потрібно - маю його номер телефону.
     
  16. Janysja jjj

    Janysja jjj New Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Janysja jjj

    Janysja jjj New Member

    Також не задоволена цією лікарнею. Враження, ніби повернулась у СССР. Завідуючий(Томенко), може і спеціаліст,але людина дуууже не приємна. Діти під дверима плачуть, а лікарі ніби спеціально не спішать, створючи великі черги. Маленькій дитині виписали антибіотик, і нічого не допомогло. Добре,що Боженька розум дала і ми поїхали на Орлика.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  18. Janysja jjj

    Janysja jjj New Member

    Хочете на екскурсію в радянський союз- поїдьте в лікарню у Сокільниках. Я взагалі не пишу у формах , але перш ніж звернутись до лікаря, тепер багатьом раджу почитати відгуки. Завідуючий (Томенко) може і спеціаліст, але людина ну дуууже неприємна. Безпідставні черги....5хв.про хворобу, а 30хв.ніпрощо.,а діти в корідорах плачуть...Це ніби, до мене довга черга, бо я хороший. Це не профісіоналізм. Ще черга до Хомика, але він, переважно, призначає дороге лікування , бо працює з аптеками. Мою дитину лікували антибіотиками і нічого не помогло. А якщо не допомагає , то лягайте у лікарню. Проте, умови в ввіділенні гірші,напевно, ніж в тюрмах. Добре, що я їх не послухала і поїхала на Орлика. Там без антибіотика і помогло.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Маю проблему з шкірою рук і ніг, шалено злазить в кілька шарів. Вже роки ходжу по лікарях, безрезультатно.
    За відгуками тут пішла до Боднарчук.
    Призначила для лікування дерматиту чи то екземи мазь дермовейт, бальзам флексітол для стоп та рук.
    Дермовейтом користувалася 14 днів + 10 днів(через день). Покращення було, але не повністю.

    Після відміни стало гірше.
    Лікар знову сказала повернутися до дермовейту.

    Як довго можна користуватися дермовейтом? Чи викликає він гормональні зміни? (Боднарчук каже ні, бо не всмоктується в кров, а я мала відразу затримку майже на 2 тижні, ніколи такого не було). Яка ймовірність рецидиву після відміни? Також питала її чи не буде рецедиву після відміни - запевняла, що ні, призначила на певний час, а тепер каже, що якщо повністю не зажило, треба було не відміняти, а користуватися до покращення.
    Показувати їй свої руки щотижня не маю змоги, бо працює до 14.00, а я з дитиною сама вдома.

    Де правда?

    Знову пішло більше 1000грн, одне розчарування, я вже в паніці, невже ніхто не може вилікувати?
     
  20. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    А Ви у Сек були? Зараз лікую в неї бяку, на яку за останній рік хіба один лікар (з трьох) виписав мазюку суто, що зуд знімала, лікувати ніхто не брався. Зараз закінчую 2-тижневе лікування (50 грн обійшлося) і спостерігаємо тиждень що буде без ліків