Лікар-дерматолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ckorpionsha, 27 Жовтень 2008.

  1. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Звідки Ви взяли? Я написала - БОДНАРЧУК.
     
  2. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Що взяла? Звідки я знаю в яких лікарів Ви були? Про дане лікування і лікаря я зрозуміла, то було написано в першому Вашому дописі, який я таки читала перед цитуванням.
    Я не обговорювала Вашого лікаря, писала про іншого як альтернативу. Теж лікую ніби екзему, давню, результат бачу, лікування дешевше.
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Jlujlo

    Jlujlo New Member

    Дівчатка, порадьте доброго спеціаліста. у мене грибок на нігтях, уже 5 років лікую і безрезультатно((( До кого можна звернутись? Щоб допоміг а не просто здер гроші(((
     
  4. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Не знаю я у Сек теж була,то її лікування мені не принесло ніякого результату.Можливо це все індивідуально...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    я на сихові видаляла, в Леодермі. Швидко і безболісно. це два роки тому було тому ціни не пам'ятаю. Але, здається, зовсім не дорого
     
  6. NataliyaMeln

    NataliyaMeln New Member

    Дайте будь ласка номер телефону щоб записатися на прийом до Людмили Бондарчук з дермато-венерологічного диспансеру на Коновальця.
    Занйшла в інтернеті номер реєстратури, але там не піднімають трубки: 238-56-43 або 238-56-42
     
  7. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    сьогодні вихідний. телефонуйте завтра.
     
  8. barboska

    barboska New Member

    Дівчатка, порадьте хорошого лікаря. У моєї донечки висипка на обличчі, червоні щічки, мабуть алергія, яка зараз так поширена у немовлят. Нам 5 місяців. У кого була подібна проблема і вдалося подолати , відгукніться.
     
  9. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну це є різновид грибка, в мого чоловіка таке бувало. Потрібно кожного вечора, добре мити, бажано мочити ноги у воді з господарським милом, добре висушувати і після цього втирати протигрибковий крем(мазь) на руки також, не пригадую назву крему на жаль, але з таким явним запахом сірки. Слідкувати за взуттям, і найголовніше, щоб не промочувати і не запарювати ноги. Той грибок то ще та зараза, дуже любить повертатися, особливо не любить стресів і нервів, ну і то, що я писала вище. В чоловіка було загострювалося що пів року, але вже десь більше 3 р., тьфу-тьфу, все спокійно.
     
  10. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    А як Ви так діагноз ставите цікаво? Скільки зішкрібів здавала за 8років грибка не показало. Лікарі теж не говорили про це. Навпаки Боднарчук сказала суха шкіра і зволожувати різними кремами. Від води мені навпаки більше злазить ще. Хоча миюся, брудна не ходжу.
    --- дописи об"єднано, 22 Червень 2016 ---
    Дівчатонька, як потрапити до Сех? І, можливо, ще когось порадите, бо дурію вже від того лущення в 3 шари
     
  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну але і по лікарях ходите роками, чи не так? Ну і на рахунок води, одне тримати весь час, а інше, з лікувальними цілями, так як я писала.
     
  12. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    я душ прийняти не можу, полуницю сполоскати, все злазить від того, які водяні ванни, щодо діагнозу не смішіть, лікарі оглядають і не можуть вилікувати, а Ви отак впевнено...
     
  13. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    По ваших описах, це все таке саме, як було у мого чоловіка, шкіра злазила, аж утворювалися рани, тому і я написала, як лікувався мій чоловік. Звичайно, що ідіть до лікарів і тоді приймайте рішення.
     
  14. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Дзвоніть в реєстратуру на Коновальця. Я була записана за 3 тижні, ніби це ще пощастило
     
  15. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    ага, в основному всьо на місяць вперед розписано. можна пробувати так прийти - часом хтось з записаних не приходить і є "вікно". але в реєстратурі тоді можуть картку не дати\оформити, там часом злі тьотки сидять.

    Сек дуже крута і недорога:)з досвіду свого, і дитячого:)
     
  16. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    ніяких ран у мене немає, просто злазить шкіра шар за шаром
     
  17. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    До Хомика в Сокільники звертались?
     
  18. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    до боднарчук теж по запису 2 тижні чекала, аж загострення пройшло, потім вона сказала, що треба було приходити так, приймає завжди. Як працює Сех? Піду під кінець зміни
    --- дописи об"єднано, 22 Червень 2016 ---
    а що та картка дає? Я до Боднарчук без ходжу. Поясніть своі слова "крута" і "недорога". В Боднарчук ціна 80грн консультаціі.
    --- дописи об"єднано, 22 Червень 2016 ---
    ні, читала багато негативних відгуків
     
  19. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    скажімо так, зі своєю проблемою була і в Боднарчук, і в Сек, і ще в багатьох, а допомогло мені саме його лікування. так, він специфічний, але як спеціаліст як на мене хороший.
    --- дописи об"єднано, 22 Червень 2016 ---
    без неї вона раніше не хотіла приймати
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    на неї в реєстратурі зошит товстезний заведений, всі прийоми розписані по 15 хв. на душу. Між записами проходять аби лише перевірити лікування - я так кілька разів була, буквально на 3-4 хв., подивилась, сказала продовжувати і за скільки прийти. Останній раз прийшла в 17-25, в черзі 5 чол, я 6-та. Зайшла рівно о 18, за мною ще 2-є було, але теж отаких "глянути". Перед тим теж була перед шостою, ситуація була майже така сама
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1