Лікар-дерматолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ckorpionsha, 27 Жовтень 2008.

  1. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    В когось є телефон Паращука Богдана Мироновича? Кажуть на Коновальця не працює
     
  2. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    напишіть в пп, не можу чомусь написати вам в пп((
     
  3. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Записалася до Сек на 7 лютого, але хочу ще завтра чи в четвер ще до когось на Коновальця піти. Порадьте когоскогось будь ласка.
    Маю пляму блідо рожеврожеву під коліном вже десь з грудня, яка з одної сторони розійшлася і є коло червонуватого кольору а з другого боку з'явилася також рожева. Колір посилюється після контакту з водою.
     
  4. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Тепер і з другого боку середина рожева розійшлася і є червоний контр. Може в когось таке було?
    І починає свербіти
    20180130_194006.jpg 20180130_193953.jpg
    Зранку все бліде але помітне
     
  5. MisPolly

    MisPolly Active Member

    Схоже на вітіліго
     
  6. StasjaZ

    StasjaZ Member

    Покажіться лікарю, щоб виключити укус кліща. Там також можлива пляма на шкірі з оріолом.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Може хто знає де приймає Зайченко Ярина крім Сокільників.
     
  8. BSergey

    BSergey New Member

    Добрий день, дайте будь ласка номер Паращук Б.М. або Сех І.А. і де приймають. Дякую наперед.
     
  9. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    Не знаю чи ще актуально, в мене таке було ще за студенських часів. Нікуди не ходила, але в мене мама медик, тому вона зразу запідозрила хворобу Лайма, проколола курс антибіотиків і все пройшло.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @olenjatko
    Була я в Сек і в інфекціоніста. Двоє сказали, що це Лайма. Пропила 2 тижні АБ. На 4 день лікування вже нічого не було. Мала ще піти до інфекціоніста показатися, але не дійшла бо мала захворіла, а потім і я. Тому може з понеділка вдасться мені піти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. IrynaB

    IrynaB New Member

    Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, контакти Зайченко Ярини Олександрівни. Де вона приймає окрім Медікавера?
     
  12. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Дівчатка, можливо хтось має моб. телефон Шуліпи?
    Записалась до неї аж на 10 квітня. Швидше не було місця, але до того часу пороздираю себе.. В мене свербіж вагітної, то просто пекло...всі ноги-руки обсипані і чухаються...
    В ЖК сказали - "то пройде", зміни мило-порошок для прання... нічого з того не помагає((
     
  13. Mashaz

    Mashaz New Member

    Добрий день,підкажіть будь ласка номер телефону Хомик А.А або графік роботи і чи в Сокільниках потрібно до нього зазделегідь записуватись чи там жива черга???буду дуже вдячна,бо вже не знаю що робити зі своєю шкірою,порадили мені Хомика
     

    Вкладення:

  14. Oksana K

    Oksana K New Member

     
  15. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Доброго дня!Порадьте дитячого дерматолога. У дитини на вигляд рожевий лишай. Педіатр оглянула сказала не лікувати.
     

    Вкладення:

  16. Martellaellaella

    Martellaellaella New Member

    Привіт, будь ласка , напишіть контакти лікаря... .Дуже потрібно
     
  17. TATA

    TATA Well-Known Member

    Напишіть, будь-ласка, телефон і де приймає.Дякую
     
  18. opron

    opron Well-Known Member

    Дівчатонька, поділіться, будь ласка, телефоном Хомика А. - племінника скеровують в лікарню в Сокільники((((
     
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

     
  20. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    О так( у нас грибок. Здайте аналізи. Ще погано тим що він заразний, контакт з собакою/котом, але не пригадую, щоб контактувала. Лікування на місяць призначили і не можна ходити до садка. Я ходила до трьох дерматологів. Зараз лікуємо( шкода що так запустили(.
     
    • Інформативно Інформативно x 1