Лікар-дерматолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ckorpionsha, 27 Жовтень 2008.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Rodionochka, ви писали, що були з подругою у Туркевича. Я знайшла, що він є на Антоновича, а ви куди ходили на прийом?
     
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Дівчата, поділіться, будь ласка, контактами до Сех:girl_flag_of_truce:
     
  3. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Спробуйте записатися через реєтратуру на Крновальця
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я не була. Подруга сама ходила. Ходила на Антоновича. Де саме не в курсі.
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть, хто нещодавно був в лікарні в Сокільниках, хто з лікарів там зараз приймає? З котрої та до котрої години приймають лікарі? Є обідня перерва? Лікарі приймають всіх без винятку? До кожного лікаря окрема жива черга? Заздалегідь дякую за інформацію!
     
  6. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    так
     
    • Баян Баян x 1
  7. irynamandaryna

    irynamandaryna New Member

    Дівчата, напишіть будь ласка номер Паращука Богдана Мироновича і де він приймає, і ще Туркевича хто має, дуже потрібно:girl_cray:
     
  8. OksyTh

    OksyTh Member

    Я знаю тільки про Хомика, він приймає зранку і десь до 4-ї 5-ї. Приймають всі у порядку живої черги окремо до кожного лікаря, обіду ніби немає і приймають всіх.
     
  9. irynamandaryna

    irynamandaryna New Member

    Напишіть будь ласка контакти ПАРАЩУКА
     
  10. neliacolor

    neliacolor New Member


    Скажіть ,будь ласка,чи вилікувалися?в якого лікаря лікувалися? Маю таку ж проблему
     
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я не для себе питала. І навіть не знаю чи сестра їздила в ті сокільники.
     
  12. danchyk

    danchyk Well-Known Member

    Була вчора зранку в Сокільниках, людей дуже багато, до всіх жива черга. Я завжди іду до Томенка Івана Пилиповича, хороший лікар. Мене з маленькою дитиною 3 міс, не хотіли навіть пропустити. Але малий розплакався, і я зайшла. Реально в черзі потрібно відсидіти пів дня. Останні рази приїжджала десь в 13-14 год. Після обіду якось черга швидше іде і людей менше.
     
  13. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата, до кого можна звернутися, але в приватну клініку, бо сидіти по чергах я не маю часу. Мені треба оглянути родимки, плюс якась зараза, лишай чи що...
     
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @iriwa на Героїв УПА,78 SKIN&HEALTH
    Фрайт Олег або Людмила Ігорівна. Обидвоє хороші).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  15. Oksanapylyp

    Oksanapylyp New Member

    Підкажіть, будь ласка, можливо у когось є номер тел лікаря Сех І. А.? Дуже терміново потрібно!!!
     
  16. Oksanapylyp

    Oksanapylyp New Member

    Напишіть, будь ласка, і мені номер телефону, терміново шукаємо хорошо дерматолога((
     
  17. lula

    lula Member

  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Все, я вирішила здаватися :girl_crazy:(бо 3 роки з обличчям твориться кака-бяка і від моїх експериментів жодних зрушень :sad: )
    Напишіть мені куди то піти до дерматолога чи косметолога чи хз до кого. Але щоб не отак "на тобі кремів французьких на 10 тис і процедур на стільки ж, все як рукою зніме" :girl_haha:Загалом, я сильно підозрюю, що то якась внутрішня проблема. Але сама не розберуся як її шукати тому буду вдячна за адреси-контакти адекватних лікарів :girl_flag_of_truce:
     
  19. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Для мене Людмила Бондарчук досить адекватна.
    А за таких, як ви пишете, то знаю. Сестра ходить до такої , ніби з Леодерму, коротше там бабла з неї викачали круглу суму, одні лиш таблетки вона пила певно на 5 тис, плюс лазерне шліфування за 5 тис , це її вибір, але ,як на мене, то можна би було обійтись без тих процедур, ну, але як людина хоче і має гроші, то там якраз таких шукають.

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Lilicat

    Lilicat New Member

    Можливо хтось підкаже, Паращук Богдан, це той що працює в клініці acadmedgroup? І чи приймає він у якійсь лікарні? Або чи хтось може скинути його номер?