Лікар-дерматолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ckorpionsha, 27 Жовтень 2008.

  1. ZoloteSonechko

    ZoloteSonechko New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    звати її Ірина Анатоліївна. а тел. в реєстратуру можна в неті знайти.
    реально дуже хороша лікар. з дитинства маю періодичні висипи на шкірі рук. в мене таке вже 14 років. обходили багато лікарів, але тільки вона поставила правильний діагноз. зараз проблем з висипами не маю(тільки коли їм те чого не можна, але як можна втриматися перед шоколадом).
     
  2. Lizza

    Lizza Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    я консультуюся в Городиловського Андрія Несторовича . Приймає на Коновальця,1 . тел.для запису 238-56-36 (відносно тел. можу помилятися,давно не дзвонила) . Чесно скажу , не впевнена , що він найкращий ,але серед тих, що там є, а також тих, що сидять (сказати працюють язик не повертається) в онкодиспансері, куди я з переляку погнала з початку,- то він принаймні адекватний..
     
  3. TanyaKa

    TanyaKa New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    srjuravleva, дякую. Знайшла, поспілкувалася з нею. Дуже приємна і професійна дама.
     
  4. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    ой, а в нас тепер проблема... в Коханого шалена перхоть, і ще й щось типу перхоті в області брів, чола і носа.... на коновальця колись щось прописали, але ніц не помогло, і взагалі мені там лікар не сподобався....

    хтось може порадити куди звернутись?
     
  5. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    а часом не нізорал шампунь виписували?
     
  6. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    ні, якийсь спирт на букву "е", але нізоралом самі мили, теж ніц.....
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Для обличчя купіть йому зволожуючий крем, або найкраще жирний дитячий, він без алергенів.А голову нехай спробує помити Дермазолом. Моєму чоловікові колись допомогло.
     
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    може це себорея. моя знайома має таке на чолі. ще десь проконсультуйтеся.
     
  9. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    це той самий кетоконазол, що в нізоралі, тільки назва і виробник інші


    вона і є

    не допоможе, бо див.вище
     
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    в мужа чоас від часу з"являється перхоть, один раз помиє нізоралом і пару місяців точно немає...
     
  11. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    ну можливо, але в нас ситуація інша - це ж не лише на голові, отже, схильна думати, що таки себорея....
    хтось знає хорошого лікаря?
     
  12. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    я користувалася шампунем від лупи "Зелена аптека" з дьогтем. Поміг за 1 раз, і лупи немає. Правда він не дуже гарно пахне, після нього мила голову 5 разів, щоб позбутися запаху.
    Я живу біля "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ШКІРНО-ВЕНЕРОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР дитяче відділення",в Сокільниках, там справді дуже хороші лікарі.
     
  13. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    От, я думала, що не алергетик, а 10 днів тому почалася алергія, якось так зі сипало мене в основному на на ногах, і я чемно пішла до дільничого дерматолога, і от після лікування, сім днів, зодак+ активоване вугілля, + крем на воді Урьяж, який хіба коштував багато але не допомагав:sad:, після лікування, стан в 2 гірший від початкового:sad:, а я ще й знову пішла до тіє й ж лікарки, бо то не далеко:sad:, а в мене Христя, яку вожу за собою. Тож зараз я вся в таких пупиришках що ужас, і дають мені уколи внутрівенно, а ефекту нуль. То я нарешті доросла щоб поміняти лікаря.
    Тому буду дуже просити координати хорошого дерматолога, але черга в тиждень не дуже прийнятна. Ну і якщо можна детальніше, де ті шкірдиспансери, і що необхідно щоб потрапити туди на огляд?
     
    Останнє редагування: 13 Січень 2010
  14. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    підтримую, дійсно дуже фахові лікарі, зверталась не раз, вилікували все, і навіть черяки
     
  15. Christi

    Christi Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Років 6 тому появилися в мене на 2ох пальцях якісь прищики, ніхто неміг поставити діагноз, прищі почали перетворятися в рани, і уявляєте яка картина в мене була на руках. Поки не звернулася до Ірини Борисівни (шкір деспансер на Замарстинівській) вона поставила точний діагноз, і вже дуже багато разів вона допомагала і мені і моїм знайомим, одного разу вчоловіка почалася алергія (щось з"їв) то вона проконсультувала по телефону що робити, все пройшло за 1 день. Виписує вона всілякі бовтанки, які треба робити в аптеці біля готелю Львів, ціна на них виходить смішною, а головне воно дуже допомагає. Номер телефону можна запитати в 109, в реєстратурі запитати коли працює Ірина Борисівна. Вона працює кожен день, до обіду або після.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Natinka

    Natinka New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Пишу про те, де приймає проф. Зайченко О. І. На Південному, в їхній приватному медичному центрі. Прийом платний, зате знаєш на котру годину йти і без чекань.
     
  17. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Хочу спитати вашої поради. В чоловіка ще з армії грибок на стопах. Порадьте будь ласка, до кого нам звернутись?
     
  18. zhabusya

    zhabusya New Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Моєму хлопцеві і його сестрі і татові (у них якась спаткова алергія)помогла лікарка з Коновальця - Шуліпа. Вони перед тим майже всіх дерматологів Львова пройшли і тільки вона допомогла.До неї треба записуватися десь за тиждень як що через реєстратуру. Але можна зразу піти до її кабінету і заняти живу чергу.
     
  19. tania

    tania Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Дерматолог якого знають по всій Україні, прийом у нього коштує 130грн. І людина він хороша.
     
  20. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Лікар-дерматолог

    Дівчата в мене проблеми з нігтями на руках, обходила вже стільки дерматологів-косметологів, випила дофіга лікарств, здавала різні аналізи, але так ніхто і не виявив причини що ж таке з моїми нігтями. А недавно на великих пальцях на ногах з'явилися такі сині плямки, думала що грибок пішла в ШкірВенДиспансер перевірили сказали, що немає. Зразу там записалася на прийом до Чемерис вона тоже направила на аналізи, потім виписала всякого і пити і мазати, але так ті плями і не зійшли. Тому в мене питання, цей Зайченко дійсно толковий лікар, зможе пояснити і усунути причини, чи знову даремно викинуті гроші і витрачений час??? Наперед вдячна