Лікар-дерматолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ckorpionsha, 27 Жовтень 2008.

  1. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    крута в смислі що дуже класна і професійна. перша з багатьох лікарів спершу сказала здати аналізи, порозпитувала про спадковість,харчування, побутові умови. дала різні направлення на аналізи,скребки і всьо такоє. прописала фінансово реальне лікування котре допомогло. жодних там мазючок за тищю гривень на тиждень щоб зняти симптоми.
    недорога - за візити і консультації з дітьми грошей не брала взагалі, ні шоколадок -ніц. коли мене лікувала - то вже після того, як лікування допомогло - погодилась взяти 50грн. останній раз була десь трошки більше року тому - можливо щось змінилось.
     
  2. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    коли і що Ви лікували? Як потрапити, коли приймає, ціни? Я читала що швидко дивиться і посилає в певні аптеки
    --- дописи об"єднано, 22 Червень 2016 ---
    дякую! Спробую записатися, єдине мені завжди "щастить" коли підходить час запису шкіра заживає і нема з чим йти
     
  3. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    приймає кожен день ніби з 9.00 до 16.00, принаймні так раніше було. в нього жива черга. такси не має, скажімо не мав раніше, давала на свій розсуд. робила все в рецептурній аптеці там же ж , в Сокільниках.
     
  4. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    тоді йдіть так, просто уточніть в реєстратурі години прийому. попросіться, щоб просто глянула на Вас і написала що здати тре(якщо тре), а наступний раз прийдете по запису. головне щоб вона глянула "вживу". я малій раз фотку висипу робила, щоб потім нагадати їй про що йшлося:)
     
  5. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    якісь контакти є, щоб даремно не перти? Мені далеко
    --- дописи об"єднано, 22 Червень 2016 ---
    я вже й не знаю, Боднарчук на око сказала екзема чи то дерматит світловолосих та голубооких, стається після сильного стресу і вже буде завжди, можна лише недопускати загострень і зменшити іх частоту, таке буває? Приписала гормональний дермовейт і дорогі флексітоли для рук і ніг окремо. Толку мало
     
  6. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    а Ви ще в когось консультувались чи лише в неї?
    --- дописи об"єднано, 22 Червень 2016 ---
    я б на Вашому місці звернулась - принаймні матимете ще якусь точку зору. можливо схеми лікування Сек Вам підійдуть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Давніше була у різних, прізвищ не памятаю, призначали зішкріб на грибок - не було, виписували креми, мазюки - без толку, плюнула і живу з цим, під час вагітності ні разу не було, Боднарчук каже на будь-який скачок гормонів заживає. Коли дитині виповнилося пів року знову почалося
     
  8. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    десь мала номер телефону, але не можу знайти, може на форумі хтось вам підкаже...
     
  9. bianca

    bianca Member

    Дівчата,дайте контакти якогось дерматолога на Коновальця,що з азотом працює. Треба повторно процедуру зробити,першу робила в Бондарчук,а вона до 20 липня у відпустці. Читала тут про Фрайта... Може має хтось тел?
     
  10. dilaila

    dilaila Member

    дуууже треба номери телефонів Сех і Хоміка. Скиньте хто має в приват, дякую.
     
  11. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    до Сек запис по стаціонарному шкір-вен диспансеру. Можна на 18 попасти, сьогодні брата записала
     
  12. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Була я сьогодні в дерматолога у Дрогобичі. Знайома порадила... от вирішила поїхати + то 50км,не далеко, так як мені на 33 тижні))) Зішкріб підтвердив демодекоз. Він був і в часи навчання в універі. Лікувала і була добра ремісія. 3-4 роки точно. Аж вкінці 1ої В трохи були прищі, після гв пила орнідазол. Через місяць завагітніла і на 18 тижні знову "краса". Так мені добряче порепало обличчя(( От що виписала: ранок вмитись гелем Стоп Демодекс або Демолан, лосьйон демолан, бальзам стоп демодекс. Обід: примочки з шавлії, бовтанка з сіркою, левоміцитином, трихополом і т.п. і емульсія Авен клінанс експерт (попахує рекламою, бо щось масло ши в складі мене здивувало. Не буде кліщ тим харчуватись?) Вечір: вмитись одним з мил, лосьйон демолан, крем з трихополом (крім того там ще є гормональний складний Лоренден). Кому що виписували? Бо я вже багато чого пробувала. Ще дігтярно-сірчаним милом від Яка вмивалась... Внутрішньо нічого не можна, тому якось рятуватимусь зовні. Бо та зараза реально повзає і заходить на чисті ділянки.
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @preciosa в моєї мами розацеа. Для догляду користується міцеляркою SVR Рубіалін і кремом тої ж серії. На море і взагалі влітку крем з спф. Лікування під час загострень: догляд+ Розамет крем і Доскибене чи інший антибіотик з доксицикліном.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  14. MisPolly

    MisPolly Active Member

    В мене ціла коробка всяких засобів від демодексу. Але я помітила, що якщо не дотримуватись жорсткої дієти - воно не сильно допомагає. Треба повністю виключити з раціону все жирне і мучне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    + шоколад, каву... а я останнім часом тим грішила)) і все спирала на вагітні забаганки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  16. Holly

    Holly Moderator

    А мені не сподобалась. Загальні фрази, ніяких аналізів. З призначеного - дієта (хоч я і казала, що були на дієті, а було ще гірше) і зволожувальні креми. От місяць тому були в Леодермі. Призначили ефективне лікування. Я ще такої чистої шкіри в дитини не бачили. і то вже ефект був на 3 день. На повторний прийом лікарка казала не йти, а просто подзвонити і повідомити допомагає чи ні. Зайвих аналізів не пропонувала.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    А які засоби вам допомагають найбільше? Бо в мене вже також ціла коробка... І щодо дієти, то ці обмеження мають зменшити вироблення шкірного сала, а в мене зараз нема сильної жирності, то може і не зовсім через їжу...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. MisPolly

    MisPolly Active Member

    Та саме історія))) Кава і шоколад - моя слабкість. Я лікувала довго демодекс медикаментозно - були і антибіотики і ще купа таблеток та мазей з аптеки. Але траплялися рецедиви. Поки подруга, яка має показово ідеальну шкіру не розказала, що виявляється, в неї кілька років тому теж демодекс був. Я не могла повірити і почала розпитувати, як їй вдалося повністю позбутиць цього. Вона вже кілька років майже не їсть солодкого + гострої їжі. В мене за місяць такої дієти теж все пройшло. Звичайно, маззю теж користувалась. Зі всіх засобів мені найбільше допоміг бензил бензоат, в емульсії. Також користувалась аптечною косметикою - Ля рош позе, проти жирної шкіри. Але мені здається, у всіх вагітних загострення - я коли прийшла до лікаря з таким загостренням відразу спитав чи я не вагітна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    А як емульсія називається. Бо давно читала, що дієва...
     
  20. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Була в Сек. Здала аналізи, всі в нормі, ті, що в них. В Синево здавала імуноглуболін Е - норма 100, в мене 167,3

    Сказала схильність до алергій, призначила протиалергійні і дієту, таблетки не можу пропити, бо годую дитину. Дієти дотримуся, але думаю довго не зможу та і чи допоможе сама дієта...

    Щодо черг до лікаря. Не було жодної людини - я була, як по запису, так і повторно.