Лікар-дерматолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ckorpionsha, 27 Жовтень 2008.

  1. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Дівчата, порадьте до кого можна звернутися за консультацією на Коновальця.
     
  2. Priscillanca

    Priscillanca New Member

    Хто мав справу з дерматологом з 4 поліклініки Моргун Алла Трохимівна? Що можете сказати про неї, як про лікаря? Чи варто йти до неї?
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Хтось лікувався в Туркевича? Допоміг? Цікавлюсь для подруги.
     
  4. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    я. Для мене це - єдиний лікар, який ставить точні діагнози. До нього важко попасти, він постійно занятий, але його лікування завжди допомагало побороти болячку.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Lilusik

    Lilusik Well-Known Member

    Можете поділитись контактами ?
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Нажаль, ні. Була в нього подруга, яку завела до нього інша подруга), яка є його кумою. Знаю, що має свій кабінет на Антоновича. Думаю, гугл мав би допомогти.
    @Monopoliya, дякую за такий оптимістичний відгук. Була в мене подруга, яка приїхала в Україну на канікули на пару тижнів. Її турбує якесь захворювання шкіри. Думали на алергію чи Вовчак, але жодні аналізи цього не підтвердили. За пару днів до від‘ізду попала до Туркевича, він поставив діагноз. З тим і поїхала. Дуже сподіваюсь, що таки діагноз вірний, бо ставив він його просто при візуальному огляді, без аналізів.
     
  7. Leim

    Leim New Member

    Всім привіт!
    Скажіть будь ласка, хто знає щось про Зайченка Олександра Ілліча ( дерматолог, приймає в готелі турист) знайомі - знайомих порадили його, вже пів року в мене серборейний дерматит голови. Ходила до різних лікарів, ніхто недопоміне. Зайченка виписав БАДи які потрібно купити в альтера холдинг (що на Сахарова) і 2 гемеопатичні препарати та суд сенову пасту і шампунь. Судьсеном я вже користуюсь тиждень, ніяких покращень. Здавала кров на його прохання і прийшовши їх просто віддати, платила як за повноцінний прийом(300грн, ще раз) і він просто дописав ще одні БАДи ,сказав попити то всьо і ще раз прийти, бо якщо не допоможе потрібно буде продовжувати курс "лікування"
    Я на емоціях накупила того всього, а тепер заспокоївшись в мене появилась сумніви щодо Зайченка, бадів та гемеопатії, не знаю чи вартує починати то пити. Боюсь що нашкодить...
    Хтось стикався з подібними проблемами?
    --- дописи об"єднано, 29 Серпень 2018 ---
    Сульсена *
     
  8. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ви самі вже про нього все, що треба знати, написали.
    Зверніться на Коновальця до Сек, вона грамотний дерматолог. Але до неї потрібно записуватись тижні за два три наперід
     
  9. Monada

    Monada Active Member

    Попробуйте шампунь Стіпрокс.Його мому синові , підлітку , порадила дерматолог Бондарчук Людмила Ігорівна.Допоміг.
     
  10. OlesyaS

    OlesyaS New Member

    Подскажите, где сдать кровь на сифилис анонимно? Только чтобы наверняка анонимно, и прийти, сдать, а потом сразу уйти. Про подготовительный период перед анализами я здесь уже прочитала, так что предварительная консультация врача мне не требуется.
     
  11. Sylim

    Sylim New Member

    Порадьте хорошого лікаря-дерматолога в Сокільниках
    --- дописи об"єднано, 7 Листопад 2018 ---
    Скажіть чи потрібно до нього записуватись???
     
  12. MariyaV

    MariyaV New Member

    Дайте номер телефону будь ласка
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Порадьте дерматолога у сокільниках, який спеціалізується на підшкірних кліщах. Діагноз є, а лікування в різних лікарів не допомагає. І якщо можна одразу номер телефону або як потрапити на прийом.
     
  14. MariyaV

    MariyaV New Member

    067-277-41-12 Хомик Андрій Андрійович
     
  15. pryadkaanastasiya

    pryadkaanastasiya New Member

    Доброго дня! підкажіть будь ласка номер телефону лікаря, буду дуже вдячна.
     
  16. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Маю великі проблеми із лицем. Живу недалеко від дерматологічної лікарні с. Сокільники. Сьогодні мала вільних 3 год з'їздила туди - черги кілометрові... Я чекала 1 год зайшло 2є людей. Скажіть до кого саме варто вистояти там чергу? А там кожний день можна займати "живу" чергу? Дякую
     
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А не хочеш звернутися приватно до Ані Соколенко, вона в декреті, але ви ніби сусіди. Принаймні консультацією мала б допомогти.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

     
  19. korystuvach

    korystuvach New Member

    Доброго дня, напишіть номер телефону до Сек. Дуже потрібно
     
    Останнє редагування: 18 Травень 2019
  20. OksyTh

    OksyTh Member

    Мені колись Хомик допоміг, телефон вам вже написали. Лікування довге, але дієве. Крім того, потрібно обов'язково дотримуватися дієти.