Лікар-дерматолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ckorpionsha, 27 Жовтень 2008.

  1. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Блін, мені це так подобається в наших поліклініках. А от коли ти дзвониш, щоб записатися до Сек, то в реєстратурі тобі кажуть, що вже все розписано до кінця липня, а з серпня вона йде у відпустку. Коли раніше пробувала пройти без талона, це при тому що після мене не було жодної людини, то Сек мене виставила за двері. В той день пішла до іншої лікарки, поставила діагноз - жирна себорея. Проте її лікування не помогло. Хто стикався із цією проблемою, якими засобами користувалися та який лікар зумів допомогти?
     
  2. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Я не знаю і далі ні діагнозу, ні як лікуватися.

    Хіба купа грошей на аналізи, ліки, креми-мазі, лікарям, а залишилася з тим самим.

    Ні Боднарчук, ні Сек мені не допомогли.
    Правда я не приймала протиалергійних, як Сек приписала, бо годую дитину.
     
  3. MisPolly

    MisPolly Active Member

    Зверніться в лікарню в Сокільниках до Хомика Андрія Андрійовича. Мені допоміг, та й людина приємна - приймав коли в нього робочий день вже закінчився. Всіх хто були в коридорі - нас було десь троє, проконсультував, і навіть не натякнув, що вже робочий день закінчився.
     
  4. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Я вже так розчарувалася в тих лікарях, що опустила знову руки.
    Щоразу на ті креми-аналізи-ліки-лікарів по 1000грн йде приблизно.
    Результату рівно 0.

    Вже й не знаю, що ВІН ще зможе запропонувати.
    Не дуже маю як з дитиною знову все здавати, а з Коновальця мабуть аналізів не дадуть.
    Та й пити мені мало що можна, бо годую дитину.
     
  5. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ваші аналізи мають бути в картці, а картка в реєстратурі. Йдете і забираєте
     
  6. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Якщо не сюди, то прошу адмінів перенаправити.
    Порадьте хорошого дерматолога (або косметолога). В дочки з’явилися сильні висипання по обличчю, гормони в нормі (був стрибок, але зараз все гаразд), усілякими бовтушками мастили - не допомагає.
     
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    На Замарстинівській лікар Садчук (не знаю чи ще працює), але він, будучи дитячим лікарем, усі мої проблеми від 7 до 30 років вирішував. 4 роки вже там не була, то й не знаю
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Оля, а до гомеопата не пробували? Я колись мала якусь дику алергію чи дерматит чи екзему, по різному говорили. Я так толком і не знаю що то було. Чухалося дико, просиналася від того, що чухаюся, щкіра суха, а після того як розчухувала з,являлися такі червоні мокнучі плямки, вигляд ще той був. Соромно було руки комусь показати. Мені Дехтярьова допомогла. Прийом там, правда, не дешевий, але за кілька місяців як не було.
     
  9. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Не пробувала. Мене не свербить, не болить, не пече. Але заважає. Бо сухе і зачіпається за все, дитині памперс вдіти важко, собі колготки важко. Постійно креми, які не допомагають.
    Зауважила, що допомогла трохи морська вода. Хоча руки в ній розмокали, вигляд ще той був, але коли висихали, зовсім інше ніж вдома після контакту з водою. Гладенькі, не сухі і менше то все видно.
     
  10. Arika

    Arika Well-Known Member

    Не знаю чи сюди правильно пишу, але..... Поставили мені діагноз себорейний дерматит на шкірі голови, була жахлива перхоть та "корочки" на шкірі голови, шкіра місцями лущилася. Лікар виписав мазь на замовлення (навіть не знаю, що туди входить). Мазь жирна, як смалець. Сказав мастити голову, а потім мити. Ну от я 4 дні помастила (взагалі сказав 3 дні мастити, мити, потім ще 3 дні мастити, мити), ходжу на вулиці в кепці. Мила вже 3 рази, однак волосся ніби смальцем намазано, таке жирне, масне. Шампунню 2 рази густо намилюю, однак волосся - ну точно як смальцем намазано, всі волосинки докупи зліплені, короче "капець" якийсь. Добре, що у відпустці, бо не знаю що б тоді робила. Більше тою маззю не мастила, бо взагалі не знаю як я то маю відмити і чи відмию взагалі. Може хто з таким стикався? Що робити? Що порадите? (Молюся, щоб хоча б допомогло, бо мазь дорога, волосся жирне, хочи б з того всього толк був)
     
  11. MisPolly

    MisPolly Active Member

    Андрій Андрійович в Сокільниках
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Lyaska

    Lyaska New Member

    В мене таке саме як і в вас. Вже 13 років. Не свербить,нема ран,не пече,просто злазить шкіра. Ніхто нічого не знає. Але тільки влітку більше загострення. А що на рахунок Сех,вона толкова???
     
  13. kitsya

    kitsya New Member

    Допоміжть будь ласка як звязатись з дерматологом Зайченко Олександр Ілліч!! Дуже прошу
     
  14. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    як ваші справи? вам та мазь допомогла? мені дерматолог ставила себорею - у мене теж жахлива шкіра голови, лущиться, якісь такі прищики-ранки, ще й на вухах шкіра весь час лущиться. Той шампунь, що виписували - але нічого не допомогло( часами гірше, часами трохи краще. зараз якесь загострення - волосся ще й лізе. навіть не знаю, що робити(
     
  15. Arika

    Arika Well-Known Member

    Я тільки зараз вже вроді більш-менш відмила волосся, бо буле дуже жирне від мазі.От якраз сьогодні дивилася на шкіру і очам не вірила, вроді перхоті взагалі не бачила, хоча у мене вона була все життя. Але треба щоб хтось ще ззаду передивився. Під того мазюкання і щоденного миття трохи волосся вилізло, ну але не до залисин. Взагальному я колола кальцію глюконат, один раз вколола який дорогий укол (якщо буде потрібно пошукаю назву), плюс жорстка діета (яку я ідеально не дотримувалася), плюс та жирна мазь на замовлення. Взагалі мені здається, що проблему потрібно не тільки зовні лікувати і з середини також. А як згадаю скільки я шампунів перепробувала, я не користувалася ніякими бальзами масками, бо ще гірше було. Дай би Бог, щоб зараз вилікувалася. А ще лікар сказав, щоб були тільки розслинні шампуні - Чистая Лінія, 100 рецептов красоти і т.д. Хоч я вже років 15 користувалася різноманітними від перхоті від звичайних в косметичних магазинах до дорогих з аптек. До речі в мене також шкіра у вухах та за вухами лущилася.
     
  16. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Я поки ще не знайшла толкового лікаря, щою мені допоміг.
    Далі страждаю....в думаю чи йти ще до когось чи так "жити".
     
  17. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Скажіть, лікар ваш десь у Львові приймає. Буду вдячна за координати лікаря, поліклініки та ін.. Можна тут або в пп.
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    а мазь також допомогла від цього? і до якого ви лікаря зверталися?
    зараз бачу у мене дуже стресовий місяць, на шкіру голови теж дуже це погано повпливало. бачу погіршення(
     
  19. Arika

    Arika Well-Known Member

    Ходила в лікарню в Сокільниках до завідуючого (вилетіло з голови його прізвище, про цю лікарню і лікарів десь вже згадували, такий старший дядько, сидить в першому кабінеті при вході ліворуч). Ходило до нього вже другий раз. Перед тим два роки тому також вилікував болячки на шкірі, при цьому що перед тим також не могла їх вивести. Цей дядько трохи строгий, ніби "вредний", однак я йшла з надією, що він вилікує. До нього за мене дзвонили, бо не знаю чи "просто так" він прийме. Та й до нього черга була менша ніж до інших лікарів. Сказав "Себорейний дерматит" і виписав лікування на 10 днів. 10 днів я не лікувалася, бо їхали на відпочинок, пролікувалася лише днів 7 чи 8. Я думаю, що допомогло все в комплексі, і уколи, і дієта, і мазь. Він так і сказав, коли призначав дієту, що якщо я не буду дотримуватися її під час лікування, то все лікування піде насмарку. Якщо маєте можливість, то йдіть в цю лікарню до будь-якого лікаря, чула про кількох лікарів в цій лікарні хороші відгуки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    то це, можливо, Хомик А. А.