Лікар-дерматолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ckorpionsha, 27 Жовтень 2008.

  1. Elira

    Elira New Member

    @Inalav нажаль. Я на своєму гіркому досвіді в цьому переконалась...
     
  2. SofiaF

    SofiaF New Member

    Шукаємо дівчіну, в якої великі проблеми з шкірою и хочемо їй допомогти. Звертайтесь. =)
     
  3. eddison

    eddison New Member

    Ви лікар??
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. nataliya

    nataliya nti

    Дівчата потрібна ваша порада! Моїй доньці поставили діазноз дріжджовий грибок на личку, але після лікування 3 міс. результату не бачу. Можливо хтось стикався з такою проблемою, або знає хорошого лікаря.
     
  5. IrisaW

    IrisaW New Member

    Хтось може лікував пігментацію, порадите лікаря який допоміг в одужанні? Дякую
     
  6. Online

    Online Well-Known Member

    А порадьте, будь-ласка, хто більш обізнаний: куди краще звертатися в веншкірдиспансер на Коновальця чи на Замарстинівську? Бо питання термінове, потрібно буде вирішувати в понеділок зранку. Відповідно, можливості підв'язуватися під прийомні дні якихось конкретних, рекомендованих тут спеціалістів, не буде. Де більша вірогідність отримати кваліфіковану консультацію без впарювання непотрібних і недієвих БАДів?
     
  7. AirLady

    AirLady Active Member

    Була з дитиною і там і там, на Замарстинівську їхали до "толкового лікаря" по домовленості, яка навіть діагноз не змогла поставити, прописала якусь дурню, яка навіть зуд дитині не зняла. Потім їздили на Коновальця до Бондарчук, то діагноз поставила одразу, лікування призначила адекватне і не захмарно дороге. Мама моя була на Коновальця в Сех, теж за тиждень допомогла усунути проблему, яка її мучила роками. Та обидві дуже розрекламовані і приймають по запису (правда мені одразу по телефону казала медсестра, що якщо терміново, іти без запису і мене брали поза чергою, правда довелось зачекати, але мені справді було терміново).

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Була на Замарстинівській, лікування допомогло, але йшла до конкретного лікаря. Якщо такої можливості нема, їхала б на Коновальця.
    Хоча можна зранку на Замарстинівську подзвонити, може якраз він приймає, Григорій називається, прізвище не пам'ятаю (
     
    • Корисно Корисно x 2
  9. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Шикарно. Я обійшла всіх у Львові і за 10р ніхто не допоміг. Ви хто? Як допоможете? Хоч від чого ці проблеми, знаєте?
     
  10. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Порадьте дерматолога, до якого можна звернутись з дитиною. Не росте нігтик на пальчику на нозі.

    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk
     
  11. EmmaDi

    EmmaDi New Member

    Дівчатка, чи був хтось з вас у клініці Леодерм чи хороші там дерматологи? Бо в неті дуже мало відгуків про них.
     
  12. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Підкажіть, до Сех з Коновальця треба попередньо записуватись, чи там жива черга?
     
  13. Bourgeois

    Bourgeois New Member

    Пораджу лікаря-дерматолога Зайченка, він приймає в готелі 'Турист'. Старший професор, дуже розумний, уважний. Вислухає і індивідуально підбирає дозу і лікування. Приватний прийом, ще як ходила яна консультацію, був 150 гривень, зараз не знаю. Він врятував мою шкіру!Рекомендую!
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Tilli ta vinks

    Tilli ta vinks New Member




    а куди саме потім звернулися, бо теж шукаю хорошого дерматолога.
     
  15. Vasilii

    Vasilii New Member

    Доброго дня.Підкажуть будь-ласка.В мене екзема дизгідроз кистей і дизгідрозна екзема. Підкажуть лікаря.Був вже усюди.і в сокільниках і на замарстинівській,леодерм все херня
     
  16. Vasilii

    Vasilii New Member

     
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Там що не лікар то схожий відгук. Як вони вмудряються так персонал підбирати.
     
  18. Diana

    Diana мрійниця

    Дівчата напишіть може хто знає відгуки про
    Чаплик-чижо Ірина Остапівна із диспансеру на Коновальця
     
  19. Anya Nissan

    Anya Nissan Чарівниця

    Дівчата, хто був в Науменко на Коновальця? Чи варто до неї йти? В мене папіломи, вона сказала робити аналіз 300 грн. А потім і лікування може добру суму накрутити. Можливо порадите ще хорошого лікаря на Коновальця. Сех по запису, вже 2 тижні вперед зайняті (сказали в реєстратурі).
     
  20. Katee

    Katee Active Member

    Я була, прізвище лікаря не пам'ятаю, але справила негативне враження. Старша блондинка років 50-ть, розпочала консультацію з того, що при вигляді моєї шкіри хитала головою і приговорювала: Жах, Жах. Проблеми так і не вирішила.